KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS SKIF 2009 - 23.07.2009 - 29.07.2009

Město Athény
Stát Řecko
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 34
Hodnocení 600-400-200-150-100-75-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) A. Arashov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata ml. žáci (10-11) A. Terbay SKIF Venezuela VEN VEN
3. kata ml. žáci (10-11) Javier Peterson SKIF Dominicana DOM DOM
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) I. Ofitserov SKIF Russia RUS RUS
2. kata st. žáci (12-13) A. Bagdi SKI Hungary HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) B. Bostanov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Hiyori Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. kata st. žákyně (12-13) L. Karagianni SKIF Greece GRE GRE
3. kata st. žákyně (12-13) Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) A. Mirzayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kata dorostenci (14-15) M. Rascon SKIF Mexico MEX MEX
3. kata dorostenci (14-15) Livio Zanardo SKIF USA USA USA
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) S. Jovic SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata dorostenky (14-15) E. Szewczyk SKI Poland POL POL
3. kata dorostenky (14-15) S. Saccani SKI Swiss Federation SUI SUI
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) K. Yamagata SKIF Belgium BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Tural Baljanli SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kata junioři (16-17) T. Visnovsky SKIF Belgium BEL BEL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eirini Cristina Kavakopoulou SKIF Greece GRE GRE
2. kata juniorky (16-17) H. Kruger SKIF Denmark DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Adriana Boga SKIF Romania ROM ROM
kata muži U20
1. kata muži U20 I. Sukhorukoy SKIF Russia RUS RUS
2. kata muži U20 Bart van de Wal SKIF Belgium BEL BEL
3. kata muži U20 C. Gruin SKIF Belgium BEL BEL
kata ženy U20
1. kata ženy U20 V. Paar SKI Austrian Federation AUT AUT
2. kata ženy U20 F. Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
3. kata ženy U20 R. Batista SKI Portugal POR POR
kata muži
1. kata muži Gogen Hayashi SKIF Japan JPN JPN
2. kata muži Clay Morton SKIF USA USA USA
3. kata muži T. Sekine SKIF Japan JPN JPN
kata ženy
1. kata ženy Emi Komatsu SKIF Japan JPN JPN
2. kata ženy N. Vidal SKIF Dominicana DOM DOM
3. kata ženy Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Jaime Wong SKIF USA USA USA
2. kata Masters muži U50 Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
3. kata Masters muži U50 Y. Oketani SKIF Japan JPN JPN
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ C. Garcia Peri SKIF Spain ESP ESP
2. kata Masters ženy 45+ Lorri Porter SKIF USA USA USA
3. kata Masters ženy 45+ Ioulia Lionti SKIF Greece GRE GRE
kata team muži
1. kata team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kata team muži SKI-I Italy ITA ITA
3. kata team muži SKIF Ukraine UKR UKR
kata team ženy
1. kata team ženy SKI-I Italy ITA ITA
2. kata team ženy SKIF Greece GRE GRE
3. kata team ženy SKIF Slovenia SLO SLO
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
3. kata tým muži masters SKIF Greece GRE GRE
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH T. Kushi SKIF Japan JPN JPN
2. kumite ml. žáci BRH S. Seidakhmetov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite ml. žáci BRH E. Melis SKI Hungary HUN HUN
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH R. Ferrer SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite ml. žákyně BRH I. Pacheco SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite ml. žákyně BRH L. Vorschyova SKIF Russia RUS RUS
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH J. Gerrero SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žáci BRH Gabar Aev SKIF Russia RUS RUS
3. kumite st. žáci BRH C. Koikas SKI Australia AUS AUS
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH C. Fiqueira SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žákyně BRH Trina Oree SKI South Africa SAR SAR
3. kumite st. žákyně BRH Kim De Groof SKIF Belgium BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Rok Ojsteršek SKIF Slovenia SLO SLO
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Z. Voda SKI Hungary HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Grega Teršek SKIF Slovenia SLO SLO
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH I. De Jonge SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) BRH N. Rouessart SKI Australia AUS AUS
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Farida Abiyeva SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH R. M. Zada SKKIF UK GRB GRB
2. kumite junioři (16-17) BRH W. Frike SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite junioři (16-17) BRH Jonas Pallesen SKIF Denmark DEN DEN
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH A. Bostanova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite juniorky (16-17) BRH Eleni Papadimitriou SKIF Greece GRE GRE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Adriana Boga SKIF Romania ROM ROM
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH S. Lanzoni SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite muži U20 BRH A. Topuria SKIF Georgia GEO GEO
3. kumite muži U20 BRH Aykhan Mamayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
kumite ženy U20 BRH
1. kumite ženy U20 BRH Louise Fensholdt SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite ženy U20 BRH P. Cervantes SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite ženy U20 BRH R. Batista SKI Portugal POR POR
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
2. kumite muži -65kg Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite muži -65kg C. Dinica SKIF Romania ROM ROM
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
2. kumite muži -75kg Andrés Pirela SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite muži -75kg M. Kosaka SKIF Japan JPN JPN
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg G. Arkania SKIF Georgia GEO GEO
2. kumite muži +75kg M. Cristea SKIF Romania ROM ROM
3. kumite muži +75kg P. O. Guna Matei SKIF Romania ROM ROM
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg T. Wakizaka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite ženy -60kg Tamar Melua SKIF Georgia GEO GEO
3. kumite ženy -60kg Claudia Nitu SKIF Romania ROM ROM
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Yoly Guillen SKIF Venezuela VEN VEN
2. kumite ženy +60kg Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite ženy +60kg I. Sheroziya SKIF Georgia GEO GEO
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. kumite Masters muži U50 O. Rashba Levy S.K.I. Israel ISR ISR
3. kumite Masters muži U50 N. Ueda SKIF Japan JPN JPN
kumite team muži
1. kumite team muži SKIF Japan JPN JPN
2. kumite team muži SKIF Venezuela VEN VEN
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKIF Georgia GEO GEO
2. kumite team ženy SKIF Japan JPN JPN
3. kumite team ženy SKIF Romania ROM ROM
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite team Masters muži SKIF Uruguay URY URY
3. kumite team Masters muži SKIF USA USA USA
Kata žákyně U12
1. Kata žákyně U12 L. Borschyona SKIF Russia RUS RUS
2. Kata žákyně U12 I. Pacheco SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata žákyně U12 R. Ferrer SKIF Venezuela VEN VEN
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 J. Fernandez SKIF Spain ESP ESP
2. Kata muži masters U45 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
3. Kata muži masters U45 Fiorigi Vavala SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Oneida Betancour SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kata ženy masters U45 Sabrina Mangani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata ženy masters U45 Fabiola Rebolledo SKIF Venezuela VEN VEN
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 A. Zhilyakov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Kata muži masters U55 Serhii Denysenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata muži masters U55 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Jacqui O'Shea SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata ženy masters U55 Daniela Carmine SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata ženy masters U55 Luisa Diaz SKIF Venezuela VEN VEN
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
2. Kata muži masters U60 Y. Dewindt SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata muži masters U60 Paolo Lusvardi SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Georgette Dyett SKI Australia AUS AUS
2. Kata ženy masters U60 Thais Gimon SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata ženy masters U60 M. Amprino SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters U65
1. Kata muži masters U65 Teruaki Hosokawa SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata muži masters U65 Kiei Gibo SKIF Peru PER PER
Kata ženy masters U65
1. Kata ženy masters U65 Mieko Sato SKIF Japan JPN JPN
Kata muži masters U70
1. Kata muži masters U70 Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata muži masters U70 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata muži masters U70 Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy masters U70
1. Kata ženy masters U70 P. Karpovski SKIF USA USA USA
Kata muži masters 70+
1. Kata muži masters 70+ P. Kwok SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kata muži masters 70+ Francis Fong SKIF USA USA USA
Kata ženy masters 70+
1. Kata ženy masters 70+ Perla Fernandez SKIF Uruguay URY URY
2. Kata ženy masters 70+ J. Harris SKIF Karate Canada CAN CAN
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 M. Goodarzi SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite muži masters U45 A. Azizov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži masters U45 M. Ionita SKIF Romania ROM ROM
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Stef Eyckens SKIF Belgium BEL BEL
2. Kumite muži masters U55 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U55 Julio Vargas SKIF Chile CHL CHL
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 F. Marini SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite muži masters U60 Marco Bartolini Gaggio SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Paolo Lusvardi SKI-I Italy ITA ITA
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite muži masters U65 G. Housden SKKIF UK GRB GRB
3. Kumite muži masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kumite muži masters 65+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters 65+ Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite tým mix yakusoku U100 S.K.I. Israel ISR ISR
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
Kata tým mix 150+
1. Kata tým mix 150+ SKIF Ukraine UKR UKR
2. Kata tým mix 150+ SKKIF UK GRB GRB
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
2. Grand Champion muži Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
3. Grand Champion muži G. Arkania SKIF Georgia GEO GEO

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
MS SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
MS SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
MS SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk