KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 - 16.10.2005

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Tarokan Brno
Registrovaných jednotlivců 217
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
45.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Peter Dermek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 František Sedlák Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team junioři (16-17) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Soukup Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dalibor Janošec Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Miroslav Boguský Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Lukáš Chalupa Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk