KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři - 03.12.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 48x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jiří Sochanič Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler TARO KAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Tesárek SC Flair CZE CZE
2. kata muži U21 Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Cupáková TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Sport Relax CZE CZE
2. kata team junioři (18-20) Sport Relax CZE CZE
3. kata team junioři (18-20) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team junioři (18-20) SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg David Bárta Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Lukáš Kaltenbach Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Denisa Canincová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Nina Falckrábová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Kateřina Májková KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Misar Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Štefan Krafčík Tsunami Prachatice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Kateřina Zádová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk