KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya sampiyonasi SKIF 2012 - 22.11.2012 - 24.11.2012

şehir Sydney
Ülke Avustralya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 32
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 31
Puanlama 600-400-200-150-100-75-50-25


Beğenilme:
100.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 1x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Daniil Polenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata bay 10-11 yas Maksim Yanovich SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kata bay 10-11 yas Nikita Kiselev SKIF Russia RUS RUS
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Mitsunobu Ito SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay 12-13 yas Naoto Fukushi SKIF Japan JPN JPN
3. kata bay 12-13 yas Omar Briseño Oscar SKIF Mexico MEX MEX
4. kata bay 12-13 yas Yuan-Shou Hsu SKIF Taiwan TAI TAI
5. kata bay 12-13 yas Jake Harris SKI Australia AUS AUS
6. kata bay 12-13 yas Caleb Dooley SKI Australia AUS AUS
7. kata bay 12-13 yas Lucas Goordazi SKIF Denmark DEN DEN
8. kata bay 12-13 yas Dzemil Muric SKI South Africa SAR SAR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alina Elekenova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kata bayan 12-13 yas Amane Yamaguchi SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan 12-13 yas Julia Marinho SKIF Brasil BRA BRA
4. kata bayan 12-13 yas Te-Rangi Ahsin-Taio SKIF New Zealand NZL NZL
5. kata bayan 12-13 yas Tamayul Zamani-Tajick SKIF New Zealand NZL NZL
6. kata bayan 12-13 yas Angela Oimette SKIF USA USA USA
7. kata bayan 12-13 yas Kiara Lakram SKI South Africa SAR SAR
8. kata bayan 12-13 yas Grace Busby SKIF New Zealand NZL NZL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Quirino Montaggioni SKIF Venezuela VEN VEN
2. kata bay 14-15 yas Mads Rasted SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
4. kata bay 14-15 yas Kai-Te Lin SKIF Taiwan TAI TAI
5. kata bay 14-15 yas Arthur Giolo SKIF Brasil BRA BRA
6. kata bay 14-15 yas Joseph Tolentino SKIF USA USA USA
7. kata bay 14-15 yas Alexander Lazarov SKI Australia AUS AUS
8. kata bay 14-15 yas Uday Barooah SKI Australia AUS AUS
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Mayuko Tanoda SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan 14-15 yas Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Rebecca Harris SKI Australia AUS AUS
4. kata bayan 14-15 yas Despina Veleski SKI Australia AUS AUS
5. kata bayan 14-15 yas Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
6. kata bayan 14-15 yas Isabelle Macedo SKIF Brasil BRA BRA
7. kata bayan 14-15 yas Rasha Abu Kweidar SKIF Budo for Peace OTH
8. kata bayan 14-15 yas Karissa Sinclair SKI Australia AUS AUS
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Sho Amano SKIF Japan JPN JPN
2. kata bay 16-17 yas Andres Perez Juan SKIF USA USA USA
3. kata bay 16-17 yas Adrian Huber SKI Australia AUS AUS
4. kata bay 16-17 yas Miguel Garcia Sandino SKIF Philippines PHI PHI
5. kata bay 16-17 yas Rovshan Aliyev SKIF Azerbaijan AZE AZE
6. kata bay 16-17 yas Grega Teršek SKIF Slovenia SLO SLO
7. kata bay 16-17 yas João Souza SKIF Brasil BRA BRA
8. kata bay 16-17 yas Ruslan Salikhov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Sofie Kampmann SKIF Denmark DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Giulia Tronci SKI-I Italy ITA ITA
3. kata bayan 16-17 yas Vildan Guvercin SKIF Turkey TUR TUR
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas Jun-Chang Chen SKIF Taiwan TAI TAI
2. kata bay 18-19 yas Livio Zanardo SKIF USA USA USA
3. kata bay 18-19 yas Daniel Berchtold SKI Swiss Federation SUI SUI
4. kata bay 18-19 yas Naoki Tanoda SKIF Japan JPN JPN
5. kata bay 18-19 yas Michal Slávik SKIF Czech Republic CZE CZE
6. kata bay 18-19 yas Chun-Kai Lu SKIF Taiwan TAI TAI
7. kata bay 18-19 yas Rok Ojsteršek SKIF Slovenia SLO SLO
8. kata bay 18-19 yas Daigo Mitsuhashi SKIF Belgium BEL BEL
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas Sara Zanetti SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata bayan 18-19 yas Elise Chalk SKI Australia AUS AUS
3. kata bayan 18-19 yas Cécile Kühn SKI Swiss Federation SUI SUI
4. kata bayan 18-19 yas Thyra Garcia Ninel SKIF Philippines PHI PHI
5. kata bayan 18-19 yas Kasey Óneill SKI Australia AUS AUS
6. kata bayan 18-19 yas Lihnida Veleski SKI Australia AUS AUS
7. kata bayan 18-19 yas Erica Brant SKIF Karate Canada CAN CAN
8. kata bayan 18-19 yas Ying Truong Chun SKIF USA USA USA
kata bay
1. kata bay Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. kata bay Hanning Høegh SKIF Denmark DEN DEN
3. kata bay Gabriele Mannucci SKI-I Italy ITA ITA
4. kata bay Shuhei Yamamoto SKIF Japan JPN JPN
5. kata bay Kenny Larsen SKIF Denmark DEN DEN
6. kata bay Bikramjit Ghosh SKI Australia AUS AUS
7. kata bay Oscar Jimenez SKIF Venezuela VEN VEN
8. kata bay Keng-Hua Shang SKIF Taiwan TAI TAI
kata bayan
1. kata bayan Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
2. kata bayan Kaede Suito SKIF Japan JPN JPN
3. kata bayan Akiko Fuju SKIF Japan JPN JPN
4. kata bayan Emi Koike SKIF Japan JPN JPN
5. kata bayan Giorgia Tronci SKI-I Italy ITA ITA
6. kata bayan Kalotina Melidou SKIF Greece GRE GRE
7. kata bayan Manuela Rosso SKI-I Italy ITA ITA
8. kata bayan Ildikó Rédai SKI Hungary HUN HUN
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Brad Jones SKI Australia AUS AUS
2. kata bay Masters U50 Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
3. kata bay Masters U50 Prashanth Narasimhaiah SKI Australia AUS AUS
4. kata bay Masters U50 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kata bay Masters U50 David Rush SKI Australia AUS AUS
6. kata bay Masters U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
7. kata bay Masters U50 Henry Gode S.K.I. France FRA FRA
8. kata bay Masters U50 Yuriy Li SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 Claudio Spezani SKIF Brasil BRA BRA
2. Kata Men Masters U60 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kata Men Masters U60 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
4. Kata Men Masters U60 Aldo Milazzo SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata Men Masters U60 Ogtay Mammadov SKIF Azerbaijan AZE AZE
6. Kata Men Masters U60 Goran Glucina SKIF New Zealand NZL NZL
7. Kata Men Masters U60 Fabiano Falcetti SKI Swiss Federation SUI SUI
8. Kata Men Masters U60 Yoshikazu Tanaka SKIF Japan JPN JPN
kata Masters bayan 45+
1. kata Masters bayan 45+ Lorri Porter SKIF USA USA USA
2. kata Masters bayan 45+ Jelka Rošker Trajbar SKIF Slovenia SLO SLO
3. kata Masters bayan 45+ Giselle West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
4. kata Masters bayan 45+ Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
5. kata Masters bayan 45+ Norma Prieto SKIF USA USA USA
6. kata Masters bayan 45+ Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
7. kata Masters bayan 45+ Robyn Mcrae-Zurvas SKI Australia AUS AUS
8. kata Masters bayan 45+ Maria Gatou SKIF Greece GRE GRE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bay SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bay SKI Swiss Federation SUI SUI
4. kata takýmlar bay SKIF Denmark DEN DEN
5. kata takýmlar bay SKIF Chinese Taipei TAI TAI
6. kata takýmlar bay SKI South Africa SAR SAR
7. kata takýmlar bay SKIF Argentina ARG ARG
8. kata takýmlar bay SKIF China CHN CHN
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
2. kata takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
3. kata takýmlar bayan SKIF Mexico MEX MEX
4. kata takýmlar bayan SKI Swiss Federation SUI SUI
5. kata takýmlar bayan SKIF Malaysia MAS MAS
kata takýmlar bay masters
1. kata takýmlar bay masters SKI Swiss Federation SUI SUI
2. kata takýmlar bay masters SKIF Mexico MEX MEX
3. kata takýmlar bay masters SKIF Indonesia INA INA
4. kata takýmlar bay masters SKIF India IND IND
5. kata takýmlar bay masters SKI Australia AUS AUS
6. kata takýmlar bay masters SKIF Argentina ARG ARG
7. kata takýmlar bay masters SKIF Karate Canada CAN CAN
kata takýmlar bayan masters
1. kata takýmlar bayan masters SKI-I Italy ITA ITA
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Bekzat Baidulla SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bay -12 yas OPEN Luis Braga SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite bay -12 yas OPEN Devenderen Govender SKI South Africa SAR SAR
3. kumite bay -12 yas OPEN Daniil Polenov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite bay -12 yas OPEN Ankar Alquinta SKIF Chile CHL CHL
5. kumite bay -12 yas OPEN Nikita Kiselev SKIF Russia RUS RUS
5. kumite bay -12 yas OPEN Daniel Levy SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bay -12 yas OPEN Maksim Yanovich SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Eduarda Velk SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. kumite bayan -12 yas OPEN Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
3. kumite bayan -12 yas OPEN Tahira Reddy SKI South Africa SAR SAR
3. kumite bayan -12 yas OPEN Yasti Reddy SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bayan -12 yas OPEN Neriah Gimeno SKIF USA USA USA
5. kumite bayan -12 yas OPEN Ann Magan Demi SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bayan -12 yas OPEN Kira Reddy SKI South Africa SAR SAR
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Rasmus Mortensen SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Lucas Goordazi SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Yua Arita SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Alexander Derrett SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Lyndon Ballinger SKI Australia AUS AUS
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Leonid Gorelik SKIF Russia RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Mitsunobu Ito SKIF Japan JPN JPN
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Lasse Møller SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Miki Akamatsu SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Anastasia Bashta SKIF Russia RUS RUS
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Justine Brandsma Savannah SKI South Africa SAR SAR
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Julia Marinho SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Te-Rangi Ahsin-Taio SKIF New Zealand NZL NZL
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Elmira Azhibek SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Alina Elekenova SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Kiara Lakram SKI South Africa SAR SAR
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Arthur Giolo SKIF Brasil BRA BRA
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Uday Barooah SKI Australia AUS AUS
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Magnus Bonnesen SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Quirino Montaggioni SKIF Venezuela VEN VEN
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Khristos Isaakov SKIF Russia RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Sergey Khazov SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Joshua Levy SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Thomas Meisner SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Alessandra Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Alessandra Macedo SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Eduarda Araujo SKIF Brasil BRA BRA
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Tamana Zamani-Tajick SKIF New Zealand NZL NZL
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Jean Brandsma Tayler SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Karissa Sinclair SKI Australia AUS AUS
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Bianca Soni SKI South Africa SAR SAR
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Lmran Guluzade SKIF Azerbaijan AZE AZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Victor Jay SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Luke Nesci SKI Australia AUS AUS
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Christian Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Luis Marin SKIF Chile CHL CHL
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Dimitrios Mitakos SKIF Greece GRE GRE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Rafael Monteiro SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Andres Perez Juan SKIF USA USA USA
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Vildan Guvercin SKIF Turkey TUR TUR
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Wulandari Winda Tri SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Amalie Andersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Alexandra Gray SKI Australia AUS AUS
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kim De Groof SKIF Belgium BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Veronica Lapian Marcela SKIF Indonesia INA INA
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Naomi Motta SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Trina Oree SKI South Africa SAR SAR
kumite bay 18-19 yas OPEN
1. kumite bay 18-19 yas OPEN Morten Meisner SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite bay 18-19 yas OPEN Roberto Bebinno SKIF Sweden SWE SWE
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Panah Abdullayev SKIF Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay 18-19 yas OPEN Suleyman Hatamov SKIF Azerbaijan AZE AZE
5. kumite bay 18-19 yas OPEN Marcelo Brito SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bay 18-19 yas OPEN Sebastian Ceder SKIF Sweden SWE SWE
5. kumite bay 18-19 yas OPEN Franklin Souza SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bay 18-19 yas OPEN Livio Zanardo SKIF USA USA USA
kumite bayan 18-19 yas OPEN
1. kumite bayan 18-19 yas OPEN Natalia Salim Desy SKIF Indonesia INA INA
2. kumite bayan 18-19 yas OPEN Isabell Niemi SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN Elise Chalk SKI Australia AUS AUS
3. kumite bayan 18-19 yas OPEN Ying Truong Chun SKIF USA USA USA
5. kumite bayan 18-19 yas OPEN Madison Harber SKI Australia AUS AUS
5. kumite bayan 18-19 yas OPEN Ida Jørgensen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bayan 18-19 yas OPEN Kasey Óneill SKI Australia AUS AUS
5. kumite bayan 18-19 yas OPEN Sara Zanetti SKI Swiss Federation SUI SUI
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Noriyuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay -65kg Jovanni Martinez SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bay -65kg Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay -65kg Keng-Hua Shang SKIF Taiwan TAI TAI
5. kumite bay -65kg Raimilson Almeida SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bay -65kg Hiroaki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
5. kumite bay -65kg Bradley Naidoo SKI South Africa SAR SAR
5. kumite bay -65kg Luciano Rolotti AASKI Argentina ARG ARG
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Konstantinos Pappas SKIF Greece GRE GRE
2. kumite bay -75kg Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
3. kumite bay -75kg Peter Jumrukovski SKIF Sweden SWE SWE
3. kumite bay -75kg Felipe Saez SKIF Chile CHL CHL
5. kumite bay -75kg Oscar Jimenez SKIF Venezuela VEN VEN
5. kumite bay -75kg Jonas Pallesen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bay -75kg Bertrand Taquet SKIF Belgium BEL BEL
5. kumite bay -75kg Jun Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bay +75kg Takuya Sato SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bay +75kg Michel Almeida SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite bay +75kg Brandt Cogill SKI Australia AUS AUS
5. kumite bay +75kg Balomenos Georgios SKIF Greece GRE GRE
5. kumite bay +75kg Benjamin Harth SKI Australia AUS AUS
5. kumite bay +75kg Michael Jensen SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bay +75kg Philip Pilipovic SKIF Denmark DEN DEN
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Tsubasa Wakisaka SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan -60kg Megumi Fujinoki SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan -60kg Martinel Prihastuti SKIF Indonesia INA INA
3. kumite bayan -60kg Julie Weng SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bayan -60kg Elka Cruz SKI Australia AUS AUS
5. kumite bayan -60kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite bayan -60kg Mae Soriano SKIF Philippines PHI PHI
5. kumite bayan -60kg Yu-Ying Yang SKIF Taiwan TAI TAI
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Asuka Sasa SKIF Japan JPN JPN
2. kumite bayan +60kg Mai Matsuhashi SKIF Japan JPN JPN
3. kumite bayan +60kg Loren Garcia SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite bayan +60kg Mathilde Klint SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite bayan +60kg Edith Giolo SKIF Brasil BRA BRA
5. kumite bayan +60kg Camilla Leoncini SKI-I Italy ITA ITA
5. kumite bayan +60kg Grissel Parada SKIF Mexico MEX MEX
5. kumite bayan +60kg Ana Rosario SKIF USA USA USA
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
2. kumite Masters bay U50 Jacques Dupont SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite Masters bay U50 Pablo Alvarino SKIF Uruguay URY URY
3. kumite Masters bay U50 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
5. kumite Masters bay U50 Brad Jones SKI Australia AUS AUS
5. kumite Masters bay U50 David Rush SKI Australia AUS AUS
5. kumite Masters bay U50 Yuzuru Sekiya SKIF Japan JPN JPN
5. kumite Masters bay U50 József Szakács SKI Hungary HUN HUN
kumite Masters bayan U50
1. kumite Masters bayan U50 Carole Hakim S.K.I. Israel ISR ISR
2. kumite Masters bayan U50 Fabiola Rebolledo SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite Masters bayan U50 Robyn Mcrae-Zurvas SKI Australia AUS AUS
3. kumite Masters bayan U50 Norma Prieto SKIF USA USA USA
5. kumite Masters bayan U50 Patricia Diaz-Harada SKI Australia AUS AUS
5. kumite Masters bayan U50 Lucy Marsh SKKIF UK GRB GRB
5. kumite Masters bayan U50 Lorri Porter SKIF USA USA USA
5. kumite Masters bayan U50 Giselle West SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bay SKIF Venezuela VEN VEN
3. kumite takýmlar bay SKIF Greece GRE GRE
3. kumite takýmlar bay SKI Australia AUS AUS
5. kumite takýmlar bay SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite takýmlar bay SKI South Africa SAR SAR
5. kumite takýmlar bay SKIF Sweden SWE SWE
5. kumite takýmlar bay SKIF Chile CHL CHL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKIF Japan JPN JPN
2. kumite takýmlar bayan SKI Australia AUS AUS
3. kumite takýmlar bayan SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite takýmlar bayan SKIF Mexico MEX MEX
5. kumite takýmlar bayan SKIF Denmark DEN DEN
5. kumite takýmlar bayan SKIF Venezuela VEN VEN
kumite team Masters bay
1. kumite team Masters bay SKIF Mexico MEX MEX
2. kumite team Masters bay SKIF Uruguay URY URY
3. kumite team Masters bay SKI Australia AUS AUS
3. kumite team Masters bay SKI Australia AUS AUS
Kata Girls U12
1. Kata Girls U12 Eduarda Velk SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
2. Kata Girls U12 Tahira Reddy SKI South Africa SAR SAR
3. Kata Girls U12 Valeriya Kurtenok SKIF Kazakhstan KAZ KAZ
4. Kata Girls U12 Neriah Gimeno SKIF USA USA USA
5. Kata Girls U12 Kira Reddy SKI South Africa SAR SAR
6. Kata Girls U12 Yasti Reddy SKI South Africa SAR SAR
Kata Men Masters U45
1. Kata Men Masters U45 Wahyu Widayat SKIF Indonesia INA INA
2. Kata Men Masters U45 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata Men Masters U45 Arnoldo Hernandez Jimenez SKIF Mexico MEX MEX
4. Kata Men Masters U45 Jimmy Verreet SKIF Belgium BEL BEL
5. Kata Men Masters U45 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
6. Kata Men Masters U45 Fiorigi Vavala SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kata Men Masters U45 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
8. Kata Men Masters U45 Kogo Nishiyama SKIF Japan JPN JPN
Kata Women Masters U45
1. Kata Women Masters U45 Natsuko Minegishi SKI Australia AUS AUS
2. Kata Women Masters U45 Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata Women Masters U45 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
4. Kata Women Masters U45 Sabrina Mangani SKI-I Italy ITA ITA
5. Kata Women Masters U45 Yumika Arita SKIF Japan JPN JPN
6. Kata Women Masters U45 Marie Lorion Anne SKIF USA USA USA
7. Kata Women Masters U45 Victoria Ravalo SKI Australia AUS AUS
8. Kata Women Masters U45 Cindy Guevara SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
Kata Men Masters U55
1. Kata Men Masters U55 Marcos Novaro SKIF Peru PER PER
2. Kata Men Masters U55 Antonio Racca SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Men Masters U55 Abraham Harada SKI Australia AUS AUS
4. Kata Men Masters U55 Hovik Keshishian SKI Australia AUS AUS
5. Kata Men Masters U55 Adelis Estrada SKIF Venezuela VEN VEN
6. Kata Men Masters U55 José Ferra Juan SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kata Men Masters U55 Jay Castellano SKIF USA USA USA
8. Kata Men Masters U55 Michel Hurtubise SKIF Karate Canada CAN CAN
Kata Women Masters U55
1. Kata Women Masters U55 Keiko Tsunokake SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Women Masters U55 Jacqui Óshea SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata Women Masters U55 Yvonne Driscoll SKI Australia AUS AUS
4. Kata Women Masters U55 Nina Iobst SKIF USA USA USA
Kata Women Masters U60
1. Kata Women Masters U60 Kim Rye SKI Australia AUS AUS
2. Kata Women Masters U60 Shirley Hillier SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Women Masters U60 Gina Santori SKIF USA USA USA
4. Kata Women Masters U60 Bozenna Tedder SKKIF UK GRB GRB
Kata Men Masters U65
1. Kata Men Masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Men Masters U65 Kevin Chan SKI Australia AUS AUS
3. Kata Men Masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
4. Kata Men Masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
5. Kata Men Masters U65 Pablo Mobèche SKI Swiss Federation SUI SUI
6. Kata Men Masters U65 Alexandru Achim SKIF Romania ROM ROM
7. Kata Men Masters U65 Daniel Chan Hok Shun SKI Hong Kong HKG HKG
8. Kata Men Masters U65 Aristarcho Albuquerqueneto SKIF Brasil BRA BRA
Kata Women Masters U65
1. Kata Women Masters U65 Georgette Dyett SKI Australia AUS AUS
2. Kata Women Masters U65 Thais Gimon SKIF Venezuela VEN VEN
Kata Men Masters U70
1. Kata Men Masters U70 Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
2. Kata Men Masters U70 Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
3. Kata Men Masters U70 Arao Maki SKIF Japan JPN JPN
4. Kata Men Masters U70 Terry Osullivan SKKIF UK GRB GRB
5. Kata Men Masters U70 Ângelo Rodrigues SKIF Brasil BRA BRA
Kata Women Masters U70
1. Kata Women Masters U70 Mieko Sato SKIF Japan JPN JPN
Kata Men Masters 70+
1. Kata Men Masters 70+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Men Masters 70+ Efdjuno Tando SKIF Indonesia INA INA
3. Kata Men Masters 70+ Nabekura Taketou SKIF Japan JPN JPN
4. Kata Men Masters 70+ Noriyuki Oku SKIF Japan JPN JPN
Kata Women Masters 70+
1. Kata Women Masters 70+ Perla Fernandez SKIF Uruguay URY URY
Kumite Men Masters U45
1. Kumite Men Masters U45 Alexandro Gomez SKIF Sweden SWE SWE
2. Kumite Men Masters U45 Carlos Morales SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite Men Masters U45 Julio Marinho SKIF Brasil BRA BRA
3. Kumite Men Masters U45 Pim Van Der Stappen SKIF Belgium BEL BEL
5. Kumite Men Masters U45 Luciano Fuentes SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite Men Masters U45 Guillermo Gambale AASKI Argentina ARG ARG
5. Kumite Men Masters U45 Adauto Martins SKIF Brasil BRA BRA
5. Kumite Men Masters U45 Raul Parada SKIF Mexico MEX MEX
Kumite Women Masters U45
1. Kumite Women Masters U45 Juliana Braga SKIF Brasil BRA BRA
2. Kumite Women Masters U45 Veronica Aponte SKIF Venezuela VEN VEN
3. Kumite Women Masters U45 Cindy Guevara SKIF Trinidad and Tobago TTO TTO
3. Kumite Women Masters U45 Marie Lorion Anne SKIF USA USA USA
5. Kumite Women Masters U45 Sevgi Ertug SKIF Turkey TUR TUR
Kumite Men Masters U55
1. Kumite Men Masters U55 Nikola Krijan SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite Men Masters U55 Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters U55 Wayne Shockness SKIF USA USA USA
3. Kumite Men Masters U55 Su-Chen Yew SKIF Taiwan TAI TAI
5. Kumite Men Masters U55 Anthony Ambrose SKI Australia AUS AUS
5. Kumite Men Masters U55 Jacques Fandroana SKIF Karate Canada CAN CAN
5. Kumite Men Masters U55 Dale Hall SKI Australia AUS AUS
5. Kumite Men Masters U55 Jose Pereira SKIF Brasil BRA BRA
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 Mikhail Avseyushkin SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite Men Masters U60 Alastair Clark SKI Australia AUS AUS
3. Kumite Men Masters U60 Marco Bartolini Gaggio SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U60 Cederic Rowe SKIF USA USA USA
5. Kumite Men Masters U60 Hernan Beltran SKIF Chile CHL CHL
5. Kumite Men Masters U60 Jorge Souto SKIF Uruguay URY URY
5. Kumite Men Masters U60 Julio Vargas SKIF Chile CHL CHL
Kumite Men Masters U65
1. Kumite Men Masters U65 Edoardo Chila SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Men Masters U65 Alfredo Romeo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U65 Evgeny Akimov SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite Men Masters U65 Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
5. Kumite Men Masters U65 György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
5. Kumite Men Masters U65 Yasunori Kobayashi SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite Men Masters U65 Paulo Santos SKIF Brasil BRA BRA
Kumite Men Masters 65+
1. Kumite Men Masters 65+ Terry Osullivan SKKIF UK GRB GRB
2. Kumite Men Masters 65+ Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN JPN
3. Kumite Men Masters 65+ Chanh Chau Tran SKIF Karate Canada CAN CAN
3. Kumite Men Masters 65+ Nabekura Taketou SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite Men Masters 65+ Saburo Kaga SKIF Japan JPN JPN
5. Kumite Men Masters 65+ Ângelo Rodrigues SKIF Brasil BRA BRA
Kumite Team Mixed Yakusoku U100
1. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
2. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Mexico MEX MEX
3. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Swiss Federation SUI SUI
4. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Argentina ARG ARG
5. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Australia AUS AUS
6. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Karate Canada CAN CAN
Kumite Team Mixed Yakusoku 100+
1. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Ukraine UKR UKR
2. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Slovenia SLO SLO
4. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI-I Italy ITA ITA
5. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ S.K.I. Israel ISR ISR
6. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
7. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Australia AUS AUS
8. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Romania ROM ROM
Kata Team Mixed 150+
1. Kata Team Mixed 150+ SKI Australia AUS AUS
2. Kata Team Mixed 150+ SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata Team Mixed 150+ SKI-I Italy ITA ITA
4. Kata Team Mixed 150+ S.K.I. Israel ISR ISR
5. Kata Team Mixed 150+ SKIF Karate Canada CAN CAN
Kata Team Mixed 180+
1. Kata Team Mixed 180+ SKIF Japan JPN JPN
2. Kata Team Mixed 180+ SKKIF UK GRB GRB
3. Kata Team Mixed 180+ SKIF Indonesia INA INA
Grand Champion Men
1. Grand Champion Men Nikolaos Gidakos SKIF Greece GRE GRE
2. Grand Champion Men Konstantinos Pappas SKIF Greece GRE GRE
3. Grand Champion Men Noriyuki Iwakura SKIF Japan JPN JPN
3. Grand Champion Men Felipe Saez SKIF Chile CHL CHL
5. Grand Champion Men Hiromichi Hirasawa SKIF Japan JPN JPN
5. Grand Champion Men Peter Jumrukovski SKIF Sweden SWE SWE
5. Grand Champion Men Ryutaro Ono SKIF Japan JPN JPN
5. Grand Champion Men Takuya Sato SKIF Japan JPN JPN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya sampiyonasi SKIF 2019 19.07.2019-22.07.2019
Dünya sampiyonasi SKIF 2016 26.08.2016-28.08.2016
Dünya sampiyonasi SKIF 2009 23.07.2009-29.07.2009
Dünya sampiyonasi SKIF 2006 03.11.2006-05.11.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır