KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi SKIF 2016 - 26.08.2016 - 28.08.2016

şehir Jakarta
Ülke Endonezya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 26
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 26
Puanlama 600-400-200-150-100-75-50-25


Beğenilme:
0%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 2x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Lucas Vallejo SKI Australia AUS AUS
2. kata bay 10-11 yas M.Ihsal Ismail SKIF Indonesia INA INA
3. kata bay 10-11 yas Ivan Yepifantsev SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Batyrkhan Sakenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata bay 12-13 yas Aldio Putra Pradana Joiti SKIF Indonesia INA INA
3. kata bay 12-13 yas Ludvig Schamaitat SKIF Denmark DEN DEN
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kaede Edo SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 12-13 yas Daria Klementenok SKIF Russia RUS RUS
3. kata bayan 12-13 yas Kezia Agrarianti M SKIF Indonesia INA INA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Nicholas Goh SKI Australia AUS AUS
2. kata bay 14-15 yas Nurtilek Ubaidulayev SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kata bay 14-15 yas Timur Dosmukhamedov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Mathilde Fuglsang SKIF Denmark DEN DEN
2. kata bayan 14-15 yas Lea Eidnes Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Anna Tsoy SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Roman Heydarov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kata bay 16-17 yas Yoshitaka Itadaki SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay 16-17 yas Shodai Ojima SKIF Japan JPN JPN
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Diana Mussabekova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata bayan 16-17 yas Nicoline Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Pi Bräunlich SKIF Denmark DEN DEN
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas Hans Saputra SKIF Indonesia INA INA
2. kata bay 18-19 yas Reno Renaldi Putra SKIF Indonesia INA INA
3. kata bay 18-19 yas Ahmad Zigi SKIF Indonesia INA INA
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata bayan 18-19 yas Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bayan 18-19 yas Shintia Dwi Putri SKIF Indonesia INA INA
kata bay
1. kata bay Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. kata bay Teruya Murakami SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay Shuhei Yamamoto SKIF Japan JPN JPN
kata bayan
1. kata bayan Kaede Suito SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan Rie Wada SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan Sisilia Ora SKIF Indonesia INA INA
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Wahyu Widayat SKIF Indonesia INA INA
2. kata bay Masters U50 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bay Masters U50 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
kata Masters bayan 45+
1. kata Masters bayan 45+ Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
2. kata Masters bayan 45+ Yumika Arita SKIF Japan JPN JPN
3. kata Masters bayan 45+ Omita Olga Ompi SKIF Indonesia INA INA
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bay SKIF Indonesia INA INA
3. kata takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bayan SKIF Indonesia INA INA
3. kata takýmlar bayan SKI Swiss Federation SUI SUI
kata takýmlar bay masters
1. kata takýmlar bay masters SKI-I Italy ITA ITA
2. kata takýmlar bay masters SKIF Denmark DEN DEN
3. kata takýmlar bay masters SKIF Indonesia INA INA
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Lucas Vallejo SKI Australia AUS AUS
2. kumite bay -12 yas OPEN Micah Saeedi Amereh SKIF New Zealand NZL NZL
3. kumite bay -12 yas OPEN Suvarn Govender SKI South Africa SAR SAR
3. kumite bay -12 yas OPEN M. Fathir Putra SKIF Indonesia INA INA
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Syeriel Deborah SKIF Indonesia INA INA
2. kumite bayan -12 yas OPEN Zlata Elmanova SKIF Russia RUS RUS
3. kumite bayan -12 yas OPEN Wakana Miki SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -12 yas OPEN Layli Wilma SKIF Indonesia INA INA
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Ravan Baghirov SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Batyrkhan Sakenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Pogrebnyak Artyom SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Oscar Brix Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Mariya Nesmiyan SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kezia Agrarianti M SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Daria Klementenok SKIF Russia RUS RUS
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Brianna Perales SKIF USA USA USA
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN David Steklov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Timur Dosmukhamedov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Bekzat Baidulla SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Nikita Keselev SKIF Russia RUS RUS
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Mariana Quinonez Guereque SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Shalomita F Mocodompis SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Shaffanissa SKIF Indonesia INA INA
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Caleb Dooley SKI Australia AUS AUS
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Shodai Ojima SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lucas Bruun SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lorenzo Terzano SKI-I Italy ITA ITA
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Diana Mussabekova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Widya Restu SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Iminova Albina SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Emilie Gronning SKIF Denmark DEN DEN
kumite bay 18-19 yas OPEN
1. kumite bay 18-19 yas OPEN Fahmi Sanusi SKIF Indonesia INA INA
2. kumite bay 18-19 yas OPEN Lander Tratsaert SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Satrya Kurnia SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan 18-19 yas OPEN
1. kumite bayan 18-19 yas OPEN Alessandro Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. kumite bayan 18-19 yas OPEN Eduarda Araujo SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN Areta Daffara SKIF Indonesia INA INA
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -65kg Larrosa Maximiliano SKIF Uruguay URY URY
3. kumite bay -65kg Ferdiansyah SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bay -65kg Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -75kg Jeremy Delhez SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite bay -75kg Tatsuki Kokubu SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay -75kg Craig Rafferty SKI Australia AUS AUS
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Hayato Yagi SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay +75kg Philip Carlsen SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bay +75kg Michel Almeida SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite bay +75kg Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite bayan -60kg Chikage Katsumata SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -60kg Maya Firman SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan -60kg Chie Masuda SKIF Japan JPN JPN
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan +60kg Honoka Sato SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan +60kg Sinai Canales Reyes SKIF Mexico MEX MEX
3. kumite bayan +60kg Liliana Cantanos Lozada SKIF Mexico MEX MEX
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
2. kumite Masters bay U50 Massimiliano Mudanò SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite Masters bay U50 Sacha Petravic SKIF Sweden SWE SWE
3. kumite Masters bay U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
kumite Masters bayan U50
1. kumite Masters bayan U50 Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite Masters bayan U50 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite Masters bayan U50 Ann Marie Lorion SKIF USA USA USA
3. kumite Masters bayan U50 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bay SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite takýmlar bay SKIF Indonesia INA INA
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite takýmlar bayan SKIF Mexico MEX MEX
kumite team Masters bay
1. kumite team Masters bay SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team Masters bay SKIF Uruguay URY URY
3. kumite team Masters bay SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite team Masters bay SKIF Japan JPN JPN
Kata Girls U12
1. Kata Girls U12 Annisa Ozora SKIF Indonesia INA INA
2. Kata Girls U12 Layli Wilma SKIF Indonesia INA INA
3. Kata Girls U12 Zlata Elmanova SKIF Russia RUS RUS
Kata Men Masters U45
1. Kata Men Masters U45 Aswan Ali SKIF Indonesia INA INA
2. Kata Men Masters U45 Andrea Volterani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Men Masters U45 Ariel Suzuki AASKI Argentina ARG ARG
Kata Women Masters U45
1. Kata Women Masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata Women Masters U45 Tracy Goddard SKIF New Zealand NZL NZL
3. Kata Women Masters U45 Camilla Sorensen SKIF Denmark DEN DEN
Kata Men Masters U55
1. Kata Men Masters U55 Bradley Jones SKI Australia AUS AUS
2. Kata Men Masters U55 David Rush SKI Australia AUS AUS
3. Kata Men Masters U55 Jose Pereira SKIF Brasil BRA BRA
Kata Women Masters U55
1. Kata Women Masters U55 Mara Bergantin SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Women Masters U55 Daniela Amato SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Women Masters U55 Giselle Laronde West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters U60 Antonia Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Men Masters U60 Lovrenc Kokalj SKIF Slovenia SLO SLO
Kata Women Masters U60
1. Kata Women Masters U60 Keiko Tsunokake SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Women Masters U60 Jacqui O'Shea SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata Women Masters U60 Shuk Wan Rossana Chiu SKI Hong Kong HKG HKG
Kata Men Masters U65
1. Kata Men Masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
2. Kata Men Masters U65 Shinjiro Baba SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Men Masters U65 Tamemoto Oda SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters U70
1. Kata Men Masters U70 Tiziano Monti SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Men Masters U70 Kevin Chan SKI Australia AUS AUS
3. Kata Men Masters U70 Arao Maki SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters 70+
1. Kata Men Masters 70+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters 70+ Emmanuel Velez SKIF Philippines PHI PHI
3. Kata Men Masters 70+ K V Subramanyan SKIF India IND IND
Kumite Men Masters U45
1. Kumite Men Masters U45 Hiroshi Kamada SKIF Japan JPN JPN
2. Kumite Men Masters U45 Leonardo Costa SKIF Uruguay URY URY
3. Kumite Men Masters U45 Yoshinori Miki SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters U45 Wilfried Pollheimer SKI Austrian Federation AUT AUT
Kumite Women Masters U45
1. Kumite Women Masters U45 Camilla Sorensen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Women Masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite Women Masters U45 Tracy Goddard SKIF New Zealand NZL NZL
3. Kumite Women Masters U45 Ina Supar SKIF Indonesia INA INA
Kumite Men Masters U55
1. Kumite Men Masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. Kumite Men Masters U55 Paul Danos SKIF USA USA USA
3. Kumite Men Masters U55 Heimo Reiner SKI Austrian Federation AUT AUT
3. Kumite Men Masters U55 David Rush SKI Australia AUS AUS
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
2. Kumite Men Masters U60 Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U60 Domenico Borello SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U60 Antonio Zipoli SKI-I Italy ITA ITA
Kumite Men Masters U65
1. Kumite Men Masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite Men Masters U65 Shinjiro Baba SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters U65 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kumite Men Masters U65 Carlos Pazos SKIF Uruguay URY URY
Kumite Men Masters 65+
1. Kumite Men Masters 65+ Evgeniy Akimov SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite Men Masters 65+ Wellem Mantiri SKIF Indonesia INA INA
3. Kumite Men Masters 65+ Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
Kumite Team Mixed Yakusoku U100
1. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Mexico MEX MEX
2. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Argentina ARG ARG
3. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
Kumite Team Mixed Yakusoku 100+
1. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Argentina ARG ARG
3. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Australia AUS AUS
Kata Team Mixed 150+
1. Kata Team Mixed 150+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Team Mixed 150+ SKI Australia AUS AUS
3. Kata Team Mixed 150+ SKIF Ireland IRE IRE
Kata Team Mixed 180+
1. Kata Team Mixed 180+ SKIF Japan JPN JPN
Grand Champion Men
1. Grand Champion Men Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
Grand Champion Women
1. Grand Champion Women Karen Fujimura SKIF Japan JPN JPN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
Dünya sampiyonasi SKIF 2012 22.11.2012-24.11.2012
Dünya sampiyonasi SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
Dünya sampiyonasi SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır