KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2008 - 18.10.2008

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 404
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 49
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
53.46%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 65x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Martin Müller KK Kladno CZE CZE
5. kata bay -11 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kata bayan -12 yas Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Hai-Hoang Dinh Dinh Budokan Kaiserslautern GER GER
2. kata bay 12-13 yas Michael Novotný SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Karl Codd The Dojo ENG ENG
5. kata bay Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Bob Gorton NKA ENG ENG
3. kata bay veterans (+35 yas) Asghar Keshwardoost BUDO Eslöv SWE SWE
5. kata bay veterans (+35 yas) Tony Castle NKA ENG ENG
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas KK Kladno CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Michal Mourek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Ricard Reinholds Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite bay -12 yas -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nikita Bastlová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Edvards Krasons Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Grant Smith The Dojo ENG ENG
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lisa Schmid Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Cincibus TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Frederik Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Josef Froulík SK Karate Most CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Denise Vogel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan-Erick Nava BUDO Coburg GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Buyantogtokh Sharkhuukhen KC Wedding GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Kudrač KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Cheyne Phillips The Dojo ENG ENG
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Antonín Stašák Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vivian Eckl Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay OPEN Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Petra Cífková KC Žatec CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Shaun Codd The Dojo ENG ENG
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Ivan Simandl KC Podbořany CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate Havířov CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan KC Žatec CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate Havířov CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır