KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS SKIF 2016 - 26.08.2016 - 28.08.2016

Město Jakarta
Stát Indonésie
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 26
Hodnocení 600-400-200-150-100-75-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Lucas Vallejo SKI Australia AUS AUS
2. kata ml. žáci (10-11) M.Ihsal Ismail SKIF Indonesia INA INA
3. kata ml. žáci (10-11) Ivan Yepifantsev SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Batyrkhan Sakenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata st. žáci (12-13) Aldio Putra Pradana Joiti SKIF Indonesia INA INA
3. kata st. žáci (12-13) Ludvig Schamaitat SKIF Denmark DEN DEN
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kaede Edo SKIF Japan JPN JPN
2. kata st. žákyně (12-13) Daria Klementenok SKIF Russia RUS RUS
3. kata st. žákyně (12-13) Kezia Agrarianti M SKIF Indonesia INA INA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nicholas Goh SKI Australia AUS AUS
2. kata dorostenci (14-15) Nurtilek Ubaidulayev SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kata dorostenci (14-15) Timur Dosmukhamedov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Mathilde Fuglsang SKIF Denmark DEN DEN
2. kata dorostenky (14-15) Lea Eidnes Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Anna Tsoy SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Roman Heydarov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kata junioři (16-17) Yoshitaka Itadaki SKIF Japan JPN JPN
3. kata junioři (16-17) Shodai Ojima SKIF Japan JPN JPN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Diana Mussabekova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata juniorky (16-17) Nicoline Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Pi Bräunlich SKIF Denmark DEN DEN
kata muži U20
1. kata muži U20 Hans Saputra SKIF Indonesia INA INA
2. kata muži U20 Reno Renaldi Putra SKIF Indonesia INA INA
3. kata muži U20 Ahmad Zigi SKIF Indonesia INA INA
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata ženy U20 Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata ženy U20 Shintia Dwi Putri SKIF Indonesia INA INA
kata muži
1. kata muži Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. kata muži Teruya Murakami SKIF Japan JPN JPN
3. kata muži Shuhei Yamamoto SKIF Japan JPN JPN
kata ženy
1. kata ženy Kaede Suito SKIF Japan JPN JPN
2. kata ženy Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
3. kata ženy Sisilia Ora SKIF Indonesia INA INA
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Wahyu Widayat SKIF Indonesia INA INA
2. kata Masters muži U50 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
3. kata Masters muži U50 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
2. kata Masters ženy 45+ Yumika Arita SKIF Japan JPN JPN
3. kata Masters ženy 45+ Omita Olga Ompi SKIF Indonesia INA INA
kata team muži
1. kata team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kata team muži SKIF Indonesia INA INA
3. kata team muži SKI-I Italy ITA ITA
kata team ženy
1. kata team ženy SKIF Japan JPN JPN
2. kata team ženy SKIF Indonesia INA INA
3. kata team ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
2. kata tým muži masters SKIF Denmark DEN DEN
3. kata tým muži masters SKIF Indonesia INA INA
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Lucas Vallejo SKI Australia AUS AUS
2. kumite ml. žáci BRH Micah Saeedi Amereh SKIF New Zealand NZL NZL
3. kumite ml. žáci BRH Suvarn Govender SKI South Africa SAR SAR
3. kumite ml. žáci BRH M. Fathir Putra SKIF Indonesia INA INA
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Syeriel Deborah SKIF Indonesia INA INA
2. kumite ml. žákyně BRH Zlata Elmanova SKIF Russia RUS RUS
3. kumite ml. žákyně BRH Wakana Miki SKIF Japan JPN JPN
3. kumite ml. žákyně BRH Layli Wilma SKIF Indonesia INA INA
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Ravan Baghirov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kumite st. žáci BRH Batyrkhan Sakenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite st. žáci BRH Pogrebnyak Artyom SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite st. žáci BRH Oscar Brix Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Mariya Nesmiyan SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite st. žákyně BRH Kezia Agrarianti M SKIF Indonesia INA INA
3. kumite st. žákyně BRH Daria Klementenok SKIF Russia RUS RUS
3. kumite st. žákyně BRH Brianna Perales SKIF USA USA USA
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH David Steklov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Timur Dosmukhamedov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Bekzat Baidulla SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Nikita Keselev SKIF Russia RUS RUS
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Mariana Quinonez Guereque SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Shalomita F Mocodompis SKIF Indonesia INA INA
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Shaffanissa SKIF Indonesia INA INA
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Caleb Dooley SKI Australia AUS AUS
2. kumite junioři (16-17) BRH Shodai Ojima SKIF Japan JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) BRH Lucas Bruun SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) BRH Lorenzo Terzano SKI-I Italy ITA ITA
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Diana Mussabekova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite juniorky (16-17) BRH Widya Restu SKIF Indonesia INA INA
3. kumite juniorky (16-17) BRH Iminova Albina SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite juniorky (16-17) BRH Emilie Gronning SKIF Denmark DEN DEN
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH Fahmi Sanusi SKIF Indonesia INA INA
2. kumite muži U20 BRH Lander Tratsaert SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite muži U20 BRH Satrya Kurnia SKIF Indonesia INA INA
3. kumite muži U20 BRH Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
kumite ženy U20 BRH
1. kumite ženy U20 BRH Alessandro Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. kumite ženy U20 BRH Eduarda Araujo SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite ženy U20 BRH Areta Daffara SKIF Indonesia INA INA
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite muži -65kg Larrosa Maximiliano SKIF Uruguay URY URY
3. kumite muži -65kg Ferdiansyah SKIF Indonesia INA INA
3. kumite muži -65kg Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite muži -75kg Jeremy Delhez SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite muži -75kg Tatsuki Kokubu SKIF Japan JPN JPN
3. kumite muži -75kg Craig Rafferty SKI Australia AUS AUS
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Hayato Yagi SKIF Japan JPN JPN
2. kumite muži +75kg Philip Carlsen SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite muži +75kg Michel Almeida SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite muži +75kg Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite ženy -60kg Chikage Katsumata SKIF Japan JPN JPN
3. kumite ženy -60kg Maya Firman SKIF Indonesia INA INA
3. kumite ženy -60kg Chie Masuda SKIF Japan JPN JPN
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite ženy +60kg Honoka Sato SKIF Japan JPN JPN
3. kumite ženy +60kg Sinai Canales Reyes SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite ženy +60kg Liliana Cantanos Lozada SKIF Mexico MEX MEX
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite Masters muži U50 Massimiliano Mudanò SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite Masters muži U50 Sacha Petravic SKIF Sweden SWE SWE
3. kumite Masters muži U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite Masters ženy U50 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite Masters ženy U50 Ann Marie Lorion SKIF USA USA USA
3. kumite Masters ženy U50 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
kumite team muži
1. kumite team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kumite team muži SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite team muži SKIF Indonesia INA INA
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKIF Japan JPN JPN
2. kumite team ženy SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite team ženy SKIF Mexico MEX MEX
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team Masters muži SKIF Uruguay URY URY
3. kumite team Masters muži SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite team Masters muži SKIF Japan JPN JPN
Kata žákyně U12
1. Kata žákyně U12 Annisa Ozora SKIF Indonesia INA INA
2. Kata žákyně U12 Layli Wilma SKIF Indonesia INA INA
3. Kata žákyně U12 Zlata Elmanova SKIF Russia RUS RUS
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 Aswan Ali SKIF Indonesia INA INA
2. Kata muži masters U45 Andrea Volterani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata muži masters U45 Ariel Suzuki AASKI Argentina ARG ARG
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata ženy masters U45 Tracy Goddard SKIF New Zealand NZL NZL
3. Kata ženy masters U45 Camilla Sorensen SKIF Denmark DEN DEN
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 Bradley Jones SKI Australia AUS AUS
2. Kata muži masters U55 David Rush SKI Australia AUS AUS
3. Kata muži masters U55 Jose Pereira SKIF Brasil BRA BRA
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Mara Bergantin SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata ženy masters U55 Daniela Amato SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata ženy masters U55 Giselle Laronde West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters U60 Antonia Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters U60 Lovrenc Kokalj SKIF Slovenia SLO SLO
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Keiko Tsunokake SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy masters U60 Jacqui O'Shea SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata ženy masters U60 Shuk Wan Rossana Chiu SKI Hong Kong HKG HKG
Kata muži masters U65
1. Kata muži masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
2. Kata muži masters U65 Shinjiro Baba SKIF Japan JPN JPN
3. Kata muži masters U65 Tamemoto Oda SKIF Japan JPN JPN
Kata muži masters U70
1. Kata muži masters U70 Tiziano Monti SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata muži masters U70 Kevin Chan SKI Australia AUS AUS
3. Kata muži masters U70 Arao Maki SKIF Japan JPN JPN
Kata muži masters 70+
1. Kata muži masters 70+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters 70+ Emmanuel Velez SKIF Philippines PHI PHI
3. Kata muži masters 70+ K V Subramanyan SKIF India IND IND
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 Hiroshi Kamada SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži masters U45 Leonardo Costa SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite muži masters U45 Yoshinori Miki SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters U45 Wilfried Pollheimer SKI Austrian Federation AUT AUT
Kumite ženy masters U45
1. Kumite ženy masters U45 Camilla Sorensen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite ženy masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite ženy masters U45 Tracy Goddard SKIF New Zealand NZL NZL
3. Kumite ženy masters U45 Ina Supar SKIF Indonesia INA INA
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. Kumite muži masters U55 Paul Danos SKIF USA USA USA
3. Kumite muži masters U55 Heimo Reiner SKI Austrian Federation AUT AUT
3. Kumite muži masters U55 David Rush SKI Australia AUS AUS
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
2. Kumite muži masters U60 Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Domenico Borello SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Antonio Zipoli SKI-I Italy ITA ITA
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite muži masters U65 Shinjiro Baba SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters U65 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kumite muži masters U65 Carlos Pazos SKIF Uruguay URY URY
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite muži masters 65+ Wellem Mantiri SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite muži masters 65+ Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Mexico MEX MEX
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Argentina ARG ARG
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Argentina ARG ARG
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Australia AUS AUS
Kata tým mix 150+
1. Kata tým mix 150+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata tým mix 150+ SKI Australia AUS AUS
3. Kata tým mix 150+ SKIF Ireland IRE IRE
Kata tým mix 180+
1. Kata tým mix 180+ SKIF Japan JPN JPN
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
Grand Champion ženy
1. Grand Champion ženy Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
MS SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
MS SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
MS SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk