KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Czech Grand Prix 2007 - 29.09.2007 - 30.09.2007

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Budó Sport Centrum Plzeň
Registrovaných jednotlivců 400
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
59.21%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 152x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Martin Dobiáš KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
2. kata ml. žákyně (7-11) Natalie Payne Sale Dojo) ENG ENG
3. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Gergely Szénási Maďarsko HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kata junioři (16-17) Gareth Hains Kaizen Central ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adam Kata Maďarsko HUN HUN
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži U21 Štefan Demko Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Longová Slovensko SVK SVK
2. kata ženy U21 Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy U21 Ina Hämäläinen Finsko FIN FIN
3. kata ženy U21 Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
2. kumite ml. žáci -40kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Marko Tenglovits Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Christopher Williamson Sale Dojo) ENG ENG
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně BRH Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žákyně BRH Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite ml. žákyně BRH Martina Nagy Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -50kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -50kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Marciano Dekker Karate Club Alken NED NED
2. kumite st. žáci +50kg Josh Gagon Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žáci +50kg Robert Gerlei Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci +50kg Krisztian Szabó Maďarsko HUN HUN
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně BRH Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žákyně BRH Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně BRH Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Dennis Weisse Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Dávid Csáky Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Gergely Szénási Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Dávid Humpók Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Gréta Kiss Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Thais Martinez Club Karate Fudo-Shin AND AND
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +50kg
1. kumite dorostenky (14-15) +50kg Lisa Ludewig Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +50kg Alexandra Konka Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Ashley Tancock Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -55kg Julien De Coster Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -60kg Dániel Miklós Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -60kg Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -60kg Norbert Horváth Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Peter Tropp Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -65kg Bence Diószegi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -65kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -65kg Rick Vincent van Hellemond Sport NED NED
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Philip Grozdanov Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -70kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nemček Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Yassine Ameqran G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Davids Eljashans Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -75kg Diego Verdonck Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Zoltán Kun Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +75kg Igor Zelina Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Nikola Bľachová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky -51kg Sarah Maligieri Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite dorostenky -51kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Stephanie Otten G.F.K. BEL BEL
2. kumite dorostenky -57kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky -57kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky -57kg Monika Sturman Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
2. kumite dorostenky +57kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky +57kg Anna Grünvalszky Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Jonathan Thaels G.F.K. BEL BEL
3. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -65kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (18-20) -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Sameer Owarth BKO ENG ENG
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jallal Zakhnini G.F.K. BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Dániel Simor Maďarsko HUN HUN
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Richard Tomasch Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 -75kg Milan Hajdák Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Roland Rajčany Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Máté Török Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Péter Kun Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (18-20) +80kg Juraj Tabak Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) +80kg Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Péter Kun Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite muži U21 BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -60kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Sade-Maria Pirttinen Finsko FIN FIN
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
2. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Aletta Csányi Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 BRH Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 BRH Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (18-20) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (18-20) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (18-20) van Hellemond Sport (NED) NED NED
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team juniorky (18-20) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team juniorky (18-20) Finsko FIN FIN
3. kumite team juniorky (18-20) Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk