KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS SKIF 2006 - 03.11.2006 - 05.11.2006

Město Tokyo
Stát Japonsko
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 31
Hodnocení 600-400-200-150-100-75-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKIF Japan JPN JPN
2. kata tým muži masters SKIF Ukraine UKR UKR
3. kata tým muži masters SKIF Ireland IRE IRE
kata tým ženy masters
1. kata tým ženy masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata tým ženy masters SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži
1. Kata muži Clay Morton SKIF USA USA USA
2. Kata muži Ali Hermawan SKIF Indonesia INA INA
3. Kata muži Gogen Hayashi SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy
1. Kata ženy Mayumi Kinebuchi SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy Emi Komatsu SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy Akiko Fuju SKIF Japan JPN JPN
Kata tým muži
1. Kata tým muži SKIF Indonesia INA INA
2. Kata tým muži SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata tým muži SKIF Japan JPN JPN
Kata tým ženy
1. Kata tým ženy SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata tým ženy SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata tým ženy SKIF Japan JPN JPN
Kumite muži -65 kg
1. Kumite muži -65 kg Nagayuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži -65 kg Romero Hector SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite muži -65 kg Adebagus Sutrisno SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite muži -65 kg Qurbav Takhiyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
Kumite muži -75 kg
1. Kumite muži -75 kg Fumitoshi Kanazawa SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži -75 kg Ceyhun Ahasiyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži -75 kg Talev Babayen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži -75 kg Timvr Bekov SKIF Tajikistan TJK TJK
Kumite muži +75 kg
1. Kumite muži +75 kg Darren Brailey SKI Australia AUS AUS
2. Kumite muži +75 kg Yoichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži +75 kg Najafov Fariz SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži +75 kg Noriyuki Yachi SKIF Japan JPN JPN
Kumite ženy -60 kg
1. Kumite ženy -60 kg Yuka Sato SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite ženy -60 kg Chie Yokoyama SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite ženy -60 kg Ilaria Marini SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite ženy -60 kg Asuka Sato SKIF Japan JPN JPN
Kumite ženy +60 kg
1. Kumite ženy +60 kg Chika Takahashi SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite ženy +60 kg Barbara Tomi SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite ženy +60 kg Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite ženy +60 kg Mahsa Salar SKIF Iran IRI IRI
Kumite tým muži
1. Kumite tým muži SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite tým muži SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite tým muži SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite tým muži SKIF Azerbaijan AZE AZE
Kumite tým ženy
1. Kumite tým ženy SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite tým ženy SKIF Chinese Taipei TAI TAI
3. Kumite tým ženy SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite tým ženy SKIF Greece GRE GRE
Kata žáci U12
1. Kata žáci U12 Hiroshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
2. Kata žáci U12 Yuji Tatatsu SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žáci U12 Keiji Nagashima SKIF Japan JPN JPN
Kata žákyně U12
1. Kata žákyně U12 Yuko Sakurai SKIF Japan JPN JPN
2. Kata žákyně U12 Ai Hara SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žákyně U12 Natsuki Nakane SKIF Japan JPN JPN
Kata žáci U14
1. Kata žáci U14 Haruki Nakane SKIF Japan JPN JPN
2. Kata žáci U14 Takafumi Owari SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žáci U14 Bond Chen Li SKIF Taiwan TAI TAI
Kata žákyně U14
1. Kata žákyně U14 Hikaru Hara SKIF Japan JPN JPN
2. Kata žákyně U14 Aika Nishiwaki SKIF Japan JPN JPN
3. Kata žákyně U14 Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
Kata dorostenci
1. Kata dorostenci Kai Masuo SKIF Japan JPN JPN
2. Kata dorostenci Musa Musayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kata dorostenci Naoto Sago SKIF Japan JPN JPN
Kata dorostenky
1. Kata dorostenky Momoko Mizumura SKIF Japan JPN JPN
2. Kata dorostenky Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
3. Kata dorostenky Aoi Ogawa SKIF Japan JPN JPN
Kata junioři
1. Kata junioři Chieh Lin Sheng SKIF Taiwan TAI TAI
2. Kata junioři Shuma Omori SKIF Japan JPN JPN
3. Kata junioři Gadiel Frelich S.K.I. Israel ISR ISR
Kata juniorky
1. Kata juniorky Kana Ohira SKIF Japan JPN JPN
2. Kata juniorky Nao Sabae SKIF Japan JPN JPN
3. Kata juniorky Saki Mukai SKIF Japan JPN JPN
Kata muži U20
1. Kata muži U20 Vasquez Jean Carlos SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kata muži U20 Rustam Madadov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kata muži U20 Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy U20
1. Kata ženy U20 Greile Ortiz SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kata ženy U20 Manuela Rosso SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata ženy U20 Amanda Coon SKI Australia AUS AUS
Kumite žáci U12
1. Kumite žáci U12 Robert Utkov SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite žáci U12 Vasquez Jean Carlos SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite žáci U12 Junki Tsukamoto SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žáci U12 Hiroshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
Kumite žákyně U12
1. Kumite žákyně U12 Moe Miura SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite žákyně U12 Sayaka Ogasawara SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žákyně U12 Erika Ishimizu SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žákyně U12 Yuko Sakurai SKIF Japan JPN JPN
Kumite žáci U14
1. Kumite žáci U14 Omtd Hosseinpouk SKIF Iran IRI IRI
2. Kumite žáci U14 Satd Guliyen SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite žáci U14 Bryan Emile S.K.I. France FRA FRA
3. Kumite žáci U14 Yusuke Iwakura SKIF Japan JPN JPN
Kumite žákyně U14
1. Kumite žákyně U14 Erika Kuroda SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite žákyně U14 Hikaru Hara SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žákyně U14 Azusa Ogawa SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite žákyně U14 H Philip Yochebed SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kumite dorostenci
1. Kumite dorostenci Sebastian Kantuzer SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kumite dorostenci Ryota Kimura SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite dorostenci Yuta Koui SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite dorostenci Kazunari Teguri SKIF Japan JPN JPN
Kumite dorostenky
1. Kumite dorostenky Arezoo Naseri SKIF Iran IRI IRI
2. Kumite dorostenky Pauliua Valbes Cevantes Luz SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite dorostenky Monica Ndvalbos Tendero SKIF Spain ESP ESP
3. Kumite dorostenky Haruka Suzuki SKIF Japan JPN JPN
Kumite junioři
1. Kumite junioři Naoki Inoue SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite junioři Saul Ramos Rueda SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite junioři Edwin Lissone SKI-Holland NED NED
3. Kumite junioři Hidenori Miyoshi SKIF Japan JPN JPN
Kumite juniorky
1. Kumite juniorky Prakesi Bianca SKIF Indonesia INA INA
2. Kumite juniorky Nia Purwati SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite juniorky Lin Lin Hsuman SKIF Taiwan TAI TAI
3. Kumite juniorky Sumire Takao SKIF Japan JPN JPN
Kumite muži U20
1. Kumite muži U20 Shahin Atamov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. Kumite muži U20 Sosuke Nakagawa SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži U20 Thkahi Hady SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite muži U20 Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
Kumite ženy U20
1. Kumite ženy U20 Maki Tomitzuka SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite ženy U20 Hitomi Shimizu SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite ženy U20 Maria Barsan Ana SKIF Romania ROM ROM
3. Kumite ženy U20 Amanda Coon SKI Australia AUS AUS
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 Marco Langiu SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata muži masters U45 Jaime Wong SKIF USA USA USA
3. Kata muži masters U45 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Shinobu Mukai SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy masters U45 Junko Tani SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy masters U45 Karin Horath SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata muži masters U50
1. Kata muži masters U50 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters U50 Antonio Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters U50 Damiano Altavila SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U50
1. Kata ženy masters U50 Lone Hansen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata ženy masters U50 Keiko Tunokake SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy masters U50 Rosanna Shiu Shuk Won SKI Hong Kong HKG HKG
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 Tetsunori Yoshioka SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters U55 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
3. Kata muži masters U55 Angel Guerra Miguel AASKI Argentina ARG ARG
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Daniela Carmine SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata ženy masters U55 Luisa Diaz SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kata ženy masters U55 Cecilia Castro SKI Hong Kong HKG HKG
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 Kevin Chan SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kata muži masters U60 Alexander Buechel SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters U60 Teruaki Hosokawa SKIF Japan JPN JPN
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Emiko Sato SKIF Japan JPN JPN
2. Kata ženy masters U60 Tomoko Saiki SKIF Japan JPN JPN
3. Kata ženy masters U60 Taiko Kumasaka SKIF Japan JPN JPN
Kata masters U65
1. Kata masters U65 Kenzo Dozono SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata masters U65 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata masters U65 Kiei Gibo SKIF Peru PER PER
Kata masters U70
1. Kata masters U70 Rikuta Koga SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata masters U70 Masaru Tsuchiya SKIF Japan JPN JPN
3. Kata masters U70 Taketo Nabekura SKIF Japan JPN JPN
Kata muži masters 70+
1. Kata muži masters 70+ Isao Kato SKIF Japan JPN JPN
2. Kata muži masters 70+ Kiyoshi Yoshida SKIF Japan JPN JPN
3. Kata muži masters 70+ Francis Fong SKIF USA USA USA
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 Alejandro Castro SKIF Venezuela VEN VEN
2. Kumite muži masters U45 Pino Verderami SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U45 Ruben Larrea Mendoza SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite muži masters U45 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite muži masters U50
1. Kumite muži masters U50 Stef Eyckens SKIF Belgium BEL BEL
2. Kumite muži masters U50 Pino Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U50 Yuji Sato SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters U50 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Jose Gonsales S.K.I. France FRA FRA
2. Kumite muži masters U55 Rodrigues Severino SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite muži masters U55 Oqtay Mamdov SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite muži masters U55 Kojiro Shibuya SKIF Japan JPN JPN
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Eleftherios Loukopoulos SKIF Greece GRE GRE
2. Kumite muži masters U60 Cueyas Burgos Juan Carlos SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite muži masters U60 Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite muži masters U60 Alexander Buechel SKI Swiss Federation SUI SUI
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži masters U65 Manucheher Aslanian SKIF Iran IRI IRI
3. Kumite muži masters U65 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Isao Kato SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite muži masters 65+ Katsuyuki Seki SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite muži masters 65+ Taketo Nabekura SKIF Japan JPN JPN
Kumite tým muži masters
1. Kumite tým muži masters SKIF Ireland IRE IRE
2. Kumite tým muži masters SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. Kumite tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite tým muži masters SKIF Russia RUS RUS
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Japan JPN JPN
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hong Kong HKG HKG
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Japan JPN JPN
Kata tým mix U180
1. Kata tým mix U180 SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata tým mix U180 SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata tým mix U180 SKIF Japan JPN JPN
Kata tým mix 180+
1. Kata tým mix 180+ SKIF Japan JPN JPN
2. Kata tým mix 180+ SKI Hong Kong HKG HKG
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Najafov Fariz SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. Grand Champion muži Nagayuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion muži Darren Brailey SKI Australia AUS AUS
3. Grand Champion muži Fumitoshi Kanazawa SKIF Japan JPN JPN

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
MS SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
MS SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
MS SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk