KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Croatia 2009 - 10.01.2009 - 11.01.2009

şehir Samobor
Ülke Hırvatistan
Organizasyon KK Samobor Anindol
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 85
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 15
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
54.05%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 37x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Berislav Ćosić KK Slavonski Brod CRO CRO
2. kata bay -9 yas Antonio Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata bay -9 yas Massimio Gallanda İtalya ITA ITA
3. kata bay -9 yas Gabrijel Mirković Hırvatistan CRO CRO
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Nikola Jojić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kata bay -11 yas Luka Meštrović KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bay -11 yas Ermin Mujdžić KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata bay -11 yas Belmin Uzejmović KK Shotokan Valenje SLO SLO
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Tina Čater KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata bayan -9 yas Brina Lucija Šturc KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata bayan -9 yas Kiti Smiljan Slovenya SLO SLO
3. kata bayan -9 yas Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH BIH
2. kata bayan -12 yas Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bayan -12 yas Lamija Kajmak Bosna-Hersek BIH BIH
3. kata bayan -12 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Nedim Topić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
2. kata bay 12-13 yas Andrej Kovar Slavko Krivski Termal CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Luka Ećimović KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bay 12-13 yas Diego Puggioni Karate Advanced Pordenone ITA ITA
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kata bayan 12-13 yas Eugenia Patrone İtalya ITA ITA
3. kata bayan 12-13 yas Larisa Horić Mladost Vitez BIH BIH
3. kata bayan 12-13 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
2. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Ivan Camin Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata bay 14-15 yas Almin Salkić Slovenya SLO SLO
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Giulia Bertagna Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata bayan 14-15 yas Monika Brovč Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 14-15 yas Anasztazia Kotai Macaristan HUN HUN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Aleksandar Vujik Makedonya MKD MKD
3. kata bay 16-17 yas Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata bay 16-17 yas Milan Vinčić Hırvatistan CRO CRO
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Zorica Spirkoska Makedonya MKD MKD
3. kata bayan 16-17 yas Ivana Angelevska Makedonya MKD MKD
3. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bay
1. kata bay Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
2. kata bay Ivan Ermenc Hırvatistan CRO CRO
3. kata bay Miroslav Sližik Slovakia SVK SVK
3. kata bay Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
kata bayan
1. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan Kristína Grmanová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
kata takýmlar bay -9 yas
1. kata takýmlar bay -9 yas KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay -9 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay -9 yas Stenjevec (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bay -11 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bay -11 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan -9 yas
1. kata takýmlar bayan -9 yas KK Shotokan Valenje (SLO) SLO SLO
2. kata takýmlar bayan -9 yas KK Ronin (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan -9 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas KK Jastreb (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan -11 yas KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan -11 yas Saniteks (BIH) BIH BIH
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Slavko Krivski Termal (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Stjepan Feketija Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay -11 yas -30kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -30kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -34kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
3. kumite bay -11 yas -34kg Dominik Podgornik Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
kumite bay -11 yas -38kg
1. kumite bay -11 yas -38kg Luka Lovrić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -38kg Stanko Stanković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -38kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -38kg Goran Štefanović Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite bay -11 yas -42kg
1. kumite bay -11 yas -42kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite bay -11 yas -42kg Mihael Terihaj KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -42kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -42kg Toni Deni Krasnić KK Una BIH BIH
kumite bay -11 yas +42kg
1. kumite bay -11 yas +42kg Stjepan Gabrica KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay -11 yas +42kg Domagoj Grgurić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -11 yas +42kg Ivan Gabrica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay -11 yas +42kg Teodor Mlinarić Varaždin CRO CRO
kumite bayan -11 yas -32kg
1. kumite bayan -11 yas -32kg Marija Čavka Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas -32kg Saška Blatarić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -32kg Costanza Gallini Karate Advanced Pordenone ITA ITA
3. kumite bayan -11 yas -32kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -11 yas -36kg
1. kumite bayan -11 yas -36kg Elma Alagić KK Una BIH BIH
2. kumite bayan -11 yas -36kg Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
3. kumite bayan -11 yas -36kg Erika Čižmar Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -36kg Elma Garibović Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan -11 yas -40kg Lucija Ružaj Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Paula Andričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Petra Čavka Fortiter Kaštela CRO CRO
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Mirta Pensa Fortiter Kaštela CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Doris Pinturič KK Jastreb CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas +40kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas +40kg Merisa Merdanović KK Šiška CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -36kg
1. kumite bay 12-13 yas -36kg Ivan Husnjak KK Klenovnik CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -36kg Džejlan Šabić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -36kg Ivan Ivić KK Shotokan Darda CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -41kg
1. kumite bay 12-13 yas -41kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -41kg Tarik Neretljak KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Ajdin Raović KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -41kg Mateo Štitum Susedgrad CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Sandro Viduka KK Ronin CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Emir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dino Povrženić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -48kg
1. kumite bay 12-13 yas -48kg Eugen Kanjir Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -48kg Enes Garibović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Mirko Boltar Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas -48kg Dragiša Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petar Lamešić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Nedim Varupa Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 12-13 yas -57kg
1. kumite bay 12-13 yas -57kg Filip Barlovič KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -57kg Gasper Fošt Oplotnica SLO SLO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Filip Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -57kg Edin-Dino Širić Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 12-13 yas +57kg
1. kumite bay 12-13 yas +57kg Božo Logarušić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas +57kg Ante Mucić Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Robert Fejzulahu Varaždin CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +57kg Miljenko Novaković Globus Čakovec CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anđela Stjepandić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Nadja Poplata KK Igman Konjic BIH BIH
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Sara Grgić KK Sportski Život CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Anamarija Barak Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Blažka Poklić Slovenya SLO SLO
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marija Paradžik Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Mirjana Banović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Bešo Mladost Vitez BIH BIH
kumite bayan 12-13 yas -55kg
1. kumite bayan 12-13 yas -55kg Ana Jelic Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -55kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Glorija Majić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -55kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas +55kg
1. kumite bayan 12-13 yas +55kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas +55kg Manja Slatinek Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +55kg Azra Golać Tiger Velenje SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Anđelo Kvesić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Kenan Bisić KK Igman Konjic BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Aljaž Vesenjak Slovenia SLO SLO
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mehmed Poljo Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marijan Logarušić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Melis Šehić KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Juš Markač Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Robert Šaravanja Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ivan Blažičević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luka Prelec Delta Rijeka CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Bruno Marijanović KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Alexander Buda Höning Macaristan BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Domagoj Rukavec KK Tempo Zagreb CRO CRO
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Aldin Kiselica Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Berat Jakupi Macedonia MKD MKD
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Josip Vodopija Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Helena Pintarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vanja Šiljak Slovenya SLO SLO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tjaša Bertoncelj Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Babič KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Stefan Joksić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Ivan Bilić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Nikola Horvat Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Marko Antić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Stjepan Bešenić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Nedžad Smajić Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Bakir Kečo Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Todor Risteski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Stefan Dulić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Meris Muhović Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Haris Škrijelj Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Nemanja Baćinac Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Emir Zunić Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Bojan Matić Hırvatistan SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Sabedin Aljić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Zoltán Kun Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Haris Suljković Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ena Huskić Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Matea Ratković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lucija Biško Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Borislava Tešanovič Slovenya SLO SLO
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eldina Maslo Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ljubinka Tešanović Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Maja Kolanović Tuzla Sinbra BIH BIH
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sanja Cvrkota Sırbistan SRB SRB
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marija Sušac KK RI CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nataša Čavrić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marija Grgic KK RI CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Mirta Štefanac Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sara Laćarak CBS Pula CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lena Luković Sırbistan SRB SRB
kumite bay -68kg
1. kumite bay -68kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay -68kg Kenan Mulić Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite bay -68kg Nikola Šoič Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -68kg Arsenije Tadić Sırbistan SRB SRB
kumite bay -78kg
1. kumite bay -78kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -78kg Adnan Ibrić Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite bay -78kg Nikola Jovanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -78kg Marko Mandić Serbia SRB SRB
kumite bay +78kg
1. kumite bay +78kg Matej Tomazin Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay +78kg Ajdin Memišević Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite bay +78kg Martin Nestorovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay +78kg Nermin Sinanović Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
2. kumite bay OPEN Martin Nestorovski Macedonia MKD MKD
3. kumite bay OPEN Maslum Basturk Turkiye TUR TUR
3. kumite bay OPEN René Smaal Hollanda NED NED
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
2. kumite bayan -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite bayan -53kg Andrea Brnić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -53kg Veronica Maurizzi İtalya ITA ITA
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Ivana Goricaj Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -60kg Veronica Foresti İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -60kg Kitty Krassóvári Hungary HUN HUN
3. kumite bayan -60kg Špela Štefe Slovenya SLO SLO
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ivana Ljubić Kastav CRO CRO
2. kumite bayan +60kg Ivana Popović KK Kakato Dubrovnik CRO CRO
3. kumite bayan +60kg Elisa Prenassi İtalya ITA ITA
3. kumite bayan +60kg Iva Resanovič KK Petrovč SLO SLO
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Mirsada Suljkanović Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan OPEN Merima Softić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan OPEN Serap Özcelik Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan OPEN Velerda Selimi Makedonya MKD MKD

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır