KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2012 - 27.10.2012 - 28.10.2012

Město Plzeň
Stát Česká republika
Pořadatel Club Karate Plzeň
Registrovaných jednotlivců 824
Závodníci v kategoriích 1112
Kluby 143
Státy 23
Kluby na medailových pozicích 58
Státy na medailových pozicích 18
Hodnocení 60-40-20-10-5
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 28x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata ml. žáci (7-11) Rayane Deghali KC Le Chardon BEL BEL
5. kata ml. žáci (7-11) Adrien Langenaeken Champions Club BEL BEL
7. kata ml. žáci (7-11) Ahmed El-Mahstawy Traditional karate Sportverein AUT AUT
7. kata ml. žáci (7-11) Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Najwa Alifia Indonésie INA INA
3. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Rayani Safitri Indonésie INA INA
7. kata ml. žákyně (7-11) Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
7. kata ml. žákyně (7-11) Zsófia Benkö Maďarsko HUN HUN
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
3. kata st. žáci (12-13) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tamás Forgács Maďarsko HUN HUN
7. kata st. žáci (12-13) Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
5. kata st. žákyně (12-13) Kiara Makay Maďarsko HUN HUN
7. kata st. žákyně (12-13) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Karolina Osińska Sakura Rumia POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Dominik Jankech Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Gergő Hermann Maďarsko HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Péter Mihály Maďarsko HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata dorostenky (14-15) Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
5. kata junioři (16-17) Samuel Dávid Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
7. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jakob Gutfelt Overgaard Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) Rikke Linck Dánsko DEN DEN
7. kata juniorky (16-17) Maja Wolf Lytje Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kata muži U21
1. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
2. kata muži U21 Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
3. kata muži U21 Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata muži U21 Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži U21 Patrick Marques Lucembursko LUX LUX
5. kata muži U21 Bartek Protasewicz Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
7. kata muži U21 Thomas Bentzon Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata muži U21 Anders Rasmussen Dánsko DEN DEN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata ženy U21 Fabienne Dyroff Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata ženy U21 Zsuzsanna Anti Maďarsko HUN HUN
3. kata ženy U21 Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
5. kata ženy U21 Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy U21 Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
3. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
5. kata muži Mohammed Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata muži Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
7. kata muži Peter Fabian Česká republika SVK SVK
7. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
5. kata ženy Nikolett Miklós Maďarsko HUN HUN
7. kata ženy Rikke Linck Dánsko DEN DEN
7. kata ženy Valérie Will Karate Do Biel Bienne SUI SUI
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Patrik Kaschny Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žáci -32kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Csaba Koszka Maďarsko HUN HUN
5. kumite ml. žáci -32kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite ml. žáci -32kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žáci -32kg Nikita Orlovs Ippon LAT LAT
7. kumite ml. žáci -32kg Vladislav Paz Rogozarski Dojo ISR ISR
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Krisztofer Bálint Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Youness Oualad Haj Amar KC Le Chardon BEL BEL
5. kumite ml. žáci -40kg Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Cameron Calabrese KC Wallonie BEL BEL
7. kumite ml. žáci -40kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Krisztián Krammer Maďarsko HUN HUN
7. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně -35kg Hanna Gyapjas Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žákyně -35kg Zsófia Benkö Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Aleksandra Ilankovic Maďarsko HUN HUN
5. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite ml. žákyně -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Harničárová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Thanks Rusanganwa Nema Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -45kg Levente Szabó Maďarsko HUN HUN
5. kumite st. žáci -45kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -45kg Dávid Nicols Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite st. žáci -55kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kumite st. žáci -55kg Kenneth Gabriels Belgie BEL BEL
3. kumite st. žáci -55kg Áron Málnai Maďarsko HUN HUN
5. kumite st. žáci -55kg Kacper Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žáci -55kg Rasmus Victor Mortensen Bushi Karate DEN DEN
7. kumite st. žáci -55kg Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -55kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
2. kumite st. žáci +55kg Tiago Costa Ferreira Lucembursko LUX LUX
3. kumite st. žáci +55kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +55kg Alexander Derrett Bushi Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Theis Klausen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite st. žáci +55kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci +55kg Jan Szkudlarek PKK Pleszew POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Laura Sikorski Belgie BEL BEL
5. kumite st. žákyně -50kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kiara Makay Maďarsko HUN HUN
7. kumite st. žákyně -50kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Andrea Dyekjær Egedal Karate Klub DEN DEN
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Dóra Czagány Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Riedl Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Philippe Biberich Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rafał Królewski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andreas Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Chris Nørskov Jensen Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tamás Kardos Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Artizan Ibraimi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dávid Szilágyi Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andreas Schwartz Bushi Karate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jonas Andersen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nicolas Dessard KCM Debatty BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Seryozha Sargsyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Erik Erdész Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Róbert Ludwig Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Frederik Nancke Nilsson Greeve Karate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Berre Alofs Belgie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ron Amossi Rogozarski Dojo ISR ISR
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Magnus Lykke Bonnesen Saiko DEN DEN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Debóra Juhász Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Kuklová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nika Deša KK RI CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Deborah Cavraine Federation Francophone BEL BEL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nóra Lakatos Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Caroline Alberg Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zsófia Oroszi Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Zorić KK RI CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sofie Abild Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ramona Lauber Kofukan Brig SUI SUI
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
2. kumite junioři (16-17) -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rastislav Štyriak Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -55kg Andrzej Myśliński Harasuto Karate Klub POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Bálint Kronstein Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Edgar Minasyan Shorin-Ryu ARM ARM
5. kumite junioři (16-17) -61kg Philipp Amman 1. Kemptener Karate Dojo GER GER
5. kumite junioři (16-17) -61kg Nicola Sigilló Karate Do Biel Bienne SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -61kg Adil Nakhel Federation Francophone BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Matúš Remenár Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Joe Kellaway AB Fight Class GRB GRB
2. kumite junioři (16-17) -68kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Timmi Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel György Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Timm Neve Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Thorben Bergelt Nippon Bremerhaven GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Kristián Michalec Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Christian Hjort Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Stef Adams Belgie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Péter Paksi Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Sebastian Lauest Sportkarate DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Mans Fudoshin Roermond NED NED
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Mie Zillmer Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Katrine Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Sif Bay Dánsko DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsuzsanna Kunos Maďarsko HUN HUN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -68kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -68kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 -68kg Christian Olsen Dánsko DEN DEN
5. kumite muži U21 -68kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži U21 -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži U21 -68kg Fouad Bellaraj Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži U21 -68kg Muhammed Zengin Shogun Memmingen GER GER
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -78kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite muži U21 -78kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži U21 -78kg Alexander Buda Höning Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži U21 -78kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži U21 -78kg Ismail Hmimsa Nippon KC BEL BEL
7. kumite muži U21 -78kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 +78kg Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži U21 +78kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži U21 +78kg Basaran Abdülkadir Shogun Memmingen GER GER
5. kumite muži U21 +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži U21 +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite muži U21 +78kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy U21 -60kg Nele De Vos Belgie BEL BEL
3. kumite ženy U21 -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy U21 -60kg Victoria Immervoll Sportkarate DEN DEN
5. kumite ženy U21 -60kg Laura Simmel Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy U21 -60kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Danka Zorić KK RI CRO CRO
5. kumite ženy U21 +60kg Yasnaia Bruneel Belgie BEL BEL
5. kumite ženy U21 +60kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
7. kumite ženy U21 +60kg Lena Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Casper Lindegaard Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -60kg Yassine Elalili Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -60kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -60kg Fouad Bellaraj Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži -67kg Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite muži -67kg Bence Diószegi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -67kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -67kg Damien Dovy Francie FRA FRA
5. kumite muži -67kg Serge Fanny KCM Debatty BEL BEL
7. kumite muži -67kg Jacob Balshoej Dánsko DEN DEN
7. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Česká republika CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Adam Prešinský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Alton Brown AB Fight Class GRB GRB
3. kumite muži -75kg András Virág Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -75kg Soma Koburger Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -75kg Jonas Pallesen Dánsko DEN DEN
7. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -75kg Hans Hawe Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Donovan Wold Karate Kenamju NED NED
2. kumite muži -84kg Alexander Overman Fudoshin Roermond NED NED
3. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži -84kg Philip Grozdanov Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -84kg Christian Bech Holm Dánsko DEN DEN
7. kumite muži -84kg Elysée Fanny KCM Debatty BEL BEL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Afrim Latifi Kosovo KOS KOS
2. kumite muži +84kg Tomáš Reich Česká republika CZE CZE
3. kumite muži +84kg Elmin Sabotic Lucembursko LUX LUX
3. kumite muži +84kg Bryan van Waesberghe Belgie BEL BEL
5. kumite muži +84kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite muži +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
7. kumite muži +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Afrim Latifi Kosovo KOS KOS
2. kumite muži BRH Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
3. kumite muži BRH Fréderic Namèche Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži BRH Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži BRH Alton Brown AB Fight Class GRB GRB
5. kumite muži BRH Jeroen Quets Belgie BEL BEL
7. kumite muži BRH Serge Fanny KCM Debatty BEL BEL
7. kumite muži BRH Bryan van Waesberghe Belgie BEL BEL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Emma Aronen Eura's karate (FIN) FIN FIN
3. kumite ženy -55kg Tatjana Grundmann Seishinkai Jena GER GER
5. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Ann-Marie Nummila Porin Shotokan FIN FIN
7. kumite ženy -55kg Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Nele De Vos Belgie BEL BEL
5. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy -68kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy -68kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
7. kumite ženy -68kg Yasnaia Bruneel Belgie BEL BEL
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Helena Kuusisto Porin Shotokan FIN FIN
3. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lena Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
7. kumite ženy +68kg Claudia Leffler Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy BRH Claudia Leffler Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy BRH Yasnaia Bruneel Belgie BEL BEL
5. kumite ženy BRH Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy BRH Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk