KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Májový pohár nadějí 2012 - 06.05.2012

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 137
Kluby 17
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
47.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci do 8 let 8.kyu
1. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Jan Bernhardt TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Daniel Průšek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci do 10 let 8.kyu
1. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu David Minárik Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žáci do 10 let 7.kyu
1. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Tobiáš Košťál Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu
1. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Valerie Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu
1. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu
1. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Klára Stratilová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Barbora Braunsteinová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Nela Nováková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Adéla Šírlová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci do 14 let 7.kyu
1. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci do 14 let 7.kyu David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Ondřej Kletečka Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci do 14 let 8.kyu
1. kata st. žáci do 14 let 8.kyu Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci do 14 let 8.kyu Přemysl Novák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně do 14 let 8.kyu
1. kata st. žákyně do 14 let 8.kyu Tereza Filipiová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně do 14 let 8.kyu Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně do 14 let 7.kyu
1. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Irma Bolkwadze SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Kateřina Petrlíková SKC Louny CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci -45kg
1. kumite ml. žáci -45kg Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Miroslav Válek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Miloš Holub SKR SU Lovosice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Šesták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Künzel SK Karate Most CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2018 30.09.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk