KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) - 02.12.2006 - 03.12.2006

Město Benátky
Stát Itálie
Registrovaných jednotlivců 1181
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 19
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
59.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata žáci 11-12 let
1. kata žáci 11-12 let Dirk Hesse KV Niedersachsen GER GER
2. kata žáci 11-12 let Iustin Pricop Phil Center ROM ROM
3. kata žáci 11-12 let Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata žáci 11-12 let Diego Puggioni Karate Advanced Pordenone ITA ITA
kata žákyně 11-12 let
1. kata žákyně 11-12 let Aimee Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kata žákyně 11-12 let Oceane da Costa Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata žákyně 11-12 let Magdalena Ivanova Bulharsko BUL BUL
3. kata žákyně 11-12 let Nadia Youmour Champions Club BEL BEL
kata žáci 13-14 let
1. kata žáci 13-14 let Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kata žáci 13-14 let Maik Hinterthur KV Niedersachsen GER GER
3. kata žáci 13-14 let Mattia Busato ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata žáci 13-14 let George Mole Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
kata žákyně 13-14 let
1. kata žákyně 13-14 let Federica Bellazzo Jitakyoei Gorgo ITA ITA
2. kata žákyně 13-14 let Christina Schuster K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
3. kata žákyně 13-14 let Abby Davidson Northwest Karate England ENG ENG
3. kata žákyně 13-14 let Hannah Laidlaw Northwest Karate England ENG ENG
kata dorostenci 15-17 let (shotokan)
1. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Kristian Agsten KD Lich GER GER
2. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Florian Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Rudolf Schleiermamacher KV Niedersachsen GER GER
3. kata dorostenci 15-17 let (shotokan) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado)
1. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Gareth Hains Kaizen Central ENG ENG
2. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Pierre Grifnée Belgie BEL BEL
3. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Jordan Aisbett Kaizen Central ENG ENG
3. kata dorostenci 15-17 let (goju,shito,wado) Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
kata dorostenky 15-17 let (shotokan)
1. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Stephanie Otten Belgie BEL BEL
2. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Adriana Boga Rumunsko ROM ROM
3. kata dorostenky 15-17 let (shotokan) Sasa Stafancis Slovinsko SLO SLO
kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado)
1. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Ashleigh Kenny Northwest Karate England ENG ENG
2. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Laura Harding Northwest Karate England ENG ENG
3. kata dorostenky 15-17 let (goju,shito,wado) Nathalie Sousa Nizozemsko NED NED
kata muži Shotokan
1. kata muži Shotokan Benjamin Wolf KD Lich GER GER
2. kata muži Shotokan Serdar Oksuz KV Niedersachsen GER GER
3. kata muži Shotokan Dorijan Naletina KK Rab-Enpi CRO CRO
3. kata muži Shotokan Dennis Warner KV Niedersachsen GER GER
kata muži (goju,shito,wado)
1. kata muži (goju,shito,wado) Turk Kiziltoprak KV Niedersachsen GER GER
2. kata muži (goju,shito,wado) Matteo Budelli Karate Umbria ITA ITA
3. kata muži (goju,shito,wado) Matteo Benedetti Jitakyoei Gorgo ITA ITA
3. kata muži (goju,shito,wado) Rossano Rubicondi Karate Umbria ITA ITA
kata ženy Shotokan
1. kata ženy Shotokan Sayra Aarts Nizozemsko NED NED
2. kata ženy Shotokan Špela Muha Slovinsko SLO SLO
3. kata ženy Shotokan Jasmina Hodzic Slovinsko SLO SLO
3. kata ženy Shotokan Giada Sostenio ASI Karate Veneto ITA ITA
kata ženy (goju,shito,wado)
1. kata ženy (goju,shito,wado) Cheryl Hart Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kata ženy (goju,shito,wado) Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata ženy (goju,shito,wado) Anouch Bletterman Nizozemsko NED NED
3. kata ženy (goju,shito,wado) Eva Thajer Styria AUT AUT
KUMITE
kumite žáci 11-12 let -40kg
1. kumite žáci 11-12 let -40kg Iustin Pricop Phil Center ROM ROM
2. kumite žáci 11-12 let -40kg Matteo Zecchin ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite žáci 11-12 let -40kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
3. kumite žáci 11-12 let -40kg Seryozha Sargsyan Shorin-Ryu ARM ARM
kumite žáci 11-12 let -45kg
1. kumite žáci 11-12 let -45kg Lyubomir Spasov Bulharsko BUL BUL
2. kumite žáci 11-12 let -45kg Gianluca Pedron Karate Project Borgoricco ITA ITA
3. kumite žáci 11-12 let -45kg Mitko Mittev Bulharsko BUL BUL
3. kumite žáci 11-12 let -45kg Stefano Talpo Oyama Polesano ITA ITA
kumite žáci 11-12 let -50kg
1. kumite žáci 11-12 let -50kg Martin Sperotto Scaligera Bussolengo ITA ITA
2. kumite žáci 11-12 let -50kg Mattia Pavoni Nippon Club Palazzolo ITA ITA
3. kumite žáci 11-12 let -50kg Maycol Adami Scaligera Bussolengo ITA ITA
3. kumite žáci 11-12 let -50kg Razvan Barbu Italo Bucaresti ROM ROM
kumite žáci 11-12 let -60kg
1. kumite žáci 11-12 let -60kg Tudor Scheul Italo Bucaresti ROM ROM
2. kumite žáci 11-12 let -60kg Razvan Stere Italo Bucaresti ROM ROM
3. kumite žáci 11-12 let -60kg Manuel Fasch Styria AUT AUT
3. kumite žáci 11-12 let -60kg Milan Mirkovic Karate Project Maerne ITA ITA
kumite žákyně 11-12 let -40kg
1. kumite žákyně 11-12 let -40kg Heidi Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite žákyně 11-12 let -40kg Chloe Cooper EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite žákyně 11-12 let -40kg Martina Bacchin Karate Project Noale ITA ITA
3. kumite žákyně 11-12 let -40kg Nadia Youmour Champions Club BEL BEL
kumite žákyně 11-12 let -50kg
1. kumite žákyně 11-12 let -50kg Angelica Cervesato Karate Project Noale ITA ITA
2. kumite žákyně 11-12 let -50kg Mariangela Sollo Funakoshi Club La Spezia ITA ITA
3. kumite žákyně 11-12 let -50kg Jessica Moody EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite žákyně 11-12 let -50kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite žákyně 11-12 let -60kg
1. kumite žákyně 11-12 let -60kg Chiara Zuanon Karate Project Borgoricco ITA ITA
2. kumite žákyně 11-12 let -60kg Beatrice Libralato Karate Project Borgoricco ITA ITA
3. kumite žákyně 11-12 let -60kg Caitlin Morton Sakai SCO SCO
3. kumite žákyně 11-12 let -60kg Ingrid Toffin Italo Bucaresti ROM ROM
kumite žáci 13-14 let -45kg
1. kumite žáci 13-14 let -45kg Ryan Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite žáci 13-14 let -45kg Armins Lutkevics Milons LAT LAT
3. kumite žáci 13-14 let -45kg Alexandru Costin Baroiu Rumunsko ROM ROM
3. kumite žáci 13-14 let -45kg Lesley Zut Nizozemsko NED NED
kumite žáci 13-14 let -50kg
1. kumite žáci 13-14 let -50kg Garrick Eastwood Shindo Kai ENG ENG
2. kumite žáci 13-14 let -50kg Mattia Busato ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite žáci 13-14 let -50kg Renato Brković KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite žáci 13-14 let -50kg Gianluca Niero ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite žáci 13-14 let -55kg
1. kumite žáci 13-14 let -55kg Sahied Azami Hamburger Karate Verband GER GER
2. kumite žáci 13-14 let -55kg Momchil Kratev Bulharsko BUL BUL
3. kumite žáci 13-14 let -55kg Francesco Ceraolo Ninja Club Monsummano ITA ITA
3. kumite žáci 13-14 let -55kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite žáci 13-14 let -65kg
1. kumite žáci 13-14 let -65kg Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kumite žáci 13-14 let -65kg Max Kottmann KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite žáci 13-14 let -65kg Adrian Dudkiewicz Hamburger Karate Verband GER GER
3. kumite žáci 13-14 let -65kg Luigi Fardin ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite žáci 13-14 let -80kg
1. kumite žáci 13-14 let -80kg Massimiliano Brugnolaro ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite žáci 13-14 let -80kg Damiano Gatto ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite žáci 13-14 let -80kg Guillaume Dubois Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite žákyně 13-14 let -45kg
1. kumite žákyně 13-14 let -45kg Cristina Denk KV Niedersachsen GER GER
2. kumite žákyně 13-14 let -45kg Irene Prando Nippon Club Palazzolo ITA ITA
3. kumite žákyně 13-14 let -45kg Shirley De Bondt Nizozemsko NED NED
3. kumite žákyně 13-14 let -45kg Francesca Gogot Italo Bucaresti ROM ROM
kumite žákyně 13-14 let -55kg
1. kumite žákyně 13-14 let -55kg Adriana Ganeva Bulharsko BUL BUL
2. kumite žákyně 13-14 let -55kg Iole Prando Nippon Club Palazzolo ITA ITA
3. kumite žákyně 13-14 let -55kg Louise Oldeman Nizozemsko NED NED
3. kumite žákyně 13-14 let -55kg Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
kumite žákyně 13-14 let -65kg
1. kumite žákyně 13-14 let -65kg Christina Schuster K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
2. kumite žákyně 13-14 let -65kg Kathy Melsen Nizozemsko NED NED
3. kumite žákyně 13-14 let -65kg Deniza Pantaleeva Bulharsko BUL BUL
3. kumite žákyně 13-14 let -65kg Vicky Warren EKKA Caribbean ENG ENG
kumite dorostenci 15-17 let -55kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Kalvis Kalnins Milons LAT LAT
2. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Martin Heede Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Raphael Piras Belgie BEL BEL
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Catalin Zaharia Rumunsko ROM ROM
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Falk Kelbassa Německo GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Kim-Nhat Pham Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Scott Wilson Sakai SCO SCO
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Gilles Youmour Champions Club BEL BEL
kumite dorostenci 15-17 let -65kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Noah Bitsch Německo GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Arturs Lutkevics Milons LAT LAT
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Bob Feidt Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Fabian Kohler KV Baden Württemberg GER GER
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Michael Porada Německo GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Nikola Šoič KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Wladislaw Gumarow Německo GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Alberto Vardiero ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite dorostenci 15-17 let -75kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Denis Fechner Německo GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Jak Vlad Radel Rumunsko ROM ROM
3. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Ismail Buric Německo GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let -75kg Dylan de Weerd Nizozemsko NED NED
kumite dorostenci 15-17 let +75kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Jonathan Horne Německo GER GER
2. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Umut Ince Německo GER GER
3. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Mihaita Safta Rumunsko ROM ROM
3. kumite dorostenci 15-17 let +75kg Sorin Vessa Rumunsko ROM ROM
kumite dorostenky 15-17 let -51kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Desireé Christiansen Hamburger Karate Verband GER GER
2. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Linda Hagen Hamburger Karate Verband GER GER
3. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Laura Harding Northwest Karate England ENG ENG
3. kumite dorostenky 15-17 let -51kg Caroline Werner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite dorostenky 15-17 let -57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Lory De Cillia Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Laura Bustian KV Brandenburg GER GER
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Ana Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Giulia Bernardi ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Hanina Berrouba Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Laura Wood Finsko FIN FIN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Fabian Kunze Německo GER GER
2. kumite muži -60kg Stephan Rewohl Německo GER GER
3. kumite muži -60kg Emil Iancu Rumunsko ROM ROM
3. kumite muži -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Christian Grüner KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite muži -65kg Ruslan Sadikov Milons LAT LAT
3. kumite muži -65kg Julien Baptiste Francie FRA FRA
3. kumite muži -65kg Azdin Rghioui Francie FRA FRA
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Benjamin Bäcker Německo GER GER
2. kumite muži -70kg Jakob Schultz Německo GER GER
3. kumite muži -70kg Romain Alloux Francie FRA FRA
3. kumite muži -70kg Traian Gheorghita Iancu Rumunsko ROM ROM
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg René Smaal Karate Do Smaal NED NED
2. kumite muži -75kg Alexejes Zuromskis Milons LAT LAT
3. kumite muži -75kg Espen Skreting Norsko NOR NOR
3. kumite muži -75kg Nicoloz Tsurtsumia KDNW Siegburg GER GER
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Yohann Narrou Francie FRA FRA
2. kumite muži -80kg Mehmet Zumberi Hamburger Karate Verband GER GER
3. kumite muži -80kg Adrien Gautier Animation Grigny 2 FRA FRA
3. kumite muži -80kg Marian Daniel Iancu Rumunsko ROM ROM
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lars Berrum Norsko NOR NOR
2. kumite muži +80kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži +80kg Mitchell de Weerd Nizozemsko NED NED
3. kumite muži +80kg Enrico Höhne Německo GER GER
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Stefania Sandu Rumunsko ROM ROM
2. kumite ženy -53kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy -53kg Ramona Peagu Rumunsko ROM ROM
3. kumite ženy -53kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Claudia Nitu Rumunsko ROM ROM
2. kumite ženy -60kg Céline Leon KC Wallonie BEL BEL
3. kumite ženy -60kg Maddalena Musolino ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite ženy -60kg Corina Popescu Rumunsko ROM ROM
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Alexandrina Mirea Rumunsko ROM ROM
2. kumite ženy +60kg Lene Vrijsen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy +60kg Petra Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy +60kg Sabrina Wrann Styria AUT AUT
kumite team žáci 11-12 let
1. kumite team žáci 11-12 let Nippon Club Palazzolo ITA ITA
2. kumite team žáci 11-12 let Karate Project Borgoricco ITA ITA
3. kumite team žáci 11-12 let Italo Bucaresti ROM ROM
3. kumite team žáci 11-12 let Italo Bucaresti ROM ROM
kumite team žákyně 11-12 let
1. kumite team žákyně 11-12 let Karate Project Borgoricco ITA ITA
2. kumite team žákyně 11-12 let EKKA Caribbean (ENG) ENG ENG
3. kumite team žákyně 11-12 let Karate Tombolo ITA ITA
3. kumite team žákyně 11-12 let Regonal Karate ENG ENG
kumite team žáci 13-14 let
1. kumite team žáci 13-14 let Italo Bucaresti ROM ROM
2. kumite team žáci 13-14 let Italo Bucaresti ROM ROM
3. kumite team žáci 13-14 let EKKA Caribbean (ENG) ENG ENG
3. kumite team žáci 13-14 let Italo Bucaresti ROM ROM
kumite team žákyně 13-14 let
1. kumite team žákyně 13-14 let Hamburger Karate Verband GER GER
2. kumite team žákyně 13-14 let ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
3. kumite team žákyně 13-14 let Regonal Karate ENG ENG
3. kumite team žákyně 13-14 let Bulharsko BUL BUL
kumite team dorostenci 15-17 let
1. kumite team dorostenci 15-17 let Německo GER GER
2. kumite team dorostenci 15-17 let ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
3. kumite team dorostenci 15-17 let Rumunsko ROM ROM
3. kumite team dorostenci 15-17 let Slovinsko SLO SLO
kumite team dorostenky 15-17 let
1. kumite team dorostenky 15-17 let ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
2. kumite team dorostenky 15-17 let Rumunsko ROM ROM
3. kumite team dorostenky 15-17 let Finsko FIN FIN
3. kumite team dorostenky 15-17 let Bushido Waltershausen GER GER
kumite team muži
1. kumite team muži Francie FRA FRA
2. kumite team muži Německo GER GER
3. kumite team muži Norsko NOR NOR
3. kumite team muži Rumunsko ROM ROM
kumite team ženy
1. kumite team ženy Francie FRA FRA
2. kumite team ženy Rumunsko ROM ROM
3. kumite team ženy ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
3. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk