KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2005 - 2.kolo - 19.02.2005

Město Příbram
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 76
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
59.62%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Martin Horváth Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Petr Škoda Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg David Růžička TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -70kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jan Jukl KK Mironet Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Kalamen SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Kuzněcov Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite muži -80kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +80kg Lukáš Krojidlo Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Vlasta Turská TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Peceková USK Plzeň CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková USK Plzeň CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk