KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia 2012 - 15.04.2012

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Girişleri 573
Kulüpler 94
Ülkeler 13
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 70
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 12
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
40.91%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 11x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Sergey Migunov Olymp RUS RUS
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Péter Mihály Macaristan HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Krisztián Fedor DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Dominik Vančo Slovakya SVK SVK
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
2. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
5. kata bayan 14-15 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kata bayan 14-15 yas Dora Zboray Sporting Budo Budapest HUN HUN
7. kata bayan 14-15 yas Benedikta Bakó DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kata bayan 14-15 yas Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
3. kata bay 16-17 yas Daniil Ufimtsev Rusya RUS RUS
3. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Evgeny Duydin Olymp RUS RUS
5. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata bay 16-17 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
7. kata bay 16-17 yas Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Gombalová KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
2. kata bay 18-20 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
5. kata bay 18-20 yas Gergő Ocsovai Macaristan HUN HUN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 18-20 yas Lucia Pokorná Slovšport Trnava SVK SVK
3. kata bayan 18-20 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Katarína Cíferská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Daniil Ufimtsev Rusya RUS RUS
5. kata bay Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata bay Vincent Auinger Avusturya AUT AUT
7. kata bay Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
7. kata bay Botond Nagy Macaristan HUN HUN
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan Dušana Čierna Slovakya SVK SVK
5. kata bayan Nikolett Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kata bayan Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan Kristína Šteicherová Výber ZsZKe SVK SVK
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Olymp (RUS) RUS RUS
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
3. kata takýmlar bay 14-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-17 yas KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Gornaja Radgona (SLO) SLO SLO
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
2. kata takýmlar bay Olymp (RUS) RUS RUS
3. kata takýmlar bay Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
3. kata takýmlar bay KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay KK Mars (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Olivér Havasi Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg László Micsinyei Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Bence Takács Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Faller Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Janek Výber ZsZKe SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tamás Bagi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Vozár Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ján Fuzer Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Patrik Gálik KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Róbert Ludwig Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Michal Daniel KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Oskar Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Réka Emese Kiss Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Silva Červená Výber ZsZKe SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marianna Marčanová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Benedikta Bakó DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zuzana Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristína Zimanová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Karina Rutkowska Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Vivien Serbán Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bernard Boras KK Ljubuški BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jernej Blatnik Nestor SLO SLO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Mórocz Hungarian Wado Federation HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jozef Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Uroš Mijalkovič Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Veselovský CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Géza Szeifert Hungarian Wado Federation HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Matea Lučić KK Bregana CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Kissimonyiová Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Zawierta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Silvia Buzaljko Stijena CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Bátorová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikolina Vukovic Karate Union Shotokan Pinzgau AUT AUT
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Stefan Joksić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Miloš Vsović Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Mark Matzkovics Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Ivan Nosić KK Ljubuški BIH BIH
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Armin Zečirovič Sırbistan SRB SRB
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Zvonimir Živković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Antonijo Josić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Matej Ďuríček Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Ivan Grbavac KK Ljubuški BIH BIH
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Maja Hercog Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tjaša Bertoncelj Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
3. kumite bay -60kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bay -60kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay -60kg Armin Zečirovič Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay -60kg René Adler Slovakya SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -67kg Stefan Joksić Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay -67kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -67kg Miloš Vsović Sırbistan SRB SRB
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -75kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Domagoj Rukavec Croatia CRO CRO
5. kumite bay -75kg Dejan Aleksić Croatia CRO CRO
5. kumite bay -75kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -75kg Alexander Buda Höning Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -75kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Ruslan Sadikov Letonya LAT LAT
2. kumite bay -84kg Ante Mrvičić Croatia CRO CRO
3. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -84kg Mario Vučić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Philip Grozdanov Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -84kg Balász Bisztrony Hungarian Wado Federation HUN HUN
7. kumite bay -84kg Marko Škornjak Hırvatistan CRO CRO
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Leon Gajica Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay +84kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay +84kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
7. kumite bay +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -50kg Ivona Berulec KK Tempo Zagreb CRO CRO
7. kumite bayan -50kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Zuzana Summerová UMB Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Jelena Grgac KK Tempo Zagreb CRO CRO
5. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -61kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -61kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bayan -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -68kg Patrycja Grześkowiak Polonya POL POL
7. kumite bayan -68kg Ana-Marija Križan Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Szandra Metzger BVSC HUN HUN
3. kumite bayan +68kg Miroslava Hýllová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas ŠKM-KK Stará Ľubovňa (SVK) SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Nika (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KK Žilina (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bay KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
7. kumite takýmlar bay Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
5. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
5. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır