KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

British Grand Prix 2007 - 20.01.2007 - 21.01.2007

Město Kingston upon Thames
Stát Anglie
Kluby na medailových pozicích 55
Státy na medailových pozicích 15
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
51.92%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lindon Hamer Sale Dojo) ENG ENG
2. kata ml. žáci (7-11) Alfie Wise England Karate Kan ENG ENG
3. kata ml. žáci (7-11) Luca de Battista Malta MAL MAL
3. kata ml. žáci (7-11) Sean Perry Hanko Ryu ENG ENG
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aimee Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kata ml. žákyně (7-11) Emily Sharland Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata ml. žákyně (7-11) Natalie Holmes Sale Dojo) ENG ENG
3. kata ml. žákyně (7-11) Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dylan Hales Malta MAL MAL
2. kata st. žáci (12-13) Jack Newey KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Gary Reedman Ishinryu ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Tyler Tanti Malta MAL MAL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kimberly Stanton Malta MAL MAL
2. kata st. žákyně (12-13) Marjan Jeddi Hanko Ryu ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Minal Patel Hanko Ryu ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Iselin Kvamme Pedersen Norsko NOR NOR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kata dorostenci (14-15) Nick Hooper Welsh Karate Collective WAL WAL
3. kata dorostenci (14-15) Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kata dorostenci (14-15) Christopher Rotin Malta MAL MAL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Sophie Wise England Karate Kan ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Alix Harris EKKA Caribbean ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Emma Lucraft Ishinryu ENG ENG
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Reece Taylor Hanko Ryu ENG ENG
2. kata junioři (16-17) Igor Molnár Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kata junioři (16-17) Kalvis Kalnins Milons LAT LAT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
2. kata juniorky (16-17) Illaria Melmer Lucembursko LUX LUX
3. kata juniorky (16-17) Chelsie Dobson Ishinryu ENG ENG
3. kata juniorky (16-17) Rio Smith England Karate Kan ENG ENG
kata muži U21
1. kata muži U21 Bart van de Wal Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
2. kata muži U21 Patrick Lurz Bavaria Karate GER GER
3. kata muži U21 John Gardiner Ishinryu Upminster ENG ENG
3. kata muži U21 Sean Towey Sale Dojo) ENG ENG
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kata ženy U21 Alice Hooper Welsh Karate Collective WAL WAL
3. kata ženy U21 Hannah Neuser Lucembursko LUX LUX
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Malta MAL MAL
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Yamaguchi Goju-Kai (ENG) ENG ENG
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Yamaguchi Goju-Kai (ENG) ENG ENG
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jake Wood RSK Roding ENG ENG
2. kumite ml. žáci -35kg Arturs Keiselis Milons LAT LAT
3. kumite ml. žáci -35kg Harry Crook SASKA ENG ENG
3. kumite ml. žáci -35kg Callum Holmes Shindo Kai ENG ENG
kumite ml. žáci -45kg
1. kumite ml. žáci -45kg Jamaal Otto Uechi Ryu Karate ENG ENG
2. kumite ml. žáci -45kg Robert Camp SASKA ENG ENG
3. kumite ml. žáci -45kg Cain Donald Shikon ENG ENG
3. kumite ml. žáci -45kg Conor O'Boyle Newcastle KC NIR NIR
kumite ml. žáci +45kg
1. kumite ml. žáci +45kg Tim Swerts Kamacho Karate Klub BEL BEL
2. kumite ml. žáci +45kg Christopher Shields SASKA ENG ENG
3. kumite ml. žáci +45kg Robin Hamer Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žáci +45kg Alfie Wise England Karate Kan ENG ENG
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Emily Sharland Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kumite ml. žákyně -35kg Leah Bowers Higashi ENG ENG
3. kumite ml. žákyně -35kg Tianee Harvey SASKA ENG ENG
3. kumite ml. žákyně -35kg Carly Walington RSK Roding ENG ENG
kumite ml. žákyně -45kg
1. kumite ml. žákyně -45kg Caitlin Gulland Meadowbank SCO SCO
2. kumite ml. žákyně -45kg Viktorija Rezaeva Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žákyně -45kg Rhainy Harris Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ml. žákyně -45kg Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
kumite ml. žákyně +45kg
1. kumite ml. žákyně +45kg Rachel Croly Gendai Karate ENG ENG
2. kumite ml. žákyně +45kg Amy Nichols AMA ENG ENG
3. kumite ml. žákyně +45kg Shaiyann Davis Kaizen ENG ENG
3. kumite ml. žákyně +45kg Elise Williams SASKA ENG ENG
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ryan Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite st. žáci -45kg Luke Davies Vale Karate WAL WAL
3. kumite st. žáci -45kg Oliver Doyland Gendai Karate ENG ENG
3. kumite st. žáci -45kg Jordan Harris AMA ENG ENG
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Alexander Schmitt Bavaria Karate GER GER
2. kumite st. žáci -55kg Jake Peacock Kaizen ENG ENG
3. kumite st. žáci -55kg Liam Harvey AMA ENG ENG
3. kumite st. žáci -55kg Stephen Karwacinski Toyakwai ENG ENG
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Azeem Alyas BSKA) ENG ENG
2. kumite st. žáci +55kg Ashley Boyce Kaizen Central ENG ENG
3. kumite st. žáci +55kg Joshua Fish Kentai Karate ENG ENG
3. kumite st. žáci +55kg Joel Lawrence Uechi Ryu Karate ENG ENG
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Nadia Youmour Champions Club BEL BEL
2. kumite st. žákyně -40kg Chloe Cooper EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite st. žákyně -40kg Adele Crimmins Kaizen ENG ENG
3. kumite st. žákyně -40kg Julie Verlo Norsko NOR NOR
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Hege Haavaldsen Norsko NOR NOR
2. kumite st. žákyně -50kg Caitlin Batchelor EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite st. žákyně -50kg Rebecca Croly Gendai Karate ENG ENG
3. kumite st. žákyně -50kg Kate Karwacinski Toyakwai ENG ENG
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Whitney Rose Kaizen Central ENG ENG
2. kumite st. žákyně +50kg Dalila Corda Higashi ENG ENG
3. kumite st. žákyně +50kg Vicky Warren EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite st. žákyně +50kg Laura Wheeler Kaizen Central ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Brian Vargas RSK Roding ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Conor Lynn RSK Roding ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jay Kirton WIKF ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Craig Wood RSK Roding ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jordan Thomas Kaizen Central ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lloyd Anderson Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zeesham Faraz BSKA) ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Connor Macmillan Western Karate Union ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Cyril Sollas Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ruben de Boulle Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jemmell Matheson Kaizen ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Harry Cannon KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Robert Steadman RSK Roding ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg James Nash Kazen Kai ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kim A. Werner Norsko NOR NOR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Saul Del Rio Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Craig Warren EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Joe Johnson Toyakwai ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alex Kinsmore Gendai Karate ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Emma Knight Western Karate Union ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alix Harris EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sharni Josephine Uechi Ryu Karate ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Emma Lucraft Ishinryu ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Stephanie Thorndick Toyakwai ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Samantha Boyle Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elodie Coulee KCM Debatty BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Pradelli Champions Club BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Georgina Smart RSK Roding ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miriam Sollie Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Parkes Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sophie Roberts Shuhari Kai ENG ENG
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Louison Rahma AASS Karate FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -60kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Christopher James Harris EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tyrone Josephine Uechi Ryu Karate ENG ENG
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Sameer Owarth BKO ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -65kg Rhys Edwards AMA ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -65kg Phillip Condren ONAKAI IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Rob Taylor Ishinryu Upminster ENG ENG
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Aaron Sammut Malta MAL MAL
2. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Riska CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Adam Barber AMA ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jonas Emborg Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Matiss Cirullis Milons LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -75kg Diego Verdonck Kamacho Karate Klub BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -75kg Davids Eljashans Milons LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -75kg Roel Janssen Kamacho Karate Klub BEL BEL
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg James Steadman RSK Roding ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) +75kg Jamie Holt Kaizen ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) +75kg Brett Briscoe Shindo Kai ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) +75kg Gareth Dunkerley Bujin ENG ENG
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Reisha Hull EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite dorostenky -51kg Emily Griffiths EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite dorostenky -51kg Siobhan Hayes Shindo Kai ENG ENG
3. kumite dorostenky -51kg Isabelle Myrvold Aguilera Norsko NOR NOR
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Dagmara Kubinská CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky -57kg Stephanie Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky -57kg Rio Smith England Karate Kan ENG ENG
3. kumite dorostenky -57kg Lorraine Williams ONAKAI IRE IRE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky +57kg Jade Honeywood Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenky +57kg Samantha Beezley RSK Roding ENG ENG
3. kumite dorostenky +57kg Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Jonathan Thaels Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -60kg Stephan Rewohl Karate Institute Halle GER GER
3. kumite muži U21 -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži U21 -60kg Francis Murphy Meadowbank SCO SCO
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -65kg Tom Canham EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -65kg Robert Osborn Kaizen ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -65kg Jallal Zakhnini Federation Francophone BEL BEL
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Paul Abel KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Steven Rooney Sakai SCO SCO
3. kumite junioři (18-20) -70kg Joseph Galea Malta MAL MAL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Craig Moffat Sakai SCO SCO
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -75kg Glen Mundell Meadowbank SCO SCO
3. kumite muži U21 -75kg James Brunton NIKW NIR NIR
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg James Nelson Meadowbank SCO SCO
2. kumite junioři (18-20) -80kg Akan Eka Toyakwai ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -80kg Anthony Juretig Federation Francophone BEL BEL
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Lars Berrum Norsko NOR NOR
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jorgen Evensen Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (18-20) +80kg Roy Aage Alvheim Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (18-20) +80kg Arik Amroun Norsko NOR NOR
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Jenna Shilston Shikon ENG ENG
2. kumite ženy U21 -53kg Angelique Meirsman Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -53kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Lauren McCarthy Toyakwai ENG ENG
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Sarah Clark Western Karate Union ENG ENG
2. kumite ženy U21 -60kg Kerry McCormack Shikon ENG ENG
3. kumite ženy U21 -60kg Kerry Gunn Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy U21 -60kg Céline Leon Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Katie Hurry Shikon ENG ENG
2. kumite ženy U21 +60kg Sarah Allison Shitokai SCO SCO
3. kumite ženy U21 +60kg Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kumite ženy U21 +60kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci Shindo Kai ENG ENG
2. kumite team ml. žáci Kaizen (ENG) ENG ENG
3. kumite team ml. žáci Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite team ml. žáci England Karate Kan ENG ENG
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci AMA ENG ENG
2. kumite team st. žáci Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite team st. žáci Malta MAL MAL
3. kumite team st. žáci Shindo Kai ENG ENG
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Toyakwai ENG ENG
2. kumite team st. žákyně Kaizen Central (ENG) ENG ENG
3. kumite team st. žákyně EKKA Caribbean (ENG) ENG ENG
3. kumite team st. žákyně Kaizen (ENG) ENG ENG
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) ONAKAI (IRE) IRE IRE
2. kumite team dorostenci (14-15) Toyakwai ENG ENG
3. kumite team dorostenci (14-15) Kaizen (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenci (14-15) RSK Roding (ENG) ENG ENG
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite team dorostenky (14-15) AMA ENG ENG
3. kumite team dorostenky (14-15) Kaizen (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenky (14-15) Norsko NOR NOR
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři Norsko NOR NOR
2. kumite team dorostenci + junioři BKO (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenci + junioři G.F.K. BEL BEL
3. kumite team dorostenci + junioři Toyakwai ENG ENG
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky Shikon (ENG) ENG ENG
2. kumite team dorostenky + juniorky RSK Roding (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenky + juniorky G.F.K. BEL BEL
3. kumite team dorostenky + juniorky AMSHIN ENG ENG

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk