KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Grand Prix 2007 - 21.04.2007 - 22.04.2007

Město Štýrský Hradec
Stát Rakousko
Pořadatel Gerhard Jedliczka
Registrovaných jednotlivců 179
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
30.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata žáci 13-14 let
1. kata žáci 13-14 let Maxim Malyshev SKI Russia RUS RUS
2. kata žáci 13-14 let Alen Palackic Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
3. kata žáci 13-14 let Michael Dallinger Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata žáci 13-14 let Andrey Krylov SKI Russia RUS RUS
kata žákyně 13-14 let
1. kata žákyně 13-14 let Christina Schuster K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
2. kata žákyně 13-14 let Marie-Theres Gardena Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata žákyně 13-14 let Antonia Hopfer Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Zan Igrec Selnica ob Dravi SLO SLO
2. kata dorostenci 15-17 let Philipp Winterstein Union Köflach AUT AUT
3. kata dorostenci 15-17 let Stefan Walcher Karateverein Bruck a.d. Mur AUT AUT
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Lina Rahma U.S.F. Karaté FRA FRA
2. kata dorostenky 15-17 let Magdalena Schweizer Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata dorostenky 15-17 let Erna Brunnthaller Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata dorostenky 15-17 let Katharina Schweighart Sportunion Lassnitzhöhe AUT AUT
kata muži
1. kata muži John Gardiner Ishinryu ENG ENG
2. kata muži Christian Vancea Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
3. kata muži Rodion Parfenov SKI Russia RUS RUS
3. kata muži Rossano Rubicondi Accademia Karate Goju Ryu Marsciano ITA ITA
kata ženy
1. kata ženy Eva Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
2. kata ženy Elisabeth Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
3. kata ženy Marijana Kiuk KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kata ženy Barbara Kovacs Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
KUMITE
kumite žáci 13-14 let BRH
1. kumite žáci 13-14 let BRH Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite žáci 13-14 let BRH Manuel Fasch KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite žáci 13-14 let BRH Christoph Sammer KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite žáci 13-14 let BRH Matthias Sammer KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
kumite žákyně 13-14 let BRH
1. kumite žákyně 13-14 let BRH Heidi Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite žákyně 13-14 let BRH Chloe Cooper EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite žákyně 13-14 let BRH Philippa Morris EKKA Mick Blackwell ENG ENG
kumite dorostenci 15-17 let -55kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Patrick Süßenbacher ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
2. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Dominik Fuchs KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenci 15-17 let -65kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Niclas Michenthaler ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
2. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Nico Hemer KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenci 15-17 let +65kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Igor Zelina CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Garik Sargsyan Armenia ARM ARM
3. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Manuel Koza KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Georgia Buchner KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Doris Kurz KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Arijana Plavanjac KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Katharina Schweighart Sportunion Lassnitzhöhe AUT AUT
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Robert Glavas Nippon Shotokan Wien AUT AUT
2. kumite muži -65kg Louison Rahma AS Sarcelles club FRA FRA
3. kumite muži -65kg Stanislav Joch CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Christian Vancea Sportunion Shuhari Graz AUT AUT
2. kumite muži -70kg Joachim Klampfl Union Köflach AUT AUT
3. kumite muži -70kg Dalibor Djuranovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite muži -70kg Tomáš Riska CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Emanuel Riedmann Nippon Shotokan Wien AUT AUT
2. kumite muži -75kg Blaž Toplak Selnica ob Dravi SLO SLO
3. kumite muži -75kg Josef Albrecher Sportverein Karate-Do St. Stefan ob Stainz AUT AUT
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Matjaz Koncina Karate Klub Kranj SLO SLO
2. kumite muži -80kg Peter Stiegmaier TUS Spielberg AUT AUT
3. kumite muži -80kg Klaus Aren ASKÖ Karateclub Wolfsberg AUT AUT
3. kumite muži -80kg Mladen Cuckovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Günther Stangl KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
2. kumite muži +80kg Nemanja Jović KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite muži +80kg Michael Koza KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite muži +80kg Emir Mujcinovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Gladys Eusebio Peru PER PER
2. kumite ženy -53kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy -53kg Barbara Kovacs Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
3. kumite ženy -53kg Iva Peternel Karate Klub Kranj SLO SLO
kumite ženy +53kg
1. kumite ženy +53kg Teja Savor Karate Klub Kranj SLO SLO
2. kumite ženy +53kg Susana Bojaico Peru PER PER
3. kumite ženy +53kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy +53kg Eva Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk