KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2011 - 28.05.2011

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Kamura Ústí n/L
Yarışmacılar 306
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 43
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
54.81%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 52x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -11 yas Maxim Subotin Boris Dojo ISR ISR
7. kata bay -11 yas Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jiří Zajíček Glaverbel Teplice CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Tomer Kardashov Boris Dojo ISR ISR
7. kata bay 12-13 yas Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Simon Kerzensev Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Belkin Boris Dojo ISR ISR
3. kata bayan 14-15 yas Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Orel Solomon Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata bay Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Ekaterina Mikhelson İsrail ISR ISR
3. kata bayan Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan Lenka Borgulová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Roby Maidanik Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay -11 yas -30kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Maxim Subotin Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay -11 yas -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -41kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg David Rusanov Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -11 yas +41kg Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Markéta Hněvkovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
5. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Lior Boruchov Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Mark Gdalevski Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Dana Galand Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rebeka Vidová Autoškola Podsklan SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Iris Fridman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ester Ishayev Boris Dojo ISR ISR
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg David Vertnberg Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Michajelian Kamo Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Yunon Babeyev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Alexandr Deneš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Belkin Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Evgeni Buhantsev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Miguel Edgard Soffia Oviedo Şili CHL CHL
2. kumite bay -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay -67kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay -75kg Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
5. kumite bay -75kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bay -84kg Spyridon Konstantinou Spartan Warriors GRE GRE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite bay +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
3. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay +84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite bay OPEN Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay OPEN Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay OPEN Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay OPEN Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Gabriela Alejandra Bruna Piutrin Şili CHL CHL
2. kumite bayan -50kg Ekaterina Mikhelson İsrail ISR ISR
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jessy Makarena Reyes Contreras Şili CHL CHL
2. kumite bayan -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Gabriela Alejandra Bruna Piutrin Şili CHL CHL
3. kumite bayan OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Ekaterina Mikhelson İsrail ISR ISR
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
2. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Boris Dojo (ISR) ISR ISR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır