KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Belgium Grand Prix 2007 - 04.11.2007

Město Lovaň
Stát Belgie
Pořadatel BKF
Kluby na medailových pozicích 50
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
64.39%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite ml. žáci mínus
1. kumite ml. žáci mínus Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci mínus Joachim Willem Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci mínus Lorenzo Merandino KC La Hestre BEL BEL
3. kumite ml. žáci mínus Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
kumite ml. žáci plus
1. kumite ml. žáci plus Julien Custinne Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci plus Ibrahim Ouchem Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci plus Stef Adams Kani Uchi Scherpenheuvel BEL BEL
3. kumite ml. žáci plus Brandon Smith Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite ml. žákyně mínus
1. kumite ml. žákyně mínus Yasmina Farsi KC Wallonie BEL BEL
2. kumite ml. žákyně mínus Laura Dierickx KC Zipangu Neerpelt BEL BEL
3. kumite ml. žákyně mínus Céline Magrini KC Strassen LUX LUX
3. kumite ml. žákyně mínus Rani Tys Voris Schoten BEL BEL
kumite ml. žákyně plus
1. kumite ml. žákyně plus Bobbi Been Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ml. žákyně plus Pauline van Geel Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite ml. žákyně plus Brenda Mandelier KC Fleurus BEL BEL
3. kumite ml. žákyně plus Lola Rauw KC Wallonie BEL BEL
kumite st. žáci mínus
1. kumite st. žáci mínus Samir Sassoui KC Fleurus BEL BEL
2. kumite st. žáci mínus Benjamin Piras KC Shin-Nin BEL BEL
3. kumite st. žáci mínus Claudio Di Legami KC Shin-Nin BEL BEL
3. kumite st. žáci mínus Julien Van Schil KC Strassen LUX LUX
kumite st. žáci plus
1. kumite st. žáci plus Marciano Dekker Karate Club Alken NED NED
2. kumite st. žáci plus Vincent Tamagni KC Wallonie BEL BEL
3. kumite st. žáci plus Vincent Carrandi KC Wallonie BEL BEL
3. kumite st. žáci plus Nick Gerrese Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite st. žákyně mínus
1. kumite st. žákyně mínus Kaylee Zwakhalen Karate Club Alken NED NED
2. kumite st. žákyně mínus Nina Vincent van Hellemond Sport NED NED
3. kumite st. žákyně mínus Marie Jadot KC Wallonie BEL BEL
3. kumite st. žákyně mínus Lien Joris Samoerai Leuven BEL BEL
kumite st. žákyně plus
1. kumite st. žákyně plus Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite st. žákyně plus Lonneke Meijer Karate Do Smaal NED NED
3. kumite st. žákyně plus Caroline Dimarco KC Wallonie BEL BEL
3. kumite st. žákyně plus Kimberley Wighert Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
kumite ml. dorostenci mínus
1. kumite ml. dorostenci mínus Maxim Declerc Samoerai Haacht BEL BEL
2. kumite ml. dorostenci mínus Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite ml. dorostenci mínus Anthony Gillet COS Villers Karate FRA FRA
3. kumite ml. dorostenci mínus Thomas Greco KC Shin-Nin BEL BEL
kumite ml. dorostenci plus
1. kumite ml. dorostenci plus Mike Bjerregaard Solrod Karate Klub DEN DEN
2. kumite ml. dorostenci plus Ozan Arslan Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite ml. dorostenci plus Rhys Davies Vale Karate WAL WAL
3. kumite ml. dorostenci plus Daan Storm Karate Kenamju NED NED
kumite ml. dorostenky mínus
1. kumite ml. dorostenky mínus Loes Braeken KCAR Overpelt BEL BEL
2. kumite ml. dorostenky mínus Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ml. dorostenky mínus Linda Lachmund Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite ml. dorostenky mínus Eva Zwaneveld van Hellemond Sport NED NED
kumite ml. dorostenky plus
1. kumite ml. dorostenky plus Mehry Alar KC Fleurus BEL BEL
2. kumite ml. dorostenky plus Sharon Van Gent Sportschool Muilwijk NED NED
3. kumite ml. dorostenky plus Nele De Vos Samoerai Leuven BEL BEL
3. kumite ml. dorostenky plus Lisa Ludewig Bushido Waltershausen GER GER
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -60kg Hafid Sabbar Roubaix Arts Martiaux FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -60kg Khalid Ebaihoubarka Sportschool Bushido NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Greg Macaulay Yamakai Sport Karate SCO SCO
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vincent Vasseur Sportschool Muilwijk NED NED
2. kumite junioři (16-17) -65kg Eric Jonck Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jordan Hopkins Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite junioři (16-17) -65kg Melvin Skopp Wado-Ryu KC Beloeil BEL BEL
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Anthony Bridge Welsh Bushi Kai WAL WAL
2. kumite junioři (16-17) -70kg Rick Vincent van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (16-17) -70kg James Nash Kazen Kai ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Wesley Routier Sportschool Bushido NED NED
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Mattheo Divenanzio Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -75kg Xavier De Jong KC S. Walburge BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Dylan de Weerd Sportschool Bushido NED NED
2. kumite junioři (16-17) +75kg Salim Bendiab KC De Condé FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) +75kg Bryan Mackin Yamakai Sport Karate SCO SCO
3. kumite junioři (16-17) +75kg Iliace Mesnaoui Nippon KC BEL BEL
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Katharina Jäkel Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
2. kumite dorostenky -51kg Aurelie Sancho KC Wallonie BEL BEL
3. kumite dorostenky -51kg Melissa Bourse KC Europa Verviers BEL BEL
3. kumite dorostenky -51kg Lucie Garrigves COS Villers Karate FRA FRA
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Stephanie Otten KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite dorostenky -57kg Azahara Garcia Club Karate Fudo-Shin AND AND
3. kumite dorostenky -57kg Elsintha Telehala Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
3. kumite dorostenky -57kg Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Jasmine Tips KC Kerkhoven BEL BEL
2. kumite dorostenky +57kg Ancy Mangelschots KC Leopoldsburg BEL BEL
3. kumite dorostenky +57kg Vallerie Op Den Camp Karate Club Alken NED NED
3. kumite dorostenky +57kg Esther van Schaik Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Jonathan Thaels KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite muži U21 -60kg Kenny Koster Voris Schoten BEL BEL
3. kumite muži U21 -60kg Jamal Ebaihoubarka Sportschool Bushido NED NED
3. kumite muži U21 -60kg Duc Hoanchinh KC Wallonie BEL BEL
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Nicky Koster Voris Schoten BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -65kg Lorenzo Manhoef Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite junioři (18-20) -65kg Veli Kucukkaya Okinawa Kwai Gent-Laarne BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Mahinder Soekhan Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Moreno Sheppard Sportschool Muilwijk NED NED
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jimmy Macco van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jallal Zakhnini KC Le Chardon BEL BEL
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg René Smaal Karate Do Smaal NED NED
2. kumite muži U21 -75kg Karim Chaal KC S. Walburge BEL BEL
3. kumite muži U21 -75kg Amaury Charlier KCM Debatty BEL BEL
3. kumite muži U21 -75kg Niels Kroon Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Ruviëne Mathilda Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ikan Jaouad Sportschool Venendaal NED NED
3. kumite junioři (18-20) -80kg Steve Engelbert KCM Debatty BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -80kg Lars van Keulen Sportschool Bushido NED NED
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Sander Kums KC Bochelt BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) +80kg Mimoun Badi CAMJ Karate Brussel BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) +80kg Nicky Le Fébre van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (18-20) +80kg Pepijn Vaandrager Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Leticia Ferreira KC Strassen LUX LUX
2. kumite ženy U21 -53kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
3. kumite ženy U21 -53kg Angelique Meirsman Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite ženy U21 -53kg Karen Seminck Dai Nippon BEL BEL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Lindsey Weerdenburg van Hellemond Sport NED NED
2. kumite ženy U21 -60kg Marion Sounier COS Villers Karate FRA FRA
3. kumite ženy U21 -60kg Nathalie Dellwo KC Strassen LUX LUX
3. kumite ženy U21 -60kg Dewi Telehalo Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lene Vrijsen KCAR Overpelt BEL BEL
2. kumite ženy U21 +60kg Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite ženy U21 +60kg Jennifer Braeken KCAR Overpelt BEL BEL
3. kumite ženy U21 +60kg Marie Muller KCM Debatty BEL BEL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk