KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2011 - 15.01.2011 - 16.01.2011

Město Samobor
Stát Chorvatsko
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 18
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
73.48%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomaž Hudales Slovinsko SLO SLO
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Maroši Chorvatsko CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-9) Mihael Ečimović Chorvatsko CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-9) Niklas Tamše Slovinsko SLO SLO
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Luka Lovrić Chorvatsko CRO CRO
2. kata ml. žáci (10-11) Amar Halilović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kata ml. žáci (10-11) Gabrijel Mirković Chorvatsko CRO CRO
3. kata ml. žáci (10-11) Faruk Sijercic Chorvatsko CRO CRO
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nina Hlavačková Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Zafia Benkl Maďarsko HUN HUN
3. kata ml. žákyně (7-9) Laura Fučik Chorvatsko CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-9) Edisa Kovač Bosna a Hercegovina BIH BIH
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Greta Arany Maďarsko HUN HUN
2. kata ml. žákyně (10-11) Ajla Golać Slovinsko SLO SLO
3. kata ml. žákyně (10-11) Nadja Ramić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kata ml. žákyně (10-11) Almina Tahirović Bosna a Hercegovina BIH BIH
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Belgie BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Haris Poljo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kata st. žáci (12-13) Khalifa Alabbar Spojené arabské emiráty ISR ISR
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Jankech Slovensko SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Gynesaliz Senshi Maďarsko HUN HUN
2. kata st. žákyně (12-13) Vittoria Patrone Itálie ITA ITA
3. kata st. žákyně (12-13) Viktoria Hiber Chorvatsko CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Lamija Kajmak Bosna a Hercegovina BIH BIH
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan Chorvatsko CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Aljaž Klaneček Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenci (14-15) Alexis Davoine Belgie BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Laura Sernilová Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Zehra Behtaš Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Stefan Šemlal Srbsko SRB SRB
2. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Klemen Plazar Slovinsko SLO SLO
3. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
3. kata juniorky (16-17) Mihaela Kobale Chorvatsko CRO CRO
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Česká republika CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Urík Slovensko SVK SVK
2. kata muži U21 Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata muži U21 Karel Imríšek Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 Mihajlo Mitrović Srbsko SRB SRB
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata ženy U21 Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy U21 Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Illaria Melmer Lucembursko LUX LUX
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ml. žáci -9 let Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ml. žáci -9 let Chorvatsko CRO CRO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kata team ml. žáci (7-11) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ml. žáci (7-11) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ml. žáci (7-11) Chorvatsko CRO CRO
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ml. žákyně -9 let Chorvatsko CRO CRO
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ml. žákyně (7-11) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Chorvatsko CRO CRO
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Chorvatsko CRO CRO
2. kata team st. žáci (12-13) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team st. žáci (12-13) Chorvatsko CRO CRO
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kata team st. žákyně (12-13) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) Chorvatsko CRO CRO
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Srbsko SRB SRB
2. kata team junioři (16-17) Lucembursko LUX LUX
3. kata team junioři (16-17) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team junioři (16-17) Slovinsko SLO SLO
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Srbsko SRB SRB
2. kata team juniorky (16-17) Srbsko SRB SRB
3. kata team juniorky (16-17) Chorvatsko CRO CRO
3. kata team juniorky (16-17) Lucembursko LUX LUX
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Marko Novković Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žáci -30kg Edon Bytyqi Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Vecsec Balazs Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Luka Smoljo Chorvatsko CRO CRO
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Anto Mijatović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žáci -34kg Marko Švrga Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Stjepan Feketija Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Petar Rod Chorvatsko CRO CRO
kumite ml. žáci -38kg
1. kumite ml. žáci -38kg Borna Petrović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žáci -38kg Emin Mušanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ml. žáci -38kg Sven Kraljić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -38kg David Podsklan Slovensko SVK SVK
kumite ml. žáci -42kg
1. kumite ml. žáci -42kg Dario Salaj Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žáci -42kg Filip Boldin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Kenan Ethemi Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ml. žáci -42kg Kristian Kolobarić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite ml. žáci +42kg
1. kumite ml. žáci +42kg Antonio Jurčić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žáci +42kg Ivan Vrban Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Borna Čengić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Tino Ptičar Chorvatsko CRO CRO
kumite ml. žákyně -32kg
1. kumite ml. žákyně -32kg Zafia Benkl Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně -32kg Anđela Soldo Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Gabrijela Begić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -32kg Petra Kraljević Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite ml. žákyně -36kg
1. kumite ml. žákyně -36kg Anamaria Rula Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -36kg Neira Oraščanin Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -36kg Dora Ban Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -36kg Tea Vučković Chorvatsko CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Sadea Bačirević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -40kg Laura Fučkin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Nala Jurca Slovinsko SLO SLO
3. kumite ml. žákyně -40kg Kiara Makay Maďarsko HUN HUN
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Dóra Czagány Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně +40kg Lucija Majić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Vilma Krašić Chorvatsko BIH BIH
3. kumite ml. žákyně +40kg Lucija Lesjak Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žáci -36kg
1. kumite st. žáci -36kg Tomislav Madarević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci -36kg Borna Madarević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Andrej Bučan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Haris Poljo Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite st. žáci -41kg
1. kumite st. žáci -41kg David Bernetić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci -41kg Alen Hovan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -41kg Stefan Joksimović Slovinsko SLO SLO
3. kumite st. žáci -41kg Marko Mihajlović Srbsko SRB SRB
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Mihael Matijaščić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci -45kg Dominik Juranić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Igor Katanec Beketić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Stjepan Štimac Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žáci -48kg
1. kumite st. žáci -48kg Stanko Stanković Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci -48kg Nedin Hasanbegović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite st. žáci -48kg Khalifa Allabar Spojené arabské emiráty UAE UAE
3. kumite st. žáci -48kg Davor Babić Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vinko Smolčić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci -52kg Franko Nekić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Tomislav Hren Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Mateo Nikolić Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žáci -57kg
1. kumite st. žáci -57kg Kemal Fazlagić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite st. žáci -57kg Munir Šišić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite st. žáci -57kg Veron Hrvojić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Bepo Vasić Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žáci +57kg
1. kumite st. žáci +57kg Alen Grdinić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žáci +57kg Bálint Bilisics Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci +57kg Domagoj Grgurić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Jakov Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Ines Grdinić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žákyně -40kg Zala Kuštrin Slovinsko SLO SLO
3. kumite st. žákyně -40kg Marija Čavka Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Carmen Ivošević Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucija Ružaj Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žákyně -45kg Lidija Tušek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Azra Bašić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite st. žákyně -45kg Salma Halilović Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nika Deša Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žákyně -50kg Nadira Pajt Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite st. žákyně -50kg Marina Bapac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Sara Stanko Slovinsko SLO SLO
kumite st. žákyně -55kg
1. kumite st. žákyně -55kg Azra Babanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite st. žákyně -55kg Hana Živković Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně -55kg Laura Rehak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně -55kg Ema Vukušić Chorvatsko CRO CRO
kumite st. žákyně +55kg
1. kumite st. žákyně +55kg Maja Zorić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite st. žákyně +55kg Maja Saldum Chorvatsko CRO CRO
3. kumite st. žákyně +55kg Tímea Pál Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +55kg Matea Pedljo Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Boran Berak Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Forro Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ervin Galić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Varga Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dino Povrženić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marko Tkančič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Viktor Kovács Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nicola Manias Itálie ITA ITA
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Španbauer Slovinsko SLO SLO
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Krstevski Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jänis Korolkovs Lotyšsko LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miloš Matović Černá Hora MNE MNE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nedim Varupa Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nórbert Szilva Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Davids Springis Lotyšsko LAT LAT
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Božo Logorušić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Goran Vinčić Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Čatović Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Coral Amos Izrael ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Marić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anđela Stjepandić Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Silvia Buzaljko Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Emina Brkić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivona Čavar Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Stefan Dukić Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Samo Truska Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Simon Aubry Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Goran Stanic Rakousko AUT AUT
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Loic Raschella Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ivan Dabovic Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Vasović Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ivan Blažičević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -68kg Miljan Vujović Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Buda Höning Maďarsko BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bojan Jovanovski Makedonie MKD MKD
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
2. kumite junioři (16-17) -76kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vuk Šuković Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Zvonimir Živković Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) +76kg Besnik Adović Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Simon Antić Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ante Mrvičić Chorvatsko CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Tamara Grujić Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Suada Tabaković Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Marija Stevanovic Srbsko SRB SRB
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Maja Kastratović Černá Hora MNE MNE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Mirjana Banović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aida Fisic Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Helena Stanić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anja Kapelan Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sara Sirovica Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Marko Antić Srbsko SRB SRB
2. kumite muži U21 -68kg Marin Hrkać Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži U21 -68kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Ljubiša Mihailović Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži U21 -78kg Stefan Lugić Vojvodina SRB SRB
3. kumite muži U21 -78kg Haris Kovačević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -78kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Danilo Lučić Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži U21 +78kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 +78kg Haris Jahić Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži U21 +78kg Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Matea Ratković Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -53kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -53kg Ana Drašković Černá Hora MNE MNE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Laura Pradelli Belgie BEL BEL
2. kumite ženy U21 -60kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Borislava Tešanovič Slovinsko SLO SLO
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Jovana Marković Srbsko SRB SRB
2. kumite ženy U21 +60kg Maja Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg Ivana Čomagić Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži BRH Mario Vučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži BRH Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži BRH Dario Svetić Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk