KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Novoroční turnaj SKIF 2019 - 13.01.2019

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 183
Závodníci v kategoriích 403
Kluby 18
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 14
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Hrušková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Jalůvka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kata muži Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy Tereza Jarošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Karel Plesník SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Štěpánka Mikešová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Tobias Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Lukáš Puška SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Lukáš Puška SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Tobias Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natálie Doubravová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži 50+
1. kumite Masters muži 50+ Karel Plesník SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk