KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) - 30.11.2007 - 02.12.2007

Město Benátky
Stát Itálie
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 20
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kumite team dorostenci 15-17 let Německo GER GER
1. kumite team muži Německo GER GER
2. kumite team muži Německo GER GER
3. kumite team dorostenci 15-17 let Kaizen (ENG) ENG ENG
3. kumite team ženy Norsko NOR NOR
3. kumite team dorostenky 15-17 let Rumunsko ROM ROM
2. kumite team dorostenci 15-17 let Rumunsko ROM ROM
1. kumite team ženy Rumunsko ROM ROM
3. kumite team muži Rumunsko ROM ROM
3. kumite team dorostenky 15-17 let ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
1. kumite team dorostenky 15-17 let Bulharsko BUL BUL
3. kumite team dorostenci 15-17 let SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite team ženy FLAM (LUX) LUX LUX
3. kumite team ženy Karate Klub Kranj (SLO) SLO SLO
2. kumite team dorostenky 15-17 let Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team muži Senegal SEN SEN
3. kata ženy (goju,shito,wado) Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Jordan Aisbett AMA ENG ENG
3. kata muži (goju,shito,wado) Kevan Alberton Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kumite muži -65kg Stian Bagroen Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Alex Barone CTR FIJLKAM Veneto ITA ITA
2. kumite muži -70kg Andre Beck Německo GER GER
1. kumite muži -65kg Noah Bitsch Německo GER GER
3. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Sharon Bletterman Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Gitte H. Brünstad Norsko NOR NOR
1. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Ismail Buric Německo GER GER
3. kumite muži -75kg Matiss Cirullis Milons LAT LAT
1. kumite ženy -53kg Georgiana Cristian Rumunsko ROM ROM
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Julien De Coster G.F.K. BEL BEL
3. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Piera Di Felice CSKS Lanciano ITA ITA
3. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Guilia Drago CTR FIJLKAM Veneto ITA ITA
3. kumite ženy -60kg Bojana Dujovic Karate Klub Kranj SLO SLO
1. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Khalid Ebaihoubarka Sportschool Bushido NED NED
3. kumite muži +80kg Abdoulaye Fail Senegal SEN SEN
3. kata muži Shotokan Gabriele Farina CSKS Lanciano ITA ITA
3. kumite muži -80kg Papei Faye Senegal SEN SEN
2. kata muži (goju,shito,wado) Lorenzo Franchini A.S.D. Karate Verona ITA ITA
2. kata ženy Jovana Gajic Belgrade K.F. SRB SRB
1. kata ženy Shotokan Jovana Gajic Belgrade K.F. SRB SRB
1. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
1. kata dorostenci 15-17 let Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite muži -80kg Lukas Grezella Německo GER GER
1. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kata dorostenci 15-17 let Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Marino Grivičić Opatija Tad Rijeka CRO CRO
2. kata ženy (goju,shito,wado) Karin Hägglund Švédsko SWE SWE
2. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Gareth Hains AMA ENG ENG
1. kumite muži -60kg Alexander Heimann Německo GER GER
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Britt Hofman Choku Gym Zaandam NED NED
1. kumite muži +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
3. kata muži (goju,shito,wado) Jonathan Chesi CSKS Lanciano ITA ITA
2. kumite muži -60kg Emil Iancu Rumunsko ROM ROM
3. kumite muži -70kg Traian Gheorghita Iancu Rumunsko ROM ROM
2. kumite muži -80kg Ikan Jaouad Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Martin Jonas Karate Talents SUI SUI
2. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Falk Kelbassa Německo GER GER
1. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
2. kata dorostenky 15-17 let Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
1. kumite muži -80kg Vitali Kez Německo GER GER
3. kata ženy Shotokan Sanela Kosovic Nizozemsko NED NED
1. kumite muži -70kg Steffen Larsen Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Ana Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ženy -53kg Alice Marcato CTR FIJLKAM Veneto ITA ITA
3. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Cristina Ioana Marinescu Rumunsko ROM ROM
3. kata ženy Shotokan Mariska Marques-Steenbeek Nizozemsko NED NED
3. kata muži Shotokan Sascha Marth KD Lich GER GER
2. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite muži -60kg Ross Mathieu Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Illaria Melmer Lucembursko LUX LUX
3. kumite muži -65kg Salahedinne Mesnaoui G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Szandra Metzger Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kata ženy Shotokan Isidora Milaovic Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite ženy +60kg Alexandrina Mirea Rumunsko ROM ROM
3. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Marius Mørner-Bartnes Norsko NOR NOR
3. kumite ženy -53kg Isabelle Myrvold Aguilera Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite muži +80kg Ahmet Ndiaye Senegal SEN SEN
3. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Ornella Nezi FLAM LUX LUX
1. kumite ženy -60kg Claudia Nitu Rumunsko ROM ROM
3. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Andrea Noris Karate Bergamo ITA ITA
3. kumite ženy +60kg Vanesca Nortan Choku Gym Zaandam NED NED
3. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Loris Olsem Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Marko Opancar Zrinski CRO CRO
2. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Stephanie Otten Belgie BEL BEL
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Stephanie Otten Belgie BEL BEL
1. kata muži Dejan Pajkic Belgrade K.F. SRB SRB
1. kata muži Shotokan Dejan Pajkic Belgrade K.F. SRB SRB
1. kata ženy Lara Perisinotto CTR FIJLKAM Veneto ITA ITA
1. kata ženy (goju,shito,wado) Lara Perisinotto CTR FIJLKAM Veneto ITA ITA
1. kumite muži -75kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Raphael Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Kim-Nhat Pham Nizozemsko NED NED
2. kumite ženy -60kg Anna Pippel KV Brandenburg GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
1. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Stefano Pluto KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite muži -70kg Luis Provence Choku Gym Zaandam NED NED
2. kumite ženy -53kg Arianna Rossato ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Alessia Sanvenero Funakoshi Club La Spezia ITA ITA
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Niklas Schldndwein KV Baden Württemberg GER GER
1. kumite ženy +60kg Tessy Scholtes FLAM LUX LUX
3. kumite muži -75kg Jakob Schultz Německo GER GER
3. kumite muži -60kg Eric Schumann SC Banzai Berlin GER GER
2. kata muži Ilja Smorguner Budokan Kaiserslautern GER GER
1. kata muži (goju,shito,wado) Ilja Smorguner Budokan Kaiserslautern GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let +75kg James Steadman RSK Roding ENG ENG
3. kumite ženy -60kg Sonja Steland FLAM LUX LUX
1. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB SRB
1. kata dorostenky 15-17 let Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Nikola Šoič KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ženy (goju,shito,wado) Eva Thajer Styria AUT AUT
3. kumite ženy +60kg Caroline A. Thomassen Norsko NOR NOR
2. kata muži Shotokan Marko Todorović Belgrade K.F. SRB SRB
1. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Monessa Toerge Norsko NOR NOR
3. kumite muži +80kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Steven van der Hoek Nizozemsko NED NED
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick G.F.K. BEL BEL
1. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Kim A. Werner Norsko NOR NOR
2. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Catalin Zaharia Rumunsko ROM ROM
3. kumite muži -65kg Jallal Zakhnini G.F.K. BEL BEL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk