KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2011 - 26.02.2011 - 27.02.2011

şehir Łódź
Ülke Polonya
Organizasyon Harasuto KK
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 57
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 11
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
57.95%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 22x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata bay -9 yas Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay -9 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata bay -9 yas Nikita Filipov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay -9 yas Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay -9 yas Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay -9 yas Borys Dobrianskyi Arey Lviv UKR UKR
7. kata bay -9 yas Daniil Kulibaba Ukrainian Team UKR UKR
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
2. kata bay 10-11 yas Wojciech Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay 10-11 yas Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
3. kata bay 10-11 yas Michal Šarišský Slovakia SVK SVK
5. kata bay 10-11 yas Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 10-11 yas Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay 10-11 yas Julian Enrik Smoliga Slovakia SVK SVK
7. kata bay 10-11 yas Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Alina Nigeruk JKAWF UKR UKR
2. kata bayan -9 yas Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata bayan -9 yas Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan -9 yas Elza Vasilavskante Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bayan -9 yas Nina Dziedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bayan -9 yas Aleksandra Paluch KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bayan -9 yas Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata bayan -9 yas Zuzanna Kąkol KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Nataša Dolníková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan 10-11 yas Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
3. kata bayan 10-11 yas Viktoria Omelchenko JKAWF UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan 10-11 yas Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
7. kata bayan 10-11 yas Agata Boguska Atemi Warszawa POL POL
7. kata bayan 10-11 yas Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Glib Kamenev Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 12-13 yas Nikita Tyukh Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata bay 12-13 yas Anatoliy Glushchenko Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 12-13 yas Łukasz Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 12-13 yas Mateusz Piesiak KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bay 12-13 yas Damian Roll KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay 12-13 yas Jan Sieradzki WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kateryna Bigych JKAWF UKR UKR
2. kata bayan 12-13 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Anna Protsenko JKAWF UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Iryna Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
5. kata bayan 12-13 yas Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Michalina Kanoza KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Kinga Kobus Atemi Warszawa POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marcel Rebro Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Mikhail Bliznetsov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Przemysław Skwarko Kaisho Białystok POL POL
7. kata bay 14-15 yas Kacper Wolak LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Evgeniya Kondratyeva Rusya RUS RUS
5. kata bayan 14-15 yas Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Ewa Gąsiewska UKS Rensei Borzęcin POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Maciej Semak Polonya POL POL
3. kata bay 16-17 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Łukasz Shetela Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
7. kata bay 16-17 yas Arseniy Sirak Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay 16-17 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 16-17 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Ďurovcová Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Marina Skupaya Ukrayna UKR UKR
7. kata bayan 16-17 yas Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay Volodymyr Goloveshko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bay Miroslav Sližik Slovakia SVK SVK
5. kata bay Łukasz Wolny Polonya POL POL
7. kata bay Michal Molčan Slovakia SVK SVK
7. kata bay Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Jaqueline Cerrillo Guzman Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan Anna Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
7. kata bayan Oleksandra Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan Kristina Vienik Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bay -10 yas
1. kata takýmlar bay -10 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay -10 yas Atemi Warszawa (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -10 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -10 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
kata takýmlar bayan -10 yas
1. kata takýmlar bayan -10 yas UKS Rensei Borzęcin (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan -10 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kata takýmlar bay 11-13 yas
1. kata takýmlar bay 11-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay 11-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 11-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 11-13 yas Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay 11-13 yas Fighter Suchy Las (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 11-13 yas
1. kata takýmlar bayan 11-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bayan 11-13 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Atemi Warszawa (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas UKS Rensei Borzęcin (POL) POL POL
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
2. kata takýmlar bay Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan JKAWF (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bayan Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite bay 8-9 yas -35kg
1. kumite bay 8-9 yas -35kg Yevhen Sendetskyy Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bay 8-9 yas -35kg Bogdan Simakov Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas -35kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas -35kg Nikita Filipov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 8-9 yas -35kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay 8-9 yas -35kg Vadim Zhurba Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 8-9 yas -35kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
7. kumite bay 8-9 yas -35kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
kumite bay 8-9 yas +35kg
1. kumite bay 8-9 yas +35kg Roman Chuvaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite bay 8-9 yas +35kg Jędrzej Szubert Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 8-9 yas +35kg Krysztof Jeśman Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay 8-9 yas +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 8-9 yas +35kg Christodoulou Antronikos Cyprus CYP CYP
5. kumite bay 8-9 yas +35kg Franciszek Bednarczyk Atemi Warszawa POL POL
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -34kg Nikita Povoroznyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg Alexander Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -11 yas -34kg Piotr Kosior Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
5. kumite bay -11 yas -34kg Vladyslav Lisiy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay -11 yas -34kg Samuel Dedinsky KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -34kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Valentin Naida JKAWF UKR UKR
2. kumite bay -12 yas -40kg Yanenko Kostyntyn JKAWF UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Nazar Perederiy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Julian Enrik Smoliga Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -40kg Łukasz Pająk Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -12 yas -40kg Yevhen Sendetskyy Arey Lviv UKR UKR
7. kumite bay -12 yas -40kg Mykhaylo Ivan Filipenko Arey Lviv UKR UKR
7. kumite bay -12 yas -40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Antreou Ioannis Cyprus CYP CYP
2. kumite bay -12 yas +40kg Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite bay -12 yas +40kg Alexsandr Katkov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay -12 yas +40kg Serafym Sych Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -12 yas +40kg Timofey Kuznitsov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay -12 yas +40kg Szymon Sarosiek Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay -12 yas +40kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
7. kumite bay -12 yas +40kg Bartosz Piórkowski KK Champion Team POL POL
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Katarzyna Kalinowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Oliwia Kosior Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
5. kumite bayan 8-9 yas -30kg Karolina Dzienkowska UKS Rensei Borzęcin POL POL
5. kumite bayan 8-9 yas -30kg Anita Lis Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
7. kumite bayan 8-9 yas -30kg Patrycja Łapka Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 8-9 yas +30kg
1. kumite bayan 8-9 yas +30kg Ilona Bil Vagr Team UKR UKR
2. kumite bayan 8-9 yas +30kg Alina Nigeruk JKAWF UKR UKR
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Magdalena Dróżdż KS Olimp Łódź POL POL
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Arina Zolota Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -34kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -34kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -34kg Tereza Dobiášová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -34kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas -34kg Alexandra Elizarova RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Alexandra Hansiková Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -11 yas -40kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan -11 yas -40kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite bayan -11 yas -40kg Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
5. kumite bayan -11 yas -40kg Taisiya Shipulina Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bayan -11 yas -40kg Roksana Wojciechowska Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kumite bayan -11 yas +40kg Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
3. kumite bayan -11 yas +40kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan -11 yas +40kg Olga Pidvysotska Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -11 yas +40kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas +40kg Yevgeniya Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan -11 yas +40kg Kornelia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Konstantin Eremin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Imrich Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Papetas Panayiotis Cyprus CYP CYP
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikolay Ankin RUKO Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Andriy Kasprevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Peter Foľvarský Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Ioannou Stelios Cyprus CYP CYP
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Fedor Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matúš Siladi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Anton Tymchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Andriy Toroshanko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Mar`Yan Kril Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Glib Kamenev Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Roman Kozhukhovskiy RUKO Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Jakub Butrym Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Maksym Dudak Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Michel Corbalen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Slava Igoshkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Krzysztof Śliwonik Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Ivan Gayday Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Iryna Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Rebecca Cichrová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hurychová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateryna Bigych JKAWF UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anastasiia Vasiukova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lyudmila Li Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karina Rutkowska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelina Gizun Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Weronika Bystrowska Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Johanna Ruprecht Danimarka GER GER
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Andreas Polydorou Cyprus CYP CYP
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Volodymyr Horban Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Chris Nørskov Jensen Danimarka DEN DEN
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Frederik Kjær Sportkarate DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Danni Olsen Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Kamil Richert Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Wanga Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Artem Kostylev RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite bay 14-15 yas -63kg
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Brodovskyy JKAWF UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Andrej Bíreš Slovakia SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Artem Lustenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Oleksandr Krakovyak Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartosz Grochowina MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dmitry Yarchuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Sebastian Lauest Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Robert Nakielski Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ewa Zajdel Polonya POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Elżbieta Wołkowycka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Wyszyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ann-Sofie Juul Sportkarate DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Olena Ryabova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Antoniou Stavrina Cyprus CYP CYP
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Camilla Holst Taifu DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tatyana Marisenkova Rusya RUS RUS
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Andreas Polydorou Cyprus CYP CYP
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Forro Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Giorgos Papageorgiou Cyprus CYP CYP
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Garaj Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Andreou Theodoros Cyprus CYP CYP
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Michał Wolak Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Sebastian Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Oleksandr Krakovyak Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislav Anyukov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Mikhail Chernyshev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ľuboš Meňuš Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Vorobeľ Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Dmitry Yarchuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Adrian Dudkowiak KSSW Konin POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Paetz Dynamik AK Poznań POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Piotr Rzendzian Shogun Białystok POL POL
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Przemysław Prokopiuk Shogun Białystok POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sylwia Misiak Andrex Elbląg POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daniela Závatzká Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Inga Gadyatskaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martyna Albanowska UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martyna Stanisławska Kumade Łódź POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Justyna Szmajdka UKS Osir Kleczew POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Agata Wojciechowska LUKS Karate Goleniów POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Irene Sakki Cyprus CYP CYP
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolina Caban Kamikaze Gryfino POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tatiana Filonova Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Ihor Uhnich Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -60kg Casper Lidegaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay -60kg Michał Bednarczyk Kumade Łódź POL POL
3. kumite bay -60kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -60kg Adam Čajkovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay -60kg Igor Kucher Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Zoltán Balázs Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -67kg Christian Pilgaard Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay -67kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Serhiy Chervinskyi Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay -75kg Oleksandr Buntsev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -75kg Denys Krekoten Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -75kg Serhiy Savchuk Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bay -75kg Oleksandr Iefremov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -75kg Mariusz Zdziarski LUKS Karate Goleniów POL POL
7. kumite bay -75kg Márk Mészáros Goju-Kai Budapest HUN HUN
7. kumite bay -75kg Maksim Nedbaylo Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Piotr Sadowski Gdanski Klub Karate DO POL POL
3. kumite bay -84kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay -84kg Simon Kristensen Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay -84kg Evgeniy Kuznecov RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Rudik Sagrunov Gürcistan GEO GEO
2. kumite bay +84kg Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
3. kumite bay +84kg Anton Nikolaienko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay +84kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
5. kumite bay +84kg Anton Gidrat Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay +84kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay +84kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay +84kg Aleksandr Sierokurov Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Rudik Sagrunov Gürcistan GEO GEO
2. kumite bay OPEN Kamil Rosiński WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay OPEN Sergii Bigun Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay OPEN Oleksandr Buntsev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay OPEN Loizides Panayiotis Cyprus CYP CYP
7. kumite bay OPEN Ilarionis Michalis Cyprus CYP CYP
7. kumite bay OPEN Sergii Pinchuk Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Morfo Sakki Cyprus CYP CYP
3. kumite bayan -50kg Natalia Hirszfeld Fighter Suchy Las POL POL
3. kumite bayan -50kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -55kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
7. kumite bayan -55kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan -61kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -61kg Ann Hammermüller Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan -61kg Maria Logvinenko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan -61kg Patrycja Stefańczuk Gdanski Klub Karate DO POL POL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Patrycja Grześkowiak Polonya POL POL
3. kumite bayan -68kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Larisa Kapustina Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -68kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Jana Koribaničová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Mariia Bogach Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan +68kg Anna Magda Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan +68kg Anna Bak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan +68kg Tatiana Filonova Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan OPEN Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan OPEN Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
5. kumite bayan OPEN Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bayan OPEN Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
7. kumite bayan OPEN Marta Marszałek AZS Wroclaw POL POL
kumite takýmlar bay -11 yas
1. kumite takýmlar bay -11 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay -11 yas Arey Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay -11 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay -11 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay -11 yas Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay -11 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas RUKO Kaliningrad (RUS) RUS RUS
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Arey Lviv (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas JKAWF (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Sportkarate (DEN) DEN DEN
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Katsudo Sabinov (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kumade Łódź (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Sportkarate (DEN) DEN DEN
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Arey Lviv (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Cyprus CYP CYP
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bayan Bodaikan Szczecin (POL) POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır