KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2009 - 10.01.2009 - 11.01.2009

Město Samobor
Stát Chorvatsko
Pořadatel KK Samobor Anindol
Kluby na medailových pozicích 85
Státy na medailových pozicích 15
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
54.61%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Berislav Ćosić KK Slavonski Brod CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-9) Antonio Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata ml. žáci (7-9) Massimio Gallanda Itálie ITA ITA
3. kata ml. žáci (7-9) Gabrijel Mirković KK Slavonski Brod CRO CRO
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Nikola Jojić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kata ml. žáci (7-11) Luka Meštrović KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-11) Ermin Mujdžić KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata ml. žáci (7-11) Belmin Uzejmović KK Shotokan Valenje SLO SLO
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Tina Čater KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata ml. žákyně (7-9) Brina Lucija Šturc KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata ml. žákyně (7-9) Kiti Smiljan KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata ml. žákyně (7-9) Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Mirnesa Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kata ml. žákyně (7-11) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-11) Lamija Kajmak Mladost Vitez BIH BIH
3. kata ml. žákyně (7-11) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Nedim Topić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
2. kata st. žáci (12-13) Andrej Kovar Slavko Krivski Termal CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Luka Ećimović KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Diego Puggioni Karate Advanced Pordenone ITA ITA
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kata st. žákyně (12-13) Eugenia Patrone Itálie ITA ITA
3. kata st. žákyně (12-13) Larisa Horić Mladost Vitez BIH BIH
3. kata st. žákyně (12-13) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Klemen Plazar Slovinsko SLO SLO
2. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Ivan Camin Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata dorostenci (14-15) Almin Salkić Slovinsko SLO SLO
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Giulia Bertagna Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Monika Brovč Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenky (14-15) Anasztazia Kotai Maďarsko HUN HUN
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Aleksandar Vujik Makedonie MKD MKD
3. kata junioři (16-17) Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata junioři (16-17) Milan Vinčić KK Tempo Zagreb CRO CRO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Zorica Spirkoska Makedonie MKD MKD
3. kata juniorky (16-17) Ivana Angelevska Makedonie MKD MKD
3. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata muži
1. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
2. kata muži Ivan Ermenc KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata muži Miroslav Sližik Slovensko SVK SVK
3. kata muži Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Éva Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci -9 let KK Jastreb (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci -9 let Stenjevec (CRO) CRO CRO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci (7-11) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci (7-11) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let KK Shotokan Valenje (SLO) SLO SLO
2. kata team ml. žákyně -9 let KK Ronin (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně -9 let KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žákyně (7-11) KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Saniteks (BIH) BIH BIH
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žákyně (12-13) Slavko Krivski Termal (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Stjepan Feketija Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite ml. žáci -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci -30kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite ml. žáci -34kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žáci -34kg Dominik Podgornik Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
kumite ml. žáci -38kg
1. kumite ml. žáci -38kg Luka Lovrić Susedgrad CRO CRO
2. kumite ml. žáci -38kg Stanko Stanković Slavko Krivski Termal CRO CRO
3. kumite ml. žáci -38kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -38kg Goran Štefanović Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite ml. žáci -42kg
1. kumite ml. žáci -42kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite ml. žáci -42kg Mihael Terihaj KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Toni Deni Krasnić KK Una BIH BIH
kumite ml. žáci +42kg
1. kumite ml. žáci +42kg Stjepan Gabrica KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite ml. žáci +42kg Domagoj Grgurić KK Delnice CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Ivan Gabrica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Teodor Mlinarić Varaždin CRO CRO
kumite ml. žákyně -32kg
1. kumite ml. žákyně -32kg Marija Čavka Fortiter Kaštela CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -32kg Saška Blatarić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Costanza Gallini Karate Advanced Pordenone ITA ITA
3. kumite ml. žákyně -32kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite ml. žákyně -36kg
1. kumite ml. žákyně -36kg Elma Alagić KK Una BIH BIH
2. kumite ml. žákyně -36kg Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -36kg Erika Čižmar Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -36kg Elma Garibović Varaždin CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Mirnesa Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite ml. žákyně -40kg Lucija Ružaj Globus Čakovec CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Paula Andričević KK Bregana CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Petra Čavka Fortiter Kaštela CRO CRO
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Mirta Pensa Fortiter Kaštela CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Doris Pinturič KK Jastreb CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Merisa Merdanović KK Šiška CRO CRO
kumite st. žáci -36kg
1. kumite st. žáci -36kg Ivan Husnjak KK Klenovnik CRO CRO
2. kumite st. žáci -36kg Džejlan Šabić KK Una BIH BIH
3. kumite st. žáci -36kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Ivan Ivić KK Shotokan Darda CRO CRO
kumite st. žáci -41kg
1. kumite st. žáci -41kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -41kg Tarik Neretljak KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite st. žáci -41kg Ajdin Raović KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite st. žáci -41kg Mateo Štitum Susedgrad CRO CRO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite st. žáci -45kg Sandro Viduka KK Ronin CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Emir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite st. žáci -45kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
kumite st. žáci -48kg
1. kumite st. žáci -48kg Eugen Kanjir Varaždin CRO CRO
2. kumite st. žáci -48kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
3. kumite st. žáci -48kg Mirko Boltar ŠD Gorica SLO SLO
3. kumite st. žáci -48kg Dragiša Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -52kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Petar Lamešić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Nedim Varupa Mladost Vitez BIH BIH
kumite st. žáci -57kg
1. kumite st. žáci -57kg Filip Barlovič KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite st. žáci -57kg Gasper Fošt Oplotnica SLO SLO
3. kumite st. žáci -57kg Filip Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Edin-Dino Širić KK Novi Grad BIH BIH
kumite st. žáci +57kg
1. kumite st. žáci +57kg Božo Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žáci +57kg Ante Mucić Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Robert Fejzulahu Varaždin CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Miljenko Novaković Globus Čakovec CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Anđela Stjepandić Sokol Split CRO CRO
2. kumite st. žákyně -40kg Monika Berulec KK Ronin CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Nadja Poplata KK Igman Konjic BIH BIH
3. kumite st. žákyně -40kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
2. kumite st. žákyně -45kg Sara Grgić KK Sportski Život CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Anamarija Barak Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Blažka Poklić Karate Klub Kranj SLO SLO
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite st. žákyně -50kg Marija Paradžik Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Mirjana Banović Sokol Split CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Bešo Mladost Vitez BIH BIH
kumite st. žákyně -55kg
1. kumite st. žákyně -55kg Ana Jelic Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žákyně -55kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žákyně -55kg Glorija Majić KK Master CRO CRO
3. kumite st. žákyně -55kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
kumite st. žákyně +55kg
1. kumite st. žákyně +55kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žákyně +55kg Manja Slatinek Oplotnica SLO SLO
3. kumite st. žákyně +55kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně +55kg Azra Golać Tiger Velenje SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Anđelo Kvesić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kenan Bisić KK Igman Konjic BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aljaž Vesenjak Slovinsko SLO SLO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mehmed Poljo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marijan Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Melis Šehić KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Robert Šaravanja Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Blažičević KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luka Prelec Delta Rijeka CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bruno Marijanović KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexander Buda Höning KK Energija BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Domagoj Rukavec KK Tempo Zagreb CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aldin Kiselica Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roko Janković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josip Vodopija Viktorija Rijeka CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Helena Pintarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vanja Šiljak Slovinsko SLO SLO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tjaša Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Helena Stanić KK Volosko Opatija CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Babič KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) -55kg Ivan Bilić KK Bregana CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -55kg Nikola Horvat KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -55kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kalvis Kalnins Milons LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -61kg Marko Antić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -61kg Stjepan Bešenić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Nedžad Smajić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Bakir Kečo Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) -68kg Todor Risteski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -68kg Stefan Dulić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -68kg Meris Muhović Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Haris Škrijelj Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) -76kg Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Nemanja Baćinac Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -76kg Emir Zunić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Bojan Matić Chorvatsko SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) +76kg Sabedin Aljić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) +76kg Zoltán Kun Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Haris Suljković Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Ena Huskić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Matea Ratković Student Zagreb CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucija Biško Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Borislava Tešanovič Slovinsko SLO SLO
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ljubinka Tešanović Slovinsko SLO SLO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Maja Kolanović Tuzla Sinbra BIH BIH
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Marija Sušac KK RI CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nataša Čavrić Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Marija Grgic KK RI CRO CRO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Tubić KK Volosko Opatija CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Mirta Štefanac Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sara Laćarak CBS Pula CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lena Luković Srbsko SRB SRB
kumite muži -68kg
1. kumite muži -68kg Kalvis Kalnins Milons LAT LAT
2. kumite muži -68kg Kenan Mulić Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite muži -68kg Nikola Šoič KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite muži -68kg Arsenije Tadić Srbsko SRB SRB
kumite muži -78kg
1. kumite muži -78kg Rene Pernuš Rijeka CRO CRO
2. kumite muži -78kg Adnan Ibrić Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite muži -78kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
3. kumite muži -78kg Marko Mandić Srbsko SRB SRB
kumite muži +78kg
1. kumite muži +78kg Matej Tomazin KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite muži +78kg Ajdin Memišević Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite muži +78kg Martin Nestorovski Makedonie MKD MKD
3. kumite muži +78kg Nermin Sinanović Tuzla Sinbra BIH BIH
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
2. kumite muži BRH Martin Nestorovski Makedonie MKD MKD
3. kumite muži BRH Maslum Basturk Turecko TUR TUR
3. kumite muži BRH René Smaal Karate Do Smaal NED NED
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
2. kumite ženy -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite ženy -53kg Andrea Brnić KK Učka CRO CRO
3. kumite ženy -53kg Veronica Maurizzi Itálie ITA ITA
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Ivana Goricaj KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ženy -60kg Veronica Foresti Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -60kg Kitty Krassóvári Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -60kg Špela Štefe Slovinsko SLO SLO
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ivana Ljubić Kastav CRO CRO
2. kumite ženy +60kg Ivana Popović KK Kakato Dubrovnik CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Elisa Prenassi Itálie ITA ITA
3. kumite ženy +60kg Iva Resanovič KK Petrovč SLO SLO
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Mirsada Suljkanović Tuzla Sinbra BIH BIH
2. kumite ženy BRH Merima Softić Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite ženy BRH Serap Özcelik Turecko TUR TUR
3. kumite ženy BRH Velerda Selimi Makedonie MKD MKD

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk