KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS SKIF 2019 - 19.07.2019 - 22.07.2019

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Státy 50
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 30
Hodnocení 600-400-200-150-100-75-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
88.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 129x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Roman Banykin SKIF Russia RUS RUS
2. kata ml. žáci (7-11) Makariy Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Trubianský SKIF Czech Republic CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-11) Mauricio Fuentes Fernández SKIF España ESP ESP
5. kata ml. žáci (7-11) Orest Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-11) Ivan Kozlov SKIF Russia RUS RUS
5. kata ml. žáci (7-11) Yamato Motohara SKIF Japan JPN JPN
5. kata ml. žáci (7-11) Fedor Petrov SKIF Russia RUS RUS
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Emiliya Almazova SKIF Kyrgyz Republic KGZ
2. kata ml. žákyně (7-11) Anastasia Kalabina SKIF Russia RUS RUS
3. kata ml. žákyně (7-11) Darya Manankova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
4. kata ml. žákyně (7-11) Teona Beltechi SKIF Romania ROM ROM
5. kata ml. žákyně (7-11) Alexia Tanasescu SKIF Romania ROM ROM
6. kata ml. žákyně (7-11) Anna Deak SKI Hungary HUN HUN
7. kata ml. žákyně (7-11) Andra Dadu SKIF Romania ROM ROM
7. kata ml. žákyně (7-11) Adina Matoulková SKIF Czech Republic CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Hidetora Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. kata st. žáci (12-13) James Harrison SKI Australia AUS AUS
3. kata st. žáci (12-13) Danila Melnikov SKIF Russia RUS RUS
4. kata st. žáci (12-13) Artem Mikhailey SKIF Russia RUS RUS
5. kata st. žáci (12-13) Nicolas Modi SKIF Romania ROM ROM
6. kata st. žáci (12-13) Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
7. kata st. žáci (12-13) Marcus Czika SKIF Romania ROM ROM
8. kata st. žáci (12-13) Eduard Draghiciu SKIF Romania ROM ROM
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Ai Kawamura SKIF Japan JPN JPN
2. kata st. žákyně (12-13) Hibiki Ishimoto SKIF Japan JPN JPN
3. kata st. žákyně (12-13) Giselle Rensburg SKIF Denmark DEN DEN
4. kata st. žákyně (12-13) Anna Rusan SKIF Russia RUS RUS
5. kata st. žákyně (12-13) Alyssia Heymans SKIF Belgium BEL BEL
6. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kudrnová SKIF Czech Republic CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikoletta Fülöp SKI Hungary HUN HUN
8. kata st. žákyně (12-13) Oleksandra Vusyk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Luca Preda SKIF Romania ROM ROM
2. kata dorostenci (14-15) Adi Zaslavsky S.K.I. Israel ISR ISR
3. kata dorostenci (14-15) Miguel Carvalhal SKI Portugal POR POR
4. kata dorostenci (14-15) Matteo Bertone SKI-I Italy ITA ITA
5. kata dorostenci (14-15) Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Pier Gamez Giam SKIF Venezuela VEN VEN
7. kata dorostenci (14-15) Alex Marin SKIF Romania ROM ROM
7. kata dorostenci (14-15) Tom O Brien SKIF Ireland IRE IRE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Gabriela Durães SKI Portugal POR POR
2. kata dorostenky (14-15) Aspasia Tsagaropoulou SKIF Greece GRE GRE
3. kata dorostenky (14-15) Kyoko Piessens SKIF Belgium BEL BEL
4. kata dorostenky (14-15) Aleksandra Zamiatina SKIF Russia RUS RUS
5. kata dorostenky (14-15) Beray Seydiogullari SKIF Turkey TUR TUR
6. kata dorostenky (14-15) Florence Ridolfo SKI-Holland NED NED
7. kata dorostenky (14-15) Natalia Nettmann SKI Poland POL POL
8. kata dorostenky (14-15) Mihaela Gkagka SKIF Greece GRE GRE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) William Werner SKIF Denmark DEN DEN
2. kata junioři (16-17) Guy Sherer S.K.I. Israel ISR ISR
3. kata junioři (16-17) Giorgio Padoan SKI-I Italy ITA ITA
4. kata junioři (16-17) Igor Okhman SKIF Russia RUS RUS
5. kata junioři (16-17) William Appel SKIF Denmark DEN DEN
6. kata junioři (16-17) Salvatore Romano SKI-I Italy ITA ITA
7. kata junioři (16-17) Ghithraf Dzahin Faloahi Abdullah SKIF Indonesia INA INA
8. kata junioři (16-17) Illya Mikhov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata juniorky (16-17) Andreia Rodrigues SKI Portugal POR POR
3. kata juniorky (16-17) Josephine Berthelsen SKIF Denmark DEN DEN
4. kata juniorky (16-17) Ana Martins SKI Portugal POR POR
5. kata juniorky (16-17) Jenny Debruyne SKIF Belgium BEL BEL
6. kata juniorky (16-17) Isabella Scriffignano SKI Australia AUS AUS
7. kata juniorky (16-17) Adrienn Gáncs SKI Hungary HUN HUN
8. kata juniorky (16-17) Wing Powell SKI Australia AUS AUS
kata muži U20
1. kata muži U20 Sahirul Alim David SKIF Indonesia INA INA
2. kata muži U20 Oded Beeri S.K.I. Israel ISR ISR
3. kata muži U20 Goncalo Cardoso SKI Portugal POR POR
4. kata muži U20 Yoav Vardi S.K.I. Israel ISR ISR
5. kata muži U20 Ivan Churilkin SKIF Russia RUS RUS
6. kata muži U20 Jonathan Chazor S.K.I. Israel ISR ISR
6. kata muži U20 Florian Schnitzinger SKI Austrian Federation AUT AUT
8. kata muži U20 Tommaso Sprocati SKI-I Italy ITA ITA
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Zhansaya Dosbay SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata ženy U20 Lea Eidnes Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata ženy U20 Krystyna Pugachova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata ženy U20 Eleonora Soddu SKI-I Italy ITA ITA
5. kata ženy U20 Radka Dejdarová SKIF Czech Republic CZE CZE
5. kata ženy U20 Ekaterina Novokreshchina SKIF Russia RUS RUS
5. kata ženy U20 Mariana Quiñonez SKIF Mexico MEX MEX
5. kata ženy U20 Karen Yamagata SKIF Belgium BEL BEL
kata muži
1. kata muži Teruya Murakami SKIF Japan JPN JPN
2. kata muži Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata muži Shuhei Yamamoto SKIF Japan JPN JPN
4. kata muži Yuval Zait S.K.I. Israel ISR ISR
5. kata muži Ichiro Kanaka SKIF Japan JPN JPN
6. kata muži Bohdan Honcharenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
7. kata muži Daniel Beneš SKIF Czech Republic CZE CZE
7. kata muži Marius Bucur SKIF Romania ROM ROM
kata ženy
1. kata ženy Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
2. kata ženy Hiyori Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
3. kata ženy Kaede Suito SKIF Japan JPN JPN
4. kata ženy Yanuka Moniaga SKIF Belgium BEL BEL
5. kata ženy Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE CZE
6. kata ženy Florina Vlas Roxana SKIF Romania ROM ROM
7. kata ženy Maria Imboden SKI Swiss Federation SUI SUI
8. kata ženy Sylke De Keyser SKIF Belgium BEL BEL
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) SKI Portugal POR POR
2. kata team junioři (16-17) S.K.I. Israel ISR ISR
3. kata team junioři (16-17) SKI-I Italy ITA ITA
4. kata team junioři (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
5. kata team junioři (16-17) SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) SKI Portugal POR POR
2. kata team juniorky (16-17) SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kata team juniorky (16-17) SKI South Africa SAR SAR
4. kata team juniorky (16-17) SKIF Russia RUS RUS
5. kata team juniorky (16-17) SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
6. kata team juniorky (16-17) SKI Australia AUS AUS
7. kata team juniorky (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
kata team muži
1. kata team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kata team muži SKI-I Italy ITA ITA
3. kata team muži S.K.I. Israel ISR ISR
4. kata team muži SKIF Romania ROM ROM
5. kata team muži SKIF Czech Republic CZE CZE
6. kata team muži SKIF Ukraine UKR UKR
7. kata team muži SKI Swiss Federation SUI SUI
8. kata team muži SKIF Russia RUS RUS
kata team ženy
1. kata team ženy SKIF Japan JPN JPN
2. kata team ženy SKI-I Italy ITA ITA
3. kata team ženy SKI Austrian Federation AUT AUT
4. kata team ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
5. kata team ženy SKIF Czech Republic CZE CZE
6. kata team ženy SKI Deutschland GER GER
7. kata team ženy SKIF Brasil BRA BRA
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
2. kata tým muži masters SKIF Denmark DEN DEN
3. kata tým muži masters SKIF Argentina ARG ARG
4. kata tým muži masters SKI Swiss Federation SUI SUI
5. kata tým muži masters SKIF Ukraine UKR UKR
6. kata tým muži masters SKIF Romania ROM ROM
6. kata tým muži masters SKIF Brasil BRA BRA
8. kata tým muži masters SKIF España ESP ESP
kata tým ženy masters
1. kata tým ženy masters SKIF Japan JPN JPN
2. kata tým ženy masters SKIF Greece GRE GRE
3. kata tým ženy masters SKIF Ireland IRE IRE
4. kata tým ženy masters SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Vladislav Kanivets Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ml. žáci BRH Yamato Motohara SKIF Japan JPN JPN
3. kumite ml. žáci BRH Roman Banykin SKIF Russia RUS RUS
3. kumite ml. žáci BRH Ármin Hecker SKI Hungary HUN HUN
5. kumite ml. žáci BRH Ivan Bezkostyy Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite ml. žáci BRH Bakytbek Dzhuzmaliev SKIF Kyrgyz Republic KGZ
5. kumite ml. žáci BRH David Nilsson SKIF Sweden SWE SWE
5. kumite ml. žáci BRH Ákos Osváth SKI Hungary HUN HUN
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Kristine Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite ml. žákyně BRH Emiliya Almazova SKIF Kyrgyz Republic KGZ
3. kumite ml. žákyně BRH Andra Dadu SKIF Romania ROM ROM
3. kumite ml. žákyně BRH Hanna Lénárd SKI Hungary HUN HUN
5. kumite ml. žákyně BRH Larissa Govender SKI Australia AUS AUS
5. kumite ml. žákyně BRH Karyna Kliets Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite ml. žákyně BRH Anastasiia Pushkova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite ml. žákyně BRH Maria Sidneva SKIF Russia RUS RUS
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Iaroslav Maltsev Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite st. žáci BRH Alin Radulet SKIF Romania ROM ROM
3. kumite st. žáci BRH Oscar Backer SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite st. žáci BRH Mikkel Stauning SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite st. žáci BRH Bence Bodonyi SKI Hungary HUN HUN
5. kumite st. žáci BRH Eduard Draghiciu SKIF Romania ROM ROM
5. kumite st. žáci BRH P. O. Guna Matei SKIF Romania ROM ROM
5. kumite st. žáci BRH Nicolas Modi SKIF Romania ROM ROM
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Lili Loyal SKI Hungary HUN HUN
2. kumite st. žákyně BRH Alíz Bús SKI Hungary HUN HUN
3. kumite st. žákyně BRH Bojána Hecker SKI Hungary HUN HUN
3. kumite st. žákyně BRH Melissa Klapija SKIF Sweden SWE SWE
5. kumite st. žákyně BRH Panna Bogdán SKI Hungary HUN HUN
5. kumite st. žákyně BRH Maayan De Levie S.K.I. Israel ISR ISR
5. kumite st. žákyně BRH Lili Lőcsei Fanni SKI Hungary HUN HUN
5. kumite st. žákyně BRH Maiia Palshyna Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Tudor Marian SKIF Romania ROM ROM
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Pier Gamez Giam SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Luca Preda SKIF Romania ROM ROM
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Aldio Putra Pradana Joiti SKIF Indonesia INA INA
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Matteo Bertone SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Maxim Breussov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Bobby McLane SKI-GB GRB GRB
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Illia Ponomarenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Aspasia Tsagaropoulou SKIF Greece GRE GRE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Malika Quereshi SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Svetlana Filippova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Krystal Boyce SKI Australia AUS AUS
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Ioana Ciobanu SKIF Greece GRE GRE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Gabriela Durães SKI Portugal POR POR
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Brighid Twohig SKIF Ireland IRE IRE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Tiago Duarte SKI Portugal POR POR
2. kumite junioři (16-17) BRH Vitalii Petruk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) BRH Sérgio Moniz SKI Portugal POR POR
3. kumite junioři (16-17) BRH Ryuta Saito SKIF Japan JPN JPN
5. kumite junioři (16-17) BRH Slavco-Raul Giurgiev SKIF Romania ROM ROM
5. kumite junioři (16-17) BRH Alan Pakhomov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Alan Pakhomov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Diogo Rodrigues SKI Portugal POR POR
5. kumite junioři (16-17) BRH Bobby Susilo SKIF Indonesia INA INA
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kristina Naidenova SKIF Russia RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) BRH Bianca Guna Andreea SKIF Romania ROM ROM
3. kumite juniorky (16-17) BRH Oleksanadra Tolchenova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) BRH Daria Barbytska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) BRH Boglárka Bihary SKI Hungary HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) BRH Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) BRH Mariya Nesmiyan SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH Kentaro Castrique SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite muži U20 BRH Oliver Simon SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite muži U20 BRH Rodrigo De Oliviera De Sousa SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite muži U20 BRH Daniel Karlsson SKIF Sweden SWE SWE
5. kumite muži U20 BRH Ricardo Ferreira SKI Portugal POR POR
5. kumite muži U20 BRH Denis Iovescu SKIF Romania ROM ROM
5. kumite muži U20 BRH Christos Papadopoulos SKIF Greece GRE GRE
5. kumite muži U20 BRH Matyáš Soukup SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite ženy U20 BRH
1. kumite ženy U20 BRH Anna Kašparová SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite ženy U20 BRH Zhansaya Dosbay SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite ženy U20 BRH Mariana Quiñonez SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite ženy U20 BRH Hana Raes SKIF Belgium BEL BEL
5. kumite ženy U20 BRH Anna Galici SKIF Romania ROM ROM
5. kumite ženy U20 BRH Gali Horev S.K.I. Israel ISR ISR
5. kumite ženy U20 BRH Yasmine Leo SKIF Belgium BEL BEL
5. kumite ženy U20 BRH Emmelie Sode SKIF Denmark DEN DEN
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Bogdan Marian Florin Gogolosi SKIF Romania ROM ROM
2. kumite muži -65kg Katsunori Iwahana SKIF Japan JPN JPN
3. kumite muži -65kg Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. kumite muži -65kg Claudiu Teodorescu SKIF Romania ROM ROM
5. kumite muži -65kg Abdibek Apsatarov SKIF Kyrgyz Republic KGZ
5. kumite muži -65kg José Fernandes SKI Portugal POR POR
5. kumite muži -65kg Artem Rybalka Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite muži -65kg Dias Tastan SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jeremy Delhez SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite muži -75kg Fábio Gonçalves SKI Portugal POR POR
3. kumite muži -75kg Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite muži -75kg Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite muži -75kg Nikolaos Basouko SKIF Greece GRE GRE
5. kumite muži -75kg Gerardo Hodges SKIF Chile CHL CHL
5. kumite muži -75kg Ben Lässer SKI Swiss Federation SUI SUI
5. kumite muži -75kg Mattia Marocca SKI-I Italy ITA ITA
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
2. kumite muži +75kg Takumaru Hiramatsu SKIF Japan JPN JPN
3. kumite muži +75kg Frank Andreasen SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite muži +75kg Bryan Parada SKIF Mexico MEX MEX
5. kumite muži +75kg Susumu Asano SKI-GB GRB GRB
5. kumite muži +75kg Claudiu Cheles SKIF Romania ROM ROM
5. kumite muži +75kg Ioannis Pavlakis SKIF Greece GRE GRE
5. kumite muži +75kg Jesse Teunen SKIF Belgium BEL BEL
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Hiyori Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. kumite ženy -60kg Alexandra Pop SKIF Romania ROM ROM
3. kumite ženy -60kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite ženy -60kg Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
5. kumite ženy -60kg Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite ženy -60kg Blaithin Casey SKIF Ireland IRE IRE
5. kumite ženy -60kg Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite ženy -60kg Tatum Sinclair-Harris SKI Australia AUS AUS
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite ženy +60kg Alina Mitran SKIF Romania ROM ROM
3. kumite ženy +60kg Rayane Inácio SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite ženy +60kg Naomi Motta SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite ženy +60kg Bianca Budugan SKIF Romania ROM ROM
5. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Chie Masuda SKIF Japan JPN JPN
5. kumite ženy +60kg Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKI Portugal POR POR
2. kumite team junioři (16-17) SKIF Romania ROM ROM
3. kumite team junioři (16-17) SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite team junioři (16-17) SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite team junioři (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
5. kumite team junioři (16-17) SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite team junioři (16-17) SKIF Greece GRE GRE
5. kumite team junioři (16-17) SKI Australia AUS AUS
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKI Hungary HUN HUN
2. kumite team juniorky (16-17) SKIF Romania ROM ROM
3. kumite team juniorky (16-17) SKIF Ukraine UKR UKR
3. kumite team juniorky (16-17) SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite team juniorky (16-17) SKI Portugal POR POR
5. kumite team juniorky (16-17) SKIF Greece GRE GRE
5. kumite team juniorky (16-17) SKI Australia AUS AUS
kumite team muži
1. kumite team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kumite team muži SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite team muži SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite team muži SKIF Kyrgyz Republic KGZ
5. kumite team muži SKIF Greece GRE GRE
5. kumite team muži SKI-GB GRB GRB
5. kumite team muži SKIF Mexico MEX MEX
5. kumite team muži SKI Deutschland GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKIF Japan JPN JPN
2. kumite team ženy SKIF Ukraine UKR UKR
3. kumite team ženy SKIF Romania ROM ROM
3. kumite team ženy SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite team ženy SKIF Czech Republic CZE CZE
5. kumite team ženy SKIF Ireland IRE IRE
5. kumite team ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
5. kumite team ženy SKIF Belgium BEL BEL
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 Ariel Suzuki AASKI Argentina ARG ARG
2. Kata muži masters U45 Aristeo Flores SKIF Mexico MEX MEX
3. Kata muži masters U45 Luciano Rolotti AASKI Argentina ARG ARG
4. Kata muži masters U45 Mykhailo Baranov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kata muži masters U45 Jaroslav Hamza SKIF Czech Republic CZE CZE
5. Kata muži masters U45 Deenagaran Pillay SKI South Africa SAR SAR
7. Kata muži masters U45 Mirlan Uturov SKIF Kyrgyz Republic KGZ
8. Kata muži masters U45 Arlindo Fiel SKIF Brasil BRA BRA
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Mateja Breznik SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kata ženy masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata ženy masters U45 Caroline Long SKIF Ireland IRE IRE
4. Kata ženy masters U45 Diala Ghosheh SKIF Palestine PSE PSE
5. Kata ženy masters U45 Amanda Baker SKI Australia AUS AUS
5. Kata ženy masters U45 Linda Chalupska SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata ženy masters U45 Victoria MacLean SKI Australia AUS AUS
5. Kata ženy masters U45 Evans Yuka SKIF Ireland IRE IRE
Kata muži masters U50
1. Kata muži masters U50 Aswan Ali SKIF Indonesia INA INA
2. Kata muži masters U50 Thomas Branders SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata muži masters U50 Hiroshi Kamada SKIF Japan JPN JPN
4. Kata muži masters U50 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
5. Kata muži masters U50 Fernando Mendoza SKIF Mexico MEX MEX
6. Kata muži masters U50 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
7. Kata muži masters U50 Alberto Perez Prieto SKIF España ESP ESP
8. Kata muži masters U50 Flavio Dao SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U50
1. Kata ženy masters U50 Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
2. Kata ženy masters U50 Iuliia Chabanova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata ženy masters U50 Michiko Migito SKIF Japan JPN JPN
4. Kata ženy masters U50 Tatyana Tsambunaris SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kata ženy masters U50 Anna Barilli SKI Swiss Federation SUI SUI
5. Kata ženy masters U50 Irina Chirkina SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kata ženy masters U50 Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
5. Kata ženy masters U50 Chalam Singthong SKIF Denmark DEN DEN
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 Simone Nigi SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata muži masters U55 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
3. Kata muži masters U55 Paul Fenech SKI Australia AUS AUS
4. Kata muži masters U55 Frank Jensen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kata muži masters U55 Kong Liu Kwok SKI Hong Kong HKG HKG
6. Kata muži masters U55 Edo Zanetti SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kata muži masters U55 Shahnawaz Jinnah SKIF Denmark DEN DEN
8. Kata muži masters U55 Kevin Clark SKI-GB GRB GRB
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata ženy masters U55 Kazuyo Takase SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata ženy masters U55 Tatyana Shmatova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
4. Kata ženy masters U55 Emese Margittai SKI Hungary HUN HUN
5. Kata ženy masters U55 Merav Grunwald-Gazit S.K.I. Israel ISR ISR
5. Kata ženy masters U55 Claudia Jorio SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata ženy masters U55 Jelka Rošker Trajbar SKIF Slovenia SLO SLO
5. Kata ženy masters U55 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. Kata muži masters U60 Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
3. Kata muži masters U60 Andreas Bellwald SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kata muži masters U60 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kata muži masters U60 Leung Wan Chiu SKI Hong Kong HKG HKG
6. Kata muži masters U60 Mladen Vrtarić SKIF Slovenia SLO SLO
7. Kata muži masters U60 José Ferra Juan SKI Swiss Federation SUI SUI
8. Kata muži masters U60 Mauro Lanzoni SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Kyoko Suzuki SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy masters U60 Rossana Chiu SKIF Chengdu China CHN CHN
3. Kata ženy masters U60 Anne Reid SKI Australia AUS AUS
4. Kata ženy masters U60 Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
5. Kata ženy masters U60 Ioulia Lionti SKIF Greece GRE GRE
5. Kata ženy masters U60 Donatella Manganaro SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata ženy masters U60 Emanuela Moreschi SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata ženy masters U60 Bonfanti Rita SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters 60+
1. Kata ženy masters 60+ Rosalia Porcelli SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata ženy masters 60+ Hiroko Wada SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy masters 60+ Liudmila Nechaeva SKIF Russia RUS RUS
4. Kata ženy masters 60+ Bozenna Tedder SKKIF UK GRB GRB
5. Kata ženy masters 60+ Grazia Russo SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters U65
1. Kata muži masters U65 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters U65 Serhii Denysenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata muži masters U65 Oleksandr Zhyliakov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. Kata muži masters U65 Nazim Nazarov SKIF Russia RUS RUS
5. Kata muži masters U65 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
5. Kata muži masters U65 Fernando Fidalgo SKI Portugal POR POR
5. Kata muži masters U65 Jan Gibas SKIF Czech Republic CZE CZE
5. Kata muži masters U65 Sergio Pimenta SKIF Brasil BRA BRA
Kata muži masters U70
1. Kata muži masters U70 Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata muži masters U70 Alexandr Alelekov SKIF Russia RUS RUS
3. Kata muži masters U70 Tamemoto Oda SKIF Japan JPN JPN
4. Kata muži masters U70 Fabiano Falcetti SKI Swiss Federation SUI SUI
5. Kata muži masters U70 Paul Dainty SKI Australia AUS AUS
5. Kata muži masters U70 Paolo Lusvardi SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata muži masters U70 Sotirios Tzanakos SKIF Greece GRE GRE
5. Kata muži masters U70 Carlos Vasconcelos SKI Portugal POR POR
Kata muži masters 70+
1. Kata muži masters 70+ Mário Águas POR POR
2. Kata muži masters 70+ Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
3. Kata muži masters 70+ Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
4. Kata muži masters 70+ Tiziano Monti SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata muži masters 70+ Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
5. Kata muži masters 70+ Pierluigi Giraudo SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata muži masters 70+ Kevin Chan SKI Australia AUS AUS
5. Kata muži masters 70+ Andrea Sacchi SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters 80+
1. Kata muži masters 80+ Noriyuki Oku SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters 80+ Manuel Lino SKI Portugal POR POR
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 Aristeo Flores SKIF Mexico MEX MEX
2. Kumite muži masters U45 Dennis Mathiesen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite muži masters U45 Pablo Mocchi SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite muži masters U45 Ariel Suzuki AASKI Argentina ARG ARG
5. Kumite muži masters U45 Mykhailo Baranov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kumite muži masters U45 Fabiano Dovigo SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U45 Panagiotis Gatidis SKIF Greece GRE GRE
5. Kumite muži masters U45 Michele Riolmi SKI-I Italy ITA ITA
Kumite ženy masters U45
1. Kumite ženy masters U45 Elpida Christodoulou SKIF Greece GRE GRE
2. Kumite ženy masters U45 Winnie Søndergaard SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite ženy masters U45 Kateřina Hurdálková SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite ženy masters U45 Linda Chalupska SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite ženy masters U45 Amanda Baker SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy masters U45 Ana Cláudia SKI Portugal POR POR
5. Kumite ženy masters U45 Victoria MacLean SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy masters U45 Sónia Marinho SKI Portugal POR POR
Kumite muži masters U50
1. Kumite muži masters U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite muži masters U50 Hiroshi Kamada SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters U50 Vincenzo Barone SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U50 Paolo Ferlisi SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U50 Thomas Branders SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite muži masters U50 Adauto Martins SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite muži masters U50 Giuseppe Oliveri SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U50 Jiří Šír SKIF Czech Republic CZE CZE
Kumite ženy masters U50
1. Kumite ženy masters U50 Anna Barilli SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite ženy masters U50 Tatyana Tsambunaris SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. Kumite ženy masters U50 Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite ženy masters U50 Laura Walker SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy masters U50 Liudmyla Holovina Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kumite ženy masters U50 Chalam Singthong SKIF Denmark DEN DEN
Kumite ženy masters 50+
1. Kumite ženy masters 50+ Sandra Hoogerdijck-Joannes SKIF Belgium BEL BEL
2. Kumite ženy masters 50+ Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite ženy masters 50+ Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
3. Kumite ženy masters 50+ Claudia Jorio SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite ženy masters 50+ Lucie Marsh SKKIF UK GRB GRB
5. Kumite ženy masters 50+ Marivel Nuñez SKIF Mexico MEX MEX
5. Kumite ženy masters 50+ Tatyana Shmatova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kumite ženy masters 50+ Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Massimiliano Mudanò SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite muži masters U55 Sacha Petrovic SKIF Sweden SWE SWE
3. Kumite muži masters U55 Alejandro Blengio SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite muži masters U55 Per Christoffersen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži masters U55 Kevin Clark SKI-GB GRB GRB
5. Kumite muži masters U55 Paul Fenech SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži masters U55 Simone Nigi SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U55 Alain Piessens SKIF Belgium BEL BEL
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. Kumite muži masters U60 Sergio Basile SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Pablo Alvarino SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite muži masters U60 Giacomo Buffo SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U60 Mario Burzio SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U60 Niels Clemmensen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži masters U60 Jacques Dupont SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži masters U60 Pino Verderame SKI-I Italy ITA ITA
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Dudley Simms SKI-GB GRB GRB
2. Kumite muži masters U65 Mikhail Avseyushkin SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite muži masters U65 Elemir Kubini SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite muži masters U65 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži masters U65 Danilo Bertone SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite muži masters U65 Hans Moniaga SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite muži masters U65 Nurdoolot Rysbekov SKIF Kyrgyz Republic KGZ
5. Kumite muži masters U65 Motsepe Tau SKI South Africa SAR SAR
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Jiří Hrabal SKIF Czech Republic CZE CZE
2. Kumite muži masters 65+ Paul Dainty SKI Australia AUS AUS
3. Kumite muži masters 65+ Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite muži masters 65+ Allan Rønne SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži masters 65+ Yvon Desmarais SKIF Karate Canada CAN CAN
5. Kumite muži masters 65+ György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
5. Kumite muži masters 65+ Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
5. Kumite muži masters 65+ Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
Kumite tým muži masters
1. Kumite tým muži masters SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite tým muži masters SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kumite tým muži masters SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite tým muži masters SKIF Mexico MEX MEX
5. Kumite tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite tým muži masters SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite tým muži masters SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite tým muži masters SKI-GB GRB GRB
Kumite tým ženy masters
1. Kumite tým ženy masters SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kumite tým ženy masters SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite tým ženy masters SKI Australia AUS AUS
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Argentina ARG ARG
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Romania ROM ROM
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Slovenia SLO SLO
5. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Czech Republic CZE CZE
5. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Mexico MEX MEX
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Australia AUS AUS
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Portugal POR POR
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hungary HUN HUN
5. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
5. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
Kata tým mix 150+
1. Kata tým mix 150+ SKIF Japan JPN JPN
2. Kata tým mix 150+ SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata tým mix 150+ SKI-I Italy ITA ITA
4. Kata tým mix 150+ SKIF Ireland IRE IRE
5. Kata tým mix 150+ SKIF Denmark DEN DEN
6. Kata tým mix 150+ SKI Australia AUS AUS
7. Kata tým mix 150+ SKI Hong Kong HKG HKG
8. Kata tým mix 150+ S.K.I. Israel ISR ISR
Kata tým mix 180+
1. Kata tým mix 180+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata tým mix 180+ SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kata tým mix 180+ SKI-I Italy ITA ITA
4. Kata tým mix 180+ SKIF Russia RUS RUS
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Takumaru Hiramatsu SKIF Japan JPN JPN
2. Grand Champion muži Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion muži Bogdan Marian Florin Gogolosi SKIF Romania ROM ROM
3. Grand Champion muži Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
5. Grand Champion muži Frank Andreasen SKIF Denmark DEN DEN
5. Grand Champion muži Jeremy Delhez SKIF Belgium BEL BEL
5. Grand Champion muži Bryan Parada SKIF Mexico MEX MEX
Grand Champion ženy
1. Grand Champion ženy Hiyori Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. Grand Champion ženy Alexandra Pop SKIF Romania ROM ROM
3. Grand Champion ženy Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion ženy Alina Mitran SKIF Romania ROM ROM
5. Grand Champion ženy Rayane Inácio SKIF Brasil BRA BRA
5. Grand Champion ženy Naomi Motta SKI-I Italy ITA ITA
5. Grand Champion ženy Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
5. Grand Champion ženy Rie Wada SKIF Japan JPN JPN

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
MS SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
MS SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
MS SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk