KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2007 - 03.11.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 434
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
48.08%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 39x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jiří Šulc Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Petr Juza Sokol Tišnov CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci -30kg Václav Šebek SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žáci -35kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Jiří Mlíka Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Kevin Fard Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite st. žáci -40kg Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jiří Hůrka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Oravíček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Cristina Ardeleanu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žákyně +50kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -70kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jan Cholawa Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -70kg Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
2. kumite muži +80kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži BRH David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži BRH Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Petra Cívková KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Vladimír Panýrek SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Ladislav Kovář SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
3. kumite team muži KC Žatec CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite team ženy SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
North Bohemia 2017 14.10.2017
North Bohemia 2016 15.10.2016
North Bohemia 2015 17.10.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk