KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2014 - 24.05.2014

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 276
Závodníci v kategoriích 426
Kluby 52
Státy 10
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
54.03%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 31x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Novák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Friml SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Milan Maršoun Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Rottenborn Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Antonia Finkenstaedt Budo Akademie Berlin GER GER
3. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Ramsaidlová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Hung Hoang Ngoc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Julia Fedorowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Jule Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jonas Andersen Nykobing DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lucas Herrmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata dorostenci (14-15) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lucas Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kata junioři (16-17) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lucas Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
7. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata muži U21 Paul Lichtwark KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata muži U21 Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ženy U21 Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata muži
1. kata muži Mehman Rzaev Moscow Region Klin Lider RUS RUS
2. kata muži Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
3. kata muži Bartosz Mączka Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata muži Paul Lichtwark KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata muži Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata ženy Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Ivana Dvořáková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
5. kata ženy Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata ženy Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Novák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Orhun Capkun SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Joost Keijer Karate Kenamju NED NED
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matthijs Franke Karate Kenamju NED NED
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Novák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Paula Staps SKD Sakura Meuselwitz e.V. GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Ramsaidlová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Serina Secici SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michel Buchholz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg David Kadrmas Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Sebastian Weidelt Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -45kg Adam Svoboda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Stefan Thanheuser KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marc Scholl Budokan 72 e.V. Schweinfurt GER GER
5. kumite st. žáci -60kg Hung Hoang Ngoc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Paula Staps SKD Sakura Meuselwitz e.V. GER GER
3. kumite st. žákyně -42kg Michell Süß Sotchoku-Kan Chemnitz GER GER
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Ally Schöllkopf SC Banzai Berlin GER GER
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Rachel Verberkt Karate Kenamju NED NED
3. kumite st. žákyně -50kg Lilli Erler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žákyně -50kg Fabienne Gottschalk KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
3. kumite st. žákyně +50kg Kim Rudolph Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žákyně +50kg Gombert Suzanne Hekelaar Karate Kenamju NED NED
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kevin Willemsen Karate Kenamju NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Boháč Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maciej Smigielski PKK Pleszew POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nico Burkholder SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Hüseyin Kaya SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Eren Gündar SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ismael Teker SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gizem Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gombert Suzanne Hekelaar Karate Kenamju NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Selin Isik SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lilli Erler Sei Wa Kai Team GER GER
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Osmana Hasecic SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Saffron Kolf Karate Kenamju NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Kevin Willemsen Karate Kenamju NED NED
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Nitinkumar Makwana Indie IND IND
3. kumite junioři (16-17) -55kg Maciej Smigielski PKK Pleszew POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Abdul Al-Habbal SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Sharma Bhavesh Indie IND IND
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lisa Zimmermann KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Saffron Kolf Karate Kenamju NED NED
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
3. kumite junioři (18-20) -70kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (18-20) +70kg
1. kumite junioři (18-20) +70kg Donovan Wold Karate Kenamju NED NED
2. kumite junioři (18-20) +70kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite junioři (18-20) +70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy U21 -53kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite muži -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
3. kumite muži -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži -67kg Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Donovan Wold Karate Kenamju NED NED
2. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Mohamed Bedri Djursholms karate Klubb SWE SWE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite muži BRH Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži BRH Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy -55kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk