KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Championship Youth 2005 - 15.10.2005

şehir Brno
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Tarokan Brno
Yarışmacılar 258
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
44.44%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 9x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas SKM Bílina CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships youth 2007 02.12.2007
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır