KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2008 - 2.kolo - 03.02.2008

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 80
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.79%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek SC Flair CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
5. kata muži Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata muži Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -60kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -65kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -65kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -70kg Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži -75kg Miroslav Hýsek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Andrle TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite muži -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite muži -75kg Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Březina Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -80kg Antonín Kaiser Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina KK Jeseník CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite muži +80kg Andryi Pinkevych SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +80kg Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite muži +80kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite muži +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
7. kumite muži +80kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Dominika Faktorová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Dominika Faktorová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk