KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2008 seniors - 3. round - 23.02.2008

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 19
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
47.73%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 22x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata bay Marek Limburský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay Marcel Haltuch KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kata bay Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite bay -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Radek Mačák KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -80kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Marek Limburský Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
16.02.2014
25.01.2014
16.11.2013
08.06.2013
13.04.2013
23.02.2013
13.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır