KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS SKIF 2012 - 22.11.2012 - 24.11.2012

Město Sydney
Stát Austrálie
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 31
Hodnocení 600-400-200-150-100-75-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata tým muži masters SKIF Mexico MEX MEX
3. kata tým muži masters SKIF Indonesia INA INA
4. kata tým muži masters SKIF India IND IND
5. kata tým muži masters SKI Australia AUS AUS
6. kata tým muži masters SKIF Argentina ARG ARG
7. kata tým muži masters SKIF Karate Canada CAN CAN
kata tým ženy masters
1. kata tým ženy masters SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži
1. Kata muži Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata muži Hanning Høegh SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata muži Gabriele Mannucci SKI-I Italy ITA ITA
4. Kata muži Shuhei Yamamoto SKIF Japan JPN JPN
5. Kata muži Kenny Larsen SKIF Denmark DEN DEN
6. Kata muži Bikramjit Ghosh SKI Australia AUS AUS
7. Kata muži Oscar Jimenez SKIF Venezuela VEN VEN
8. Kata muži Keng-Hua Shang SKIF Taiwan TAI TAI
Kata ženy
1. Kata ženy Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy Kaede Suito SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy Akiko Fuju SKIF Japan JPN JPN
4. Kata ženy Emi Koike SKIF Japan JPN JPN
5. Kata ženy Giorgia Tronci SKI-I Italy ITA ITA
6. Kata ženy Kalotina Melidou SKIF Greece GRE GRE
7. Kata ženy Manuela Rosso SKI-I Italy ITA ITA
8. Kata ženy Ildikó Rédai SKI Hungary HUN HUN
Kata tým muži
1. Kata tým muži SKIF Japan JPN JPN
2. Kata tým muži SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata tým muži SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kata tým muži SKIF Denmark DEN DEN
5. Kata tým muži SKIF Chinese Taipei TAI TAI
6. Kata tým muži SKI South Africa SAR SAR
7. Kata tým muži SKIF Argentina ARG ARG
8. Kata tým muži SKIF China CHN CHN
Kata tým ženy
1. Kata tým ženy SKIF Japan JPN JPN
2. Kata tým ženy SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata tým ženy SKIF Mexico MEX MEX
4. Kata tým ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
5. Kata tým ženy SKIF Malaysia MAS MAS
Kumite muži -65 kg
1. Kumite muži -65 kg Noriyuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži -65 kg Jovanni Martinez SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite muži -65 kg Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži -65 kg Keng-Hua Shang SKIF Taiwan TAI TAI
5. Kumite muži -65 kg Raimilson Almeida SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite muži -65 kg Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži -65 kg Bradley Naidoo SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite muži -65 kg Luciano Rolotti AASKI Argentina ARG ARG
Kumite muži -75 kg
1. Kumite muži -75 kg Konstantinos Pappas SKIF Greece GRE GRE
2. Kumite muži -75 kg Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
3. Kumite muži -75 kg Peter Jumrukovski SKIF Sweden SWE SWE
3. Kumite muži -75 kg Felipe Saez SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite muži -75 kg Oscar Jimenez SKIF Venezuela VEN VEN
5. Kumite muži -75 kg Jonas Pallesen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži -75 kg Bertrand Taquet SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite muži -75 kg Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
Kumite muži +75 kg
1. Kumite muži +75 kg Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži +75 kg Takuya Sato SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži +75 kg Michel Almeida SKIF Belgium BEL BEL
3. Kumite muži +75 kg Brandt Cogill SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži +75 kg Balomenos Georgios SKIF Greece GRE GRE
5. Kumite muži +75 kg Benjamin Harth SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži +75 kg Michael Jensen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite muži +75 kg Philip Pilipovic SKIF Denmark DEN DEN
Kumite ženy -60 kg
1. Kumite ženy -60 kg Tsubasa Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite ženy -60 kg Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite ženy -60 kg Martinel Prihastuti SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite ženy -60 kg Julie Weng SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite ženy -60 kg Elka Cruz SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy -60 kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite ženy -60 kg Mae Soriano SKIF Philippines PHI PHI
5. Kumite ženy -60 kg Yu-Ying Yang SKIF Taiwan TAI TAI
Kumite ženy +60 kg
1. Kumite ženy +60 kg Asuka Sasa SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite ženy +60 kg Mai Matsuhashi SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite ženy +60 kg Loren Garcia SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite ženy +60 kg Mathilde Klint SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite ženy +60 kg Edith Giolo SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite ženy +60 kg Camilla Leoncini SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite ženy +60 kg Grissel Parada SKIF Mexico MEX MEX
5. Kumite ženy +60 kg Ana Rosario SKIF USA USA USA
Kumite tým muži
1. Kumite tým muži SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite tým muži SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite tým muži SKIF Greece GRE GRE
3. Kumite tým muži SKI Australia AUS AUS
5. Kumite tým muži SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite tým muži SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite tým muži SKIF Sweden SWE SWE
5. Kumite tým muži SKIF Chile CHL CHL
Kumite tým ženy
1. Kumite tým ženy SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite tým ženy SKI Australia AUS AUS
3. Kumite tým ženy SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite tým ženy SKIF Mexico MEX MEX
5. Kumite tým ženy SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite tým ženy SKIF Venezuela VEN VEN
Kata žáci U12
1. Kata žáci U12 Daniil Polenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kata žáci U12 Maksim Yanovich SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. Kata žáci U12 Nikita Kiselev SKIF Russia RUS RUS
Kata žákyně U12
1. Kata žákyně U12 Eduarda Velk SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kata žákyně U12 Tahira Reddy SKI South Africa SAR SAR
3. Kata žákyně U12 Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
4. Kata žákyně U12 Neriah Gimeno SKIF USA USA USA
5. Kata žákyně U12 Kira Reddy SKI South Africa SAR SAR
6. Kata žákyně U12 Yasti Reddy SKI South Africa SAR SAR
Kata žáci U14
1. Kata žáci U14 Mitsunobu Ito SKIF Japan JPN JPN
2. Kata žáci U14 Naoto Fukushi SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žáci U14 Omar Briseño Oscar SKIF Mexico MEX MEX
4. Kata žáci U14 Yuan-Shou Hsu SKIF Taiwan TAI TAI
5. Kata žáci U14 Jake Harris SKI Australia AUS AUS
6. Kata žáci U14 Caleb Dooley SKI Australia AUS AUS
7. Kata žáci U14 Lucas Goordazi SKIF Denmark DEN DEN
8. Kata žáci U14 Dzemil Muric SKI South Africa SAR SAR
Kata žákyně U14
1. Kata žákyně U14 Alina Elekenova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kata žákyně U14 Amane Yamaguchi SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žákyně U14 Julia Marinho SKIF Brasil BRA BRA
4. Kata žákyně U14 Te-Rangi Ahsin-Taio SKIF New Zealand NZL NZL
5. Kata žákyně U14 Tamayul Zamani-Tajick SKIF New Zealand NZL NZL
6. Kata žákyně U14 Angela Oimette SKIF USA USA USA
7. Kata žákyně U14 Kiara Lakram SKI South Africa SAR SAR
8. Kata žákyně U14 Grace Busby SKIF New Zealand NZL NZL
Kata dorostenci
1. Kata dorostenci Quirino Montaggioni SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kata dorostenci Mads Rasted SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata dorostenci Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
4. Kata dorostenci Kai-Te Lin SKIF Taiwan TAI TAI
5. Kata dorostenci Arthur Giolo SKIF Brasil BRA BRA
6. Kata dorostenci Joseph Tolentino SKIF USA USA USA
7. Kata dorostenci Alexander Lazarov SKI Australia AUS AUS
8. Kata dorostenci Uday Barooah SKI Australia AUS AUS
Kata dorostenky
1. Kata dorostenky Mayuko Tanoda SKIF Japan JPN JPN
2. Kata dorostenky Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata dorostenky Rebecca Harris SKI Australia AUS AUS
4. Kata dorostenky Despina Veleski SKI Australia AUS AUS
5. Kata dorostenky Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
6. Kata dorostenky Isabelle Macedo SKIF Brasil BRA BRA
7. Kata dorostenky Rasha Abu Kweidar SKIF Budo for Peace OTH
8. Kata dorostenky Karissa Sinclair SKI Australia AUS AUS
Kata junioři
1. Kata junioři Sho Amano SKIF Japan JPN JPN
2. Kata junioři Andres Perez Juan SKIF USA USA USA
3. Kata junioři Adrian Huber SKI Australia AUS AUS
4. Kata junioři Miguel Garcia Sandino SKIF Philippines PHI PHI
5. Kata junioři Rovshan Aliyev SKIF Azerbaijan AZE AZE
6. Kata junioři Grega Teršek SKIF Slovenia SLO SLO
7. Kata junioři João Souza SKIF Brasil BRA BRA
8. Kata junioři Ruslan Salikhov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
Kata juniorky
1. Kata juniorky Sofie Kampmann SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata juniorky Giulia Tronci SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata juniorky Vildan Guvercin SKIF Turkey TUR TUR
Kata muži U20
1. Kata muži U20 Jun-Chang Chen SKIF Taiwan TAI TAI
2. Kata muži U20 Livio Zanardo SKIF USA USA USA
3. Kata muži U20 Daniel Berchtold SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kata muži U20 Naoki Tanoda SKIF Japan JPN JPN
5. Kata muži U20 Michal Slávik SKIF Czech Republic CZE CZE
6. Kata muži U20 Chun-Kai Lu SKIF Taiwan TAI TAI
7. Kata muži U20 Rok Ojsteršek SKIF Slovenia SLO SLO
8. Kata muži U20 Daigo Mitsuhashi SKIF Belgium BEL BEL
Kata ženy U20
1. Kata ženy U20 Sara Zanetti SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata ženy U20 Elise Chalk SKI Australia AUS AUS
3. Kata ženy U20 Cécile Kühn SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kata ženy U20 Thyra Garcia Ninel SKIF Philippines PHI PHI
5. Kata ženy U20 Kasey Óneill SKI Australia AUS AUS
6. Kata ženy U20 Lihnida Veleski SKI Australia AUS AUS
7. Kata ženy U20 Erica Brant SKIF Karate Canada CAN CAN
8. Kata ženy U20 Ying Truong Chun SKIF USA USA USA
Kumite žáci U12
1. Kumite žáci U12 Bekzat Baidulla SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kumite žáci U12 Luis Braga SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite žáci U12 Devenderen Govender SKI South Africa SAR SAR
3. Kumite žáci U12 Daniil Polenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kumite žáci U12 Ankar Alquinta SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite žáci U12 Nikita Kiselev SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite žáci U12 Daniel Levy SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite žáci U12 Maksim Yanovich SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
Kumite žákyně U12
1. Kumite žákyně U12 Eduarda Velk SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kumite žákyně U12 Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. Kumite žákyně U12 Tahira Reddy SKI South Africa SAR SAR
3. Kumite žákyně U12 Yasti Reddy SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite žákyně U12 Neriah Gimeno SKIF USA USA USA
5. Kumite žákyně U12 Ann Magan Demi SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite žákyně U12 Kira Reddy SKI South Africa SAR SAR
Kumite žáci U14
1. Kumite žáci U14 Rasmus Mortensen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite žáci U14 Lucas Goordazi SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite žáci U14 Yua Arita SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žáci U14 Alexander Derrett SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite žáci U14 Lyndon Ballinger SKI Australia AUS AUS
5. Kumite žáci U14 Leonid Gorelik SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite žáci U14 Mitsunobu Ito SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite žáci U14 Lasse Møller SKIF Denmark DEN DEN
Kumite žákyně U14
1. Kumite žákyně U14 Miki Akamatsu SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite žákyně U14 Anastasia Bashta SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite žákyně U14 Justine Brandsma Savannah SKI South Africa SAR SAR
3. Kumite žákyně U14 Julia Marinho SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite žákyně U14 Te-Rangi Ahsin-Taio SKIF New Zealand NZL NZL
5. Kumite žákyně U14 Elmira Azhibek SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kumite žákyně U14 Alina Elekenova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kumite žákyně U14 Kiara Lakram SKI South Africa SAR SAR
Kumite dorostenci
1. Kumite dorostenci Arthur Giolo SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite dorostenci Uday Barooah SKI Australia AUS AUS
3. Kumite dorostenci Magnus Bonnesen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite dorostenci Quirino Montaggioni SKIF Venezuela VEN VEN
5. Kumite dorostenci Khristos Isaakov SKIF Russia RUS RUS
5. Kumite dorostenci Sergey Khazov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. Kumite dorostenci Joshua Levy SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite dorostenci Thomas Meisner SKIF Denmark DEN DEN
Kumite dorostenky
1. Kumite dorostenky Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite dorostenky Alessandra Macedo SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite dorostenky Eduarda Araujo SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite dorostenky Tamana Zamani-Tajick SKIF New Zealand NZL NZL
5. Kumite dorostenky Jean Brandsma Tayler SKI South Africa SAR SAR
5. Kumite dorostenky Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite dorostenky Karissa Sinclair SKI Australia AUS AUS
5. Kumite dorostenky Bianca Soni SKI South Africa SAR SAR
Kumite junioři
1. Kumite junioři Lmran Guluzade SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. Kumite junioři Victor Jay SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite junioři Luke Nesci SKI Australia AUS AUS
3. Kumite junioři Christian Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite junioři Luis Marin SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite junioři Dimitrios Mitakos SKIF Greece GRE GRE
5. Kumite junioři Rafael Monteiro SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite junioři Andres Perez Juan SKIF USA USA USA
Kumite juniorky
1. Kumite juniorky Vildan Guvercin SKIF Turkey TUR TUR
2. Kumite juniorky Wulandari Winda Tri SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite juniorky Amalie Andersen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite juniorky Alexandra Gray SKI Australia AUS AUS
5. Kumite juniorky Kim De Groof SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite juniorky Veronica Lapian Marcela SKIF Indonesia INA INA
5. Kumite juniorky Naomi Motta SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite juniorky Trina Oree SKI South Africa SAR SAR
Kumite muži U20
1. Kumite muži U20 Morten Meisner SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite muži U20 Roberto Bebinno SKIF Sweden SWE SWE
3. Kumite muži U20 Panah Abdullayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži U20 Suleyman Hatamov SKIF Azerbaijan AZE AZE
5. Kumite muži U20 Marcelo Brito SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite muži U20 Sebastian Ceder SKIF Sweden SWE SWE
5. Kumite muži U20 Franklin Souza SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite muži U20 Livio Zanardo SKIF USA USA USA
Kumite ženy U20
1. Kumite ženy U20 Natalia Salim Desy SKIF Indonesia INA INA
2. Kumite ženy U20 Isabell Niemi SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite ženy U20 Elise Chalk SKI Australia AUS AUS
3. Kumite ženy U20 Ying Truong Chun SKIF USA USA USA
5. Kumite ženy U20 Madison Harber SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy U20 Ida Jørgensen SKIF Denmark DEN DEN
5. Kumite ženy U20 Kasey Óneill SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy U20 Sara Zanetti SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 Wahyu Widayat SKIF Indonesia INA INA
2. Kata muži masters U45 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata muži masters U45 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
4. Kata muži masters U45 Jimmy Verreet SKIF Belgium BEL BEL
5. Kata muži masters U45 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
6. Kata muži masters U45 Fiorigi Vavala SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kata muži masters U45 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
8. Kata muži masters U45 Kogo Nishiyama SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Natsuko Minegishi SKI Australia AUS AUS
2. Kata ženy masters U45 Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata ženy masters U45 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
4. Kata ženy masters U45 Sabrina Mangani SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata ženy masters U45 Yumika Arita SKIF Japan JPN JPN
6. Kata ženy masters U45 Marie Lorion Anne SKIF USA USA USA
7. Kata ženy masters U45 Victoria Ravalo SKI Australia AUS AUS
8. Kata ženy masters U45 Cindy Guevara SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kata muži masters U50
1. Kata muži masters U50 Brad Jones SKI Australia AUS AUS
2. Kata muži masters U50 Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
3. Kata muži masters U50 Prashanth Narasimhaiah SKI Australia AUS AUS
4. Kata muži masters U50 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kata muži masters U50 David Rush SKI Australia AUS AUS
6. Kata muži masters U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
7. Kata muži masters U50 Henry Gode S.K.I. France FRA FRA
8. Kata muži masters U50 Yuriy Li SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
Kata ženy masters U50
1. Kata ženy masters U50 Lorri Porter SKIF USA USA USA
2. Kata ženy masters U50 Jelka Rošker Trajbar SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata ženy masters U50 Giselle West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
4. Kata ženy masters U50 Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
5. Kata ženy masters U50 Norma Prieto SKIF USA USA USA
6. Kata ženy masters U50 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
7. Kata ženy masters U50 Robyn Mcrae-Zurvas SKI Australia AUS AUS
8. Kata ženy masters U50 Maria Gatou SKIF Greece GRE GRE
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 Marcos Novaro SKIF Peru PER PER
2. Kata muži masters U55 Antonio Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters U55 Abraham Harada SKI Australia AUS AUS
4. Kata muži masters U55 Hovik Keshishian SKI Australia AUS AUS
5. Kata muži masters U55 Adelis Estrada SKIF Venezuela VEN VEN
6. Kata muži masters U55 José Ferra Juan SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kata muži masters U55 Jay Castellano SKIF USA USA USA
8. Kata muži masters U55 Michel Hurtubise SKIF Karate Canada CAN CAN
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Keiko Tsunokake SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy masters U55 Jacqui Óshea SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata ženy masters U55 Yvonne Driscoll SKI Australia AUS AUS
4. Kata ženy masters U55 Nina Iobst SKIF USA USA USA
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 Claudio Spezani SKIF Brasil BRA BRA
2. Kata muži masters U60 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kata muži masters U60 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
4. Kata muži masters U60 Aldo Milazzo SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata muži masters U60 Ogtay Mammadov SKIF Azerbaijan AZE AZE
6. Kata muži masters U60 Goran Glucina SKIF New Zealand NZL NZL
7. Kata muži masters U60 Fabiano Falcetti SKI Swiss Federation SUI SUI
8. Kata muži masters U60 Yoshikazu Tanaka SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Kim Rye SKI Australia AUS AUS
2. Kata ženy masters U60 Shirley Hillier SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata ženy masters U60 Gina Santori SKIF USA USA USA
4. Kata ženy masters U60 Bozenna Tedder SKKIF UK GRB GRB
Kata muži masters U65
1. Kata muži masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata muži masters U65 Kevin Chan SKI Australia AUS AUS
3. Kata muži masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
4. Kata muži masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
5. Kata muži masters U65 Pablo Mobèche SKI Swiss Federation SUI SUI
6. Kata muži masters U65 Alexandru Achim SKIF Romania ROM ROM
7. Kata muži masters U65 Daniel Chan Hok Shun SKI Hong Kong HKG HKG
8. Kata muži masters U65 Aristarcho Albuquerqueneto SKIF Brasil BRA BRA
Kata ženy masters U65
1. Kata ženy masters U65 Georgette Dyett SKI Australia AUS AUS
2. Kata ženy masters U65 Thais Gimon SKIF Venezuela VEN VEN
Kata muži masters U70
1. Kata muži masters U70 Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata muži masters U70 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata muži masters U70 Arao Maki SKIF Japan JPN JPN
4. Kata muži masters U70 Terry Osullivan SKKIF UK GRB GRB
5. Kata muži masters U70 Ângelo Rodrigues SKIF Brasil BRA BRA
Kata ženy masters U70
1. Kata ženy masters U70 Mieko Sato SKIF Japan JPN JPN
Kata muži masters 70+
1. Kata muži masters 70+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters 70+ Efdjuno Tando SKIF Indonesia INA INA
3. Kata muži masters 70+ Nabekura Taketou SKIF Japan JPN JPN
4. Kata muži masters 70+ Noriyuki Oku SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy masters 70+
1. Kata ženy masters 70+ Perla Fernandez SKIF Uruguay URY URY
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 Alexandro Gomez SKIF Sweden SWE SWE
2. Kumite muži masters U45 Carlos Morales SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite muži masters U45 Julio Marinho SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite muži masters U45 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite muži masters U45 Luciano Fuentes SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite muži masters U45 Guillermo Gambale AASKI Argentina ARG ARG
5. Kumite muži masters U45 Adauto Martins SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite muži masters U45 Raul Parada SKIF Mexico MEX MEX
Kumite ženy masters U45
1. Kumite ženy masters U45 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite ženy masters U45 Veronica Aponte SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite ženy masters U45 Cindy Guevara SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
3. Kumite ženy masters U45 Marie Lorion Anne SKIF USA USA USA
5. Kumite ženy masters U45 Sevgi Ertug SKIF Turkey TUR TUR
Kumite muži masters U50
1. Kumite muži masters U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. Kumite muži masters U50 Jacques Dupont SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite muži masters U50 Pablo Alvarino SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite muži masters U50 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. Kumite muži masters U50 Brad Jones SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži masters U50 David Rush SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži masters U50 Yuzuru Sekiya SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži masters U50 József Szakács SKI Hungary HUN HUN
Kumite ženy masters U50
1. Kumite ženy masters U50 Carole Hakim S.K.I. Israel ISR ISR
2. Kumite ženy masters U50 Fabiola Rebolledo SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite ženy masters U50 Robyn Mcrae-Zurvas SKI Australia AUS AUS
3. Kumite ženy masters U50 Norma Prieto SKIF USA USA USA
5. Kumite ženy masters U50 Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
5. Kumite ženy masters U50 Lucy Marsh SKKIF UK GRB GRB
5. Kumite ženy masters U50 Lorri Porter SKIF USA USA USA
5. Kumite ženy masters U50 Giselle West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Nikola Krijan SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite muži masters U55 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters U55 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
3. Kumite muži masters U55 Su-Chen Yew SKIF Taiwan TAI TAI
5. Kumite muži masters U55 Anthony Ambrose SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži masters U55 Jacques Fandroana SKIF Karate Canada CAN CAN
5. Kumite muži masters U55 Dale Hall SKI Australia AUS AUS
5. Kumite muži masters U55 Jose Pereira SKIF Brasil BRA BRA
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Mikhail Avseyushkin SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite muži masters U60 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kumite muži masters U60 Marco Bartolini Gaggio SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Cederic Rowe SKIF USA USA USA
5. Kumite muži masters U60 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite muži masters U60 Jorge Souto SKIF Uruguay URY URY
5. Kumite muži masters U60 Julio Vargas SKIF Chile CHL CHL
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Edoardo Chila SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite muži masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U65 Evgeny Akimov SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite muži masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
5. Kumite muži masters U65 György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
5. Kumite muži masters U65 Yasunori Kobayashi SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Terry Osullivan SKKIF UK GRB GRB
2. Kumite muži masters 65+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters 65+ Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
3. Kumite muži masters 65+ Nabekura Taketou SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži masters 65+ Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite muži masters 65+ Ângelo Rodrigues SKIF Brasil BRA BRA
Kumite tým muži masters
1. Kumite tým muži masters SKIF Mexico MEX MEX
2. Kumite tým muži masters SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite tým muži masters SKI Australia AUS AUS
3. Kumite tým muži masters SKI Australia AUS AUS
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Argentina ARG ARG
5. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
6. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Karate Canada CAN CAN
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Ukraine UKR UKR
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Slovenia SLO SLO
4. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite tým mix yakusoku 100+ S.K.I. Israel ISR ISR
6. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Australia AUS AUS
8. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Romania ROM ROM
Kata tým mix 150+
1. Kata tým mix 150+ SKI Australia AUS AUS
2. Kata tým mix 150+ SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata tým mix 150+ SKI-I Italy ITA ITA
4. Kata tým mix 150+ S.K.I. Israel ISR ISR
5. Kata tým mix 150+ SKIF Karate Canada CAN CAN
Kata tým mix 180+
1. Kata tým mix 180+ SKIF Japan JPN JPN
2. Kata tým mix 180+ SKKIF UK GRB GRB
3. Kata tým mix 180+ SKIF Indonesia INA INA
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
2. Grand Champion muži Konstantinos Pappas SKIF Greece GRE GRE
3. Grand Champion muži Noriyuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion muži Felipe Saez SKIF Chile CHL CHL
5. Grand Champion muži Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
5. Grand Champion muži Peter Jumrukovski SKIF Sweden SWE SWE
5. Grand Champion muži Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
5. Grand Champion muži Takuya Sato SKIF Japan JPN JPN

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
MS SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
MS SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
MS SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk