KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo - 19.05.2018

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KrSKe
Registrovaných jednotlivců 249
Závodníci v kategoriích 378
Kluby 58
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 46
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata team ženy Karate Vision CZE CZE
1. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
1. kumite muži U21 -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ženy U21 -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite muži U21 -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
1. kumite muži -84kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -84kg Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Královéhradecký svaz karate CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Richard Pail KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Adam Sládeček KARATE Havířov CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Prague Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata muži U21 Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Alexandr Šimon TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata muži Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk