KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2008 - 19.01.2008 - 20.01.2008

Město Samobor
Stát Chorvatsko
Pořadatel KC Samobor-Anindol, Croatian Karate Union
Registrovaných jednotlivců 1314
Kluby na medailových pozicích 82
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
61.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 62x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakov Bunjevac Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-9) Timon Jurca Postojna SLO SLO
3. kata ml. žáci (7-9) Luka Lović KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-9) Tomislav Madarević KK Slavonski Brod CRO CRO
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Ivan Stojov ŠD Gorica SLO SLO
3. kata ml. žáci (7-11) Zvonimir Špoljarić Mladost Osijek CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-11) Nedim Topić Gradina CRO CRO
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Costanza Gallini Itálie ITA ITA
2. kata ml. žákyně (7-9) Tijana Stevović Shotokan Team MNE MNE
3. kata ml. žákyně (7-9) Emme Omeragić Saniteks BIH BIH
3. kata ml. žákyně (7-9) Selma Smlatić Saniteks BIH BIH
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Ema Natković Slavko Krivski Termal CRO CRO
2. kata ml. žákyně (7-11) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-11) Costanza Gallini Itálie ITA ITA
3. kata ml. žákyně (7-11) Laura Timea Sterck Sensei HUN HUN
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata st. žáci (12-13) Benjamin Brechelmaher KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Igor Cvijanović Sisak CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Filip Erjavec Slavko Krivski Termal CRO CRO
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Mihaela Kobale Lošinj CRO CRO
2. kata st. žákyně (12-13) Samanta Karaula Vukovar 91 CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Ivana Čolak Vukovar 91 CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Mattia Buasato ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kata dorostenci (14-15) Igor Cvijanović Sisak CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Leonardo Overtegnessi Itálie ITA ITA
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Mihaela Gec Chorvatsko CRO CRO
2. kata dorostenky (14-15) Mihaela Kobale Lošinj CRO CRO
3. kata dorostenky (14-15) Tomislava Celizić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kata dorostenky (14-15) Samanta Karaula Vukovar 91 CRO CRO
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomislav Stolar Chorvatsko CRO CRO
2. kata junioři (16-17) Teemu Väyrinen Finsko FIN FIN
3. kata junioři (16-17) Aldin Haurdić Chorvatsko CRO CRO
3. kata junioři (16-17) Mitja Ješovnik Slovinsko SLO SLO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Nikolina Nekić Chorvatsko CRO CRO
3. kata juniorky (16-17) Giulia Adami Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Tamara Kovačević Slovinsko SLO SLO
kata muži
1. kata muži Kristian Novak Chorvatsko CRO CRO
2. kata muži Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
3. kata muži Alessio Loni Itálie ITA ITA
3. kata muži Miroslav Sliznik Slovensko SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Marija Madžarević Srbsko SRB SRB
3. kata ženy Biserka Radulović Černá Hora MNE MNE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Mladost Ivanic Grad (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci -9 let Stenjevec (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci -9 let KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci -9 let KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci (7-11) KK Slavonski Brod (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žáci (7-11) ŠD Gorica (SLO) SLO SLO
3. kata team ml. žáci (7-11) Champion (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žákyně -9 let Saniteks (BIH) BIH BIH
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Senshi KC (HUN) HUN HUN
2. kata team ml. žákyně (7-11) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně (7-11) Saniteks (BIH) BIH BIH
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žáci (12-13) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žákyně (12-13) Vukovar 91 (CRO) CRO CRO
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
2. kata team dorostenci (14-15) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata team dorostenky (14-15) Lošinj (CRO) CRO CRO
3. kata team dorostenky (14-15) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team dorostenky (14-15) Tiger Velenje (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite ml. žáci -30kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci -30kg Aljož Sušić ŠD Gorica SLO SLO
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ml. žáci -34kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
kumite ml. žáci -38kg
1. kumite ml. žáci -38kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
2. kumite ml. žáci -38kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite ml. žáci -38kg Hamza Bečar Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite ml. žáci -38kg Ivan Stojov ŠD Gorica SLO SLO
kumite ml. žáci -42kg
1. kumite ml. žáci -42kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci -42kg Patrik Šumandl ŠD Gorica SLO SLO
3. kumite ml. žáci -42kg Jakov Bunjevac Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Domagoj Grgurić KK Delnice CRO CRO
kumite ml. žáci +42kg
1. kumite ml. žáci +42kg Adam Buda Honing Fighter club HUN HUN
2. kumite ml. žáci +42kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Nejc Bertoncelj Postojna SLO SLO
3. kumite ml. žáci +42kg Mirko Boltar ŠD Gorica SLO SLO
kumite ml. žákyně -32kg
1. kumite ml. žákyně -32kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -32kg Irena Prga Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Monika Berulec Stijena CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Marija Čavka Fortiter Kaštela CRO CRO
kumite ml. žákyně -36kg
1. kumite ml. žákyně -36kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
2. kumite ml. žákyně -36kg Tina Marić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -36kg Mirnesa Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite ml. žákyně -36kg Irena Šimunović Stijena CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Ana Škunca Zamet CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -40kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Ana Marija Barbara Forum CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Emina Smlatić Saniteks BIH BIH
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Stela Eleonora Soldat Medimurje CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Dorina Erdélyi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žákyně +40kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
kumite st. žáci -36kg
1. kumite st. žáci -36kg Emir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
2. kumite st. žáci -36kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -36kg Amir Čabaravdić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite st. žáci -36kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite st. žáci -41kg
1. kumite st. žáci -41kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite st. žáci -41kg Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci -41kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -41kg Petar Lamešić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Nedim Varupa Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite st. žáci -45kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Neven Kučan Samuraj CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Filip Španbauer Radenci SLO SLO
kumite st. žáci -48kg
1. kumite st. žáci -48kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite st. žáci -48kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
3. kumite st. žáci -48kg Jan Jurković Radenci SLO SLO
3. kumite st. žáci -48kg Ivan Perović Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Božo Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žáci -52kg Emil Røper Larsen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite st. žáci -52kg Karlo Kevo Sokol Split CRO CRO
3. kumite st. žáci -52kg Simon Klemenčić Radenci SLO SLO
kumite st. žáci -57kg
1. kumite st. žáci -57kg Antun Vrbanek KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite st. žáci -57kg Vanja Šarić Čakovec CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Patrik Kmet CBS Pula CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Ivan Mišetić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite st. žáci +57kg
1. kumite st. žáci +57kg Žan Luca Potočnik Radvanje SLO SLO
2. kumite st. žáci +57kg Mislav Tomić KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Faris Čolić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite st. žáci +57kg Andreas Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Amina Adilović Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite st. žákyně -40kg Helena Martinović Stijena CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Vesna Gugić Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite st. žákyně -40kg Ana Škunca Zamet CRO CRO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite st. žákyně -45kg Ivona Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite st. žákyně -45kg Mirjana Banović Sokol Split CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Helena Pintarić Medimurje CRO CRO
2. kumite st. žákyně -50kg Helena Stanić Metal Opatija CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žákyně -55kg
1. kumite st. žákyně -55kg Morena Marinčić Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žákyně -55kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -55kg Lucija Mlakar Oplotnica SLO SLO
3. kumite st. žákyně -55kg Viktorija Solina Ivanec CRO CRO
kumite st. žákyně +55kg
1. kumite st. žákyně +55kg Danka Zorić Zamet CRO CRO
2. kumite st. žákyně +55kg Amina Halilović Bošnjak BIH BIH
3. kumite st. žákyně +55kg Vanesa Elena Durdević Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite st. žákyně +55kg Rebeka Feher Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -48kg
1. kumite dorostenci (14-15) -48kg Marijan Logarušić KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -48kg Tin Ciglar Student Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -48kg Marin Hrkać KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -48kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -53kg
1. kumite dorostenci (14-15) -53kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -53kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) -53kg Matija Barić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -53kg Almin Salkić KK Trbovlje SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikola Horvat Samuraj CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ajdin Čibo Bošnjak BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Alexander Buda Höning Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Karlo Pejić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -64kg
1. kumite dorostenci (14-15) -64kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenci (14-15) -64kg Renato Brković KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -64kg Nikola Balaban Metal Opatija CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -64kg Renato Strišković Zamet CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -69kg
1. kumite dorostenci (14-15) -69kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -69kg Emir Begić Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -69kg Emir Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -69kg Mario Slivar Lepoglava CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) +69kg
1. kumite dorostenci (14-15) +69kg Besnik Adović Albulena MNE MNE
2. kumite dorostenci (14-15) +69kg Nedim Zeljković Bushido Sarajevo BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) +69kg Filip Dmitrašinović Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +69kg Tomislav Stojanović Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Lucija Biško Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Ivana Čanadžija Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Eldina Maslo Bošnjak BIH BIH
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tjaša Ristić Karate Klub Kranj SLO SLO
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Marija Sušac Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Selma Gurzaković Champion CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Violeta Szin Sanshmin HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -60kg
1. kumite dorostenky (14-15) -60kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -60kg Ivana Tomašić Lika CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -60kg Xheneta Vučić Albulena MNE MNE
kumite dorostenky (14-15) +60kg
1. kumite dorostenky (14-15) +60kg Eldina Čibo Bošnjak BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) +60kg Maja Kravaraščan Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +60kg Marta Zubović Opatija Tad Rijeka CRO CRO
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -60kg Haris Kovačević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -60kg Rene Barak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -60kg Mladen Čurić Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Nemanja Brašanac Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Granát Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mario Budimir Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -65kg Bakir Kečo Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Nemček Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -70kg Balazs Bende Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Grgurić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -70kg Vladimir Timotijević Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Haris Suljković Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) -75kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -75kg Marino Grivičić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -75kg Peter Szomor Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Danilo Lučić Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +75kg Vladimir Mitić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) +75kg Mihajlo Vučić Srbsko SRB SRB
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenky -51kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -51kg Ena Huskić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky -51kg Maja Kolanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenky -57kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -57kg Iva Magaš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky -57kg Marija Sušac Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Maja Lenard Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky +57kg Magdaléna Scheryová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky +57kg Ivona Tubić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
2. kumite muži U21 -60kg Jozo Dabović Černá Hora MNE MNE
3. kumite muži U21 -60kg Ismar Ćejvanović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -60kg Nikola Horvat Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Jovan Radulović Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Peter Tropp Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -65kg Matija Blažičević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (18-20) -65kg Toni Hrkać Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Ruslan Sadikov Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (18-20) -70kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (18-20) -70kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (18-20) -70kg Aleš Mir Slovinsko SLO SLO
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
2. kumite muži U21 -75kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -75kg Esmir Mušić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -75kg Roland Rajčany Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (18-20) -80kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -80kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (18-20) -80kg Roberts Zeltins Lotyšsko LAT LAT
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Elvir Mašović Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (18-20) +80kg Nermin Sinanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (18-20) +80kg Aleksandar Ivanović Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (18-20) +80kg Marek Radúch Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Dragica Drapić Srbsko SRB SRB
2. kumite ženy U21 -53kg Jovana Sujković Srbsko a Černá Hora SRB SRB
3. kumite ženy U21 -53kg Edina Catibušić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy U21 -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy U21 -60kg Jelena Sujković Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 -60kg Sara Cardin Itálie ITA ITA
3. kumite ženy U21 -60kg Ivana Goricaj Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy U21 +60kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Ema Aničić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg Marivin Chiari Itálie ITA ITA
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Tomislav Stepić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg Alen Mašić Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -60kg Mitja Pelcl Slovinsko SLO SLO
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -67kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -67kg Damir Bander Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -67kg Vojtěch Kočí Česká republika CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Miloš Jovanović Srbsko SRB SRB
2. kumite muži -75kg Ruslan Sadikov Lotyšsko LAT LAT
3. kumite muži -75kg Mensur Cakić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -75kg Neven Martić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Vladimir Aleksić Srbsko SRB SRB
2. kumite muži -84kg Mario Vučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -84kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -84kg Miloš Vuković Srbsko SRB SRB
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži +84kg Vladan Rudić Vranić Srbsko SRB SRB
3. kumite muži +84kg Kenan Alikadić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži +84kg Nemanja Jović Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Dajana Mršić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite ženy -50kg Una Selman Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Česká republika CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -55kg Katarina Strika Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -61kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -61kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -61kg Mirsada Suljkanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -68kg Merima Softić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dijana Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy +68kg Marivin Chiari Itálie ITA ITA
3. kumite ženy +68kg Maja Janković Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk