KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2013 - 28.09.2013 - 29.09.2013

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Club karate Plzeň
Kluby na medailových pozicích 52
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
36.76%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Oguzkhan Khallyyev Ukrajina UKR UKR
2. kata ml. žáci (7-11) Roman Vishnik Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-11) Alex Marshall Shitokai SCO SCO
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nina Hlavačková Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Vladanka Avramova Karate klub Urban Invest - Kavadarci MKD MKD
3. kata ml. žákyně (7-11) Sarah Noisternigg Karate Union Walserfeld AUT AUT
5. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Simona Prpičová Slovensko SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Bogárová Slovensko SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Nicol Pyzh Izrael ISR ISR
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
2. kata dorostenci (14-15) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Ogulgerek Khallyyeva Ukrajina UKR UKR
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
2. kata junioři (16-17) Rami Shamilov Izrael ISR ISR
3. kata junioři (16-17) Samuel Dávid Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Jordan Szafranek Shitokai SCO SCO
7. kata junioři (16-17) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
kata muži U21
1. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
2. kata muži U21 Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata muži U21 Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata muži U21 Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
7. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Terryana D Onofrio ASD CAM D Onofrio ITA ITA
2. kata ženy U21 Valérie Will Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kata ženy U21 Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata ženy U21 Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Česká republika SVK SVK
2. kata muži Vitaliy Kulyk Ukrajina UKR UKR
3. kata muži Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata ženy Stephanie Connel Shitokai SCO SCO
3. kata ženy Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Terryana D Onofrio ASD CAM D Onofrio ITA ITA
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -32kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Vladyslav Momotenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -32kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Marvin Lauber Kofukan Brig SUI SUI
2. kumite ml. žáci +40kg Milán Bilisics Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Michal Lysko USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Polina Hurenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Oleksandra Pavlova Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně +35kg Zsófia Benkö Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žákyně +35kg Eva Kozárová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Sára Krivdová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Krisztofer Bálint Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Balázs Vécsei Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Tomáš Kósa Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žáci -55kg Steven Beutler Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kumite st. žáci -55kg Bojan Dimov Karate Team Gladiator MKD MKD
3. kumite st. žáci -55kg Valentin Leißner Karate-Do Rochlitz GER GER
5. kumite st. žáci -55kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -55kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Jonathan Paulussen KC Wallonie BEL BEL
2. kumite st. žáci +55kg Rasmus Victor Mortensen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite st. žáci +55kg Vitaliy Karatusha Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci +55kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite st. žáci +55kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Zsófia Benkö Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Hamšíková Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmytro Lebid Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mykola Gienov Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mike Kjærsgaard Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dylan Rush Shitokai SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ivan Yamburenko Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Johnathan Gilmour Shitokai SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Micsinyei Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mateja Rogozarski Izrael ISR ISR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Yegor Dzhurynskyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Grikhovodov Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valentyn Zabara Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bálint Bilisics Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kyrylo Dzhurynskyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavlo Remizov Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ogulgerek Khallyyeva Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Kuklová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nora Olsen El Caidi Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sofie Abild Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Vorderleitner Karate Union Walserfeld AUT AUT
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Bálint Kronstein Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Luca Rettenbacher Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Virga Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Benoît Schmidlin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite junioři (16-17) -68kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Bogár Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Homola Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Rekhlitskyy Ukrajina UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tanel Paabo Budo EST EST
2. kumite junioři (16-17) +76kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Esacov Izrael ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Ganna Chegolya Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Réka Emese Kiss Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Silva Červená Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ina Macejková Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nóra Lakatos Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsuzsanna Kunos Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Sebastian Szalay Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -68kg Dmytro Kandyba Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži U21 -68kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -68kg Roman Zhyvko Ukrajina UKR UKR
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Valerii Chobotar Maďarsko UKR UKR
2. kumite muži U21 -78kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži U21 -78kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -78kg Oleksandr Rozenberg Ukrajina UKR UKR
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD MKD
2. kumite muži U21 +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite muži U21 +78kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
3. kumite ženy U21 -53kg Amy Connell Shitokai SCO SCO
3. kumite ženy U21 -53kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy U21 -60kg Mie Zillmer Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -60kg Daria Lukianchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy U21 -60kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy U21 +60kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -60kg Michael Dasoul Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -60kg Emil Pavlov Karate Klub Shtip MKD MKD
3. kumite muži -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Christian Olsen Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -67kg Rom Gaigy Izrael ISR ISR
3. kumite muži -67kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite muži -67kg Todor Risteski KK Sport 94 - Prilep MKD MKD
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Michael Rothenbühler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD MKD
2. kumite muži -84kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -84kg Basaran Abdülkadir Shogun Memmingen GER GER
3. kumite muži -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite muži +84kg Mario Trachsel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite muži +84kg Philip Carlsen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite muži +84kg Péter Paksi Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži +84kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite muži BRH Martin Petreski KK Sport 94 - Prilep MKD MKD
3. kumite muži BRH Philip Carlsen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite muži BRH Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Melinda Vass Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Amy Connell Shitokai SCO SCO
3. kumite ženy -55kg Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
2. kumite ženy -61kg Ingrid Suchánková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy -68kg Iona Frost Meadowbank SCO SCO
3. kumite ženy -68kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -68kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Helena Kuusisto Porin Shotokan FIN FIN
2. kumite ženy +68kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Helena Kuusisto Porin Shotokan FIN FIN
3. kumite ženy BRH Emma Aronen Finsko FIN FIN
3. kumite ženy BRH Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk