KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo - 11.11.2017

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SK Kamiwaza Karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
56.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 22x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Vision CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kumite team muži TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sokol Sadská CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár Karate Havířov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Bednarz ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ženy U21 Dorota Blechová SHOBU Academy CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
7. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite ženy U21 -55kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
1. kata muži Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -84kg Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ženy Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Knápek TARO KAN CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži +84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
1. kumite muži U21 -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite muži -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Kružíková TJ Karate Třebíč CZE CZE
1. kumite muži U21 -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata muži U21 David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehi Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži U21 Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jaroslav Olšák TARO KAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite ženy U21 +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite ženy BRH Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži U21 Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Petra Pragerová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ženy U21 -61kg Anna Protsenko Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Anna Protsenko Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
3. kata muži Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jiří Roller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata muži Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata muži U21 Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata muži U21 David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy U21 Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ženy Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata muži Milan Šoltys SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Šoltys SK Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
1. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Tesařová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Zítková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk