KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2013 - 02.03.2013 - 03.03.2013

şehir Lodz
Ülke Polonya
Organizasyon Harasuto Karate Klub Lodz
Yarışmacılar 869
Girişleri 1126
Kulüpler 93
Ülkeler 17
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 53
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 11
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
57.50%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 10x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay -9 yas Andrii Rybachenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay -9 yas Vladyslav Momotenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay -9 yas Dmytro Yatsyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay -9 yas Kornelusz Janeczek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata bay -9 yas Kacper Kozłowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata bay -9 yas Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
7. kata bay -9 yas Kevin Sobota Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
3. kata bay 10-11 yas Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Roman Vishnik Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Mateusz Adametz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata bay 10-11 yas Volodymyr Solonka Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 10-11 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
7. kata bay 10-11 yas Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Anastasiya Ovadenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kata bayan -9 yas Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan -9 yas Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata bayan -9 yas Zuzanna Pietrakowska Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kata bayan -9 yas Olga Vasilenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kata bayan -9 yas Kinga Jurec Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kata bayan -9 yas Natalia Siwicka Kaisho Białystok POL POL
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Alina Nigeruk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kata bayan 10-11 yas Daria Barbytska Ukraine UKR UKR
3. kata bayan 10-11 yas Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 10-11 yas Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Zuzanna Milewczyk KKS Lębork POL POL
7. kata bayan 10-11 yas Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Volodymyr Alvadzhy Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata bay 12-13 yas Andrii Chevgoniuk Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 12-13 yas Mateusz Bieluczyk Bialostocki Klub Karate POL POL
7. kata bay 12-13 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Krystyna Pugachova Ukraine UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Natalia Majewska Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Wiktoria Matuszewska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Juriy Chabanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Magnus Lykke Bonnesen Denmark DEN DEN
5. kata bay 14-15 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
7. kata bay 14-15 yas Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata bay 14-15 yas Jakub Roman Slovakya SVK SVK
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Ľudmila Bačíková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Megan Macnair Shitokai SCO SCO
5. kata bayan 14-15 yas Lidia Senkow LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan 14-15 yas Oliwia Barczak Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Dominik Jankech Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Bartosz Mączka LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 16-17 yas Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 16-17 yas Christopher Scott İskoçya SCO SCO
7. kata bay 16-17 yas Jamie Bradley İskoçya SCO SCO
7. kata bay 16-17 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Peško Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Viktória Kučerová Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 16-17 yas Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Sara Karwot KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bay 18-20 yas Maciej Wilczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 18-20 yas Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 18-20 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 18-20 yas Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kata bayan 18-20 yas Viktoria Chabanova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 18-20 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay
1. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
3. kata bay Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata bay Kenny Grafenhorst Budokan Kaiserslautern GER GER
5. kata bay Jordan Szafranek Shitokai SCO SCO
5. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
7. kata bay Oskar Smiałek Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kata bayan
1. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan Stephanie Connel Shitokai SCO SCO
3. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Olga Chmielewska Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
5. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
7. kata bayan Agnieszka Kałek-Smolarek Wielkopolski Związek Karate POL POL
7. kata bayan Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -30kg
1. kumite bay 7-9 yas -30kg Artur Lalayan Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -30kg Vladyslav Momotenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Lloyd Birch Links Karate ENG ENG
3. kumite bay 7-9 yas -30kg Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -30kg Daniyil Kramarenko Vagr Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -30kg Andrii Batiuzhevskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -30kg Andrii Rybachenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 7-9 yas -35kg
1. kumite bay 7-9 yas -35kg Maksym Bugaiov Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -35kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Andriy Rusov Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -35kg Timur Ushakov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Tymofii Makoveiev Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -35kg Bogdan Prudkiy Vagr Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -35kg Wiktor Kusztynkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 7-9 yas -35kg Wiktor Majewski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 7-9 yas +35kg
1. kumite bay 7-9 yas +35kg Šimon Javorský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 7-9 yas +35kg Maroš Janovčík Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas +35kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas +35kg Krystian Szczęsny KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 7-9 yas +35kg Illia Ioffe Vagr Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +35kg Artur Sabiniarz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite bay 7-9 yas +35kg Oliwer Szpot Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 10-11 yas -34kg
1. kumite bay 10-11 yas -34kg Iliia Bojenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -34kg Ethan Day Links Karate ENG ENG
3. kumite bay 10-11 yas -34kg Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -34kg Roman Vishnik Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -34kg Wiktor Gajewski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 10-11 yas -34kg Dmytro Kuzmenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -34kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -34kg Adam Lewczuk KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 10-11 yas -40kg
1. kumite bay 10-11 yas -40kg Ivan Kravchuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -40kg Georgyi Karagyaur Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -40kg Ľubomír Demský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -40kg Hubert Muśnicki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 10-11 yas -40kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -40kg Vitaliy Turanskyy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -40kg Denis Krutikov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 10-11 yas -40kg Miłosz Selwuch Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 10-11 yas +40kg
1. kumite bay 10-11 yas +40kg Robert Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas +40kg Bartłomiej Moszczyński Kumade Łódź POL POL
3. kumite bay 10-11 yas +40kg Kyryl Vodolaga Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas +40kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 10-11 yas +40kg Rustam Nazynov Vagr Team UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas +40kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
7. kumite bay 10-11 yas +40kg Maciej Perkowski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 10-11 yas +40kg Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Anastasiya Ovadenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Olga Vasilenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Wiktoria Myszakowska Gdanski Klub Karate DO POL POL
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Liaza Rogacheva Vagr Team UKR UKR
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Kinga Jurec Gdanski Klub Karate DO POL POL
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Zuzanna Ambroziak Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Zuzanna Pietrakowska Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Natalia Siwicka Kaisho Białystok POL POL
kumite bayan 10-11 yas -34kg
1. kumite bayan 10-11 yas -34kg Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 10-11 yas -34kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -34kg Davina Farrow Kaizen Central ENG ENG
3. kumite bayan 10-11 yas -34kg Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bayan 10-11 yas -34kg Daria Barbytska Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas -34kg Veronika Ostrihoňová KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -34kg Milena Konkel Sakura Rumia POL POL
kumite bayan 10-11 yas -40kg
1. kumite bayan 10-11 yas -40kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -40kg Galyna Sirak Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Patrycja Czarnul Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Sára Krivdová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -40kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -40kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -40kg Vira Nalyvayko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 10-11 yas -40kg Klaudia Sokołowska Kaisho Białystok POL POL
kumite bayan 10-11 yas +40kg
1. kumite bayan 10-11 yas +40kg Tatiana Pillárová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +40kg Mercedes Nehilová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Michaela Bryndzová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Alina Nigeruk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas +40kg Ilona Bil Vagr Team UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas +40kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan 10-11 yas +40kg Julia Krzyżaniak Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Olexiy Gurin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Samuel Duda KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Chuvaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Robert Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Konstantin Yanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Volodymyr Alvadzhy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Nazar Perederiy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Samuel Bafrnec Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Tatu Piekkari Hämeenlinnan Karateseura FIN FIN
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Krystian Leusz Bialostocki Klub Karate POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Oleh Tarakulov Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Valentin Naida Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Martin Baňas Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Gracjan Garsztka PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg David Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Martin Masrna Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -55kg František Varga Slovakia SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Igor Lagunov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Roman Nalyvayko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Agnieszka Kreft KKS Lębork POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Terézia Smetanová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -43kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -43kg Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -43kg Natasza Olkowska KKS Lębork POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -43kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Dujavová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Viktoria Omelchenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anastasia Potapchyk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Saskia Adamová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Harničárová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ellen Powell Kaizen Central ENG ENG
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Natalia Wesołowsk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Artur Martynenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Samuel Day İngiltere ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Imrich Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Dylan Rush İskoçya SCO SCO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Johnathan Gilmour Shitokai SCO SCO
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Juriy Chabanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Adam Mazúch Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Džačovský Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Kamil Gauza UKS Osir Kleczew POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Roman Koreň Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ilia Yatskevich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Michał Kałużny Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Korbolewski Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Erik Erdész Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Yevgen Dyshlovenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Norbert Faltus Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jimi Helin Hämeenlinnan Karateseura FIN FIN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Adrian Kuna Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Szymon Lasota KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Attila Jóba Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Konrad Jurkowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Oleksandr Vinzhega Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Magnus Lykke Bonnesen Saiko DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartłomiej Olkowski KKS Lębork POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Ján Fuzer Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ina Macejková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yana Chernova Avers RUS RUS
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Protsenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristína Hubáčeková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Hurychová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Kuklová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maryna Kupchyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eva Mária Korbeľová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sara Elwart Polonya POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hanna Rykowska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Alfie Powell Kaizen Central ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Kronstein Bálint Wado SE HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Adam El Shafei Karate Kai SCO SCO
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Ján Hudec Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Ferenc Klub Sportowy Tiger Zaniemyśl POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Andrzej Myśliński Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Joe Kellaway İngiltere ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Matej Homola Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Anton Brodovskyy Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg František Siládi Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Sywula Andrex Elbląg POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Andrej Bíreš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Działoszyński LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Kristián Michalec Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Vladyslav Zagoruiko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartosz Tworkowski Andrex Elbląg POL POL
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Samuel Vogt LUKS Karate Goleniów POL POL
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikolett Varga Wado SE HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Elżbieta Wołkowycka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dominika Kucharová Slovakia SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Emily Appleby İngiltere ENG ENG
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ewa Zajdel Polonya POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anastasiya Gurina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hannah Wood İskoçya SCO SCO
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jaroslava Baňasová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristína Zimanová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Joanna Babynko Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anastasiya Gurina Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Evgeniya Romanova Avers RUS RUS
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Ivan Skrypnyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Radoslav Karabinoš Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Kostiantyn Tsymbal Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Jakub Wrąbel Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Edyta Zerek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marina Skupaya Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas +53kg
1. kumite bayan 18-20 yas +53kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas +53kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas +53kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +53kg Halina Melnyk Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 18-20 yas +53kg Magda Michalska KKS Lębork POL POL
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -60kg Michał Bednarczyk Kumade Łódź POL POL
3. kumite bay -60kg Christopher James Harris Links Karate ENG ENG
3. kumite bay -60kg Dmytro Vakulenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -60kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay -60kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -60kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Valerii Stepanchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Ryan Jay Links Karate ENG ENG
5. kumite bay -67kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -67kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite bay -67kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay -67kg Tomáš Lorencovič Slovakya SVK SVK
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
2. kumite bay -75kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay -75kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Artur Trubicki AZS Wroclaw POL POL
5. kumite bay -75kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -75kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay -75kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -75kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -84kg Maurycy Janusz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay -84kg Sergii Oshchepkov Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -84kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay -84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
2. kumite bay +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay +84kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay +84kg Mark Mcmahon Welsh Bushi Kai WAL WAL
5. kumite bay +84kg Mateusz Kaczyński Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay +84kg Bartosz Wzorek Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kumite bay +84kg Tomasz Podbucki WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay OPEN Sergii Oshchepkov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay OPEN Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay OPEN Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay OPEN Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay OPEN Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
7. kumite bay OPEN Kamil Warda Andrex Elbląg POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Chloe Maclean Karate Kai SCO SCO
3. kumite bayan -50kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
5. kumite bayan -55kg Tatjana Grundmann Nippon Gotha GER GER
5. kumite bayan -55kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan -55kg Anastasiia Biliuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite bayan -55kg Ania Surma Karate Kai SCO SCO
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Katarína Kotúčová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan -61kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan -61kg Magda Michalska KKS Lębork POL POL
7. kumite bayan -61kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan -68kg Iona Frost Karate Kai SCO SCO
3. kumite bayan -68kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Berenika Prządka Polonya POL POL
3. kumite bayan +68kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bayan +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Amy Connell İskoçya SCO SCO
5. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite takýmlar bay KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite takýmlar bay Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay Kaisho Białystok (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay Andrex Elbląg (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan Karate Kai SCO SCO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır