KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2008 - 20.09.2008 - 21.09.2008

Město Budapešť
Stát Maďarsko
Pořadatel Goju-Kai Hungary
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 11
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
66.46%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dmytro Bondar Ukrajina UKR UKR
3. kata dorostenci (14-15) Péter Pákay AC-Sinus HUN HUN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Éva Horváth Senshi KC HUN HUN
3. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richárd Rovó Tomoni HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dániel Molnár Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matko Hrvatin TINJAN CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrey Kovalchuk Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladislav Lapa Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marcell Nagy
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Banko TINJAN CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Helena Pintarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Fabiánová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Bukovinová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ines Strahinja KK Nedelišće CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Nikola Horvat KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Brachna Fighter club HUN HUN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Stjepan Bešenić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Balász Bisztrony Sozsin HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tibor Bednarčík Vukabu SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Roland Palásti Fighter club HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Artur Adzhyyev Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Valtteri Keinänen Finsko FIN FIN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Zelina CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Denis Gusinjac Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) +76kg Vinko Ursić Glavanović Sokol Split CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Barbora Botunová Vukabu SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Fruzsina Bölcs
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Angéla Repcsik Ercsi HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Katarína Kotúčová Vukabu SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kitty Krassóvári Seinchin KSE HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Georgia Buchner KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Titta Keinännen Finsko FIN FIN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Timea Baranyai Nóva HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite muži -60kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -60kg Bruno Erent KK Nedelišće CRO CRO
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -65kg Ádám Kovács Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite muži -65kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -65kg Lauri Pasanen Finsko FIN FIN
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite muži -70kg Goran Lučin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -70kg Igor Negaturov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -70kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
2. kumite muži -75kg Nermin Potur Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite muži -75kg Jarno Heino Finsko FIN FIN
3. kumite muži -75kg Nenad Vukobrat Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Neven Martić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -80kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -80kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -80kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Elvir Mašović Champion Ilidža BIH BIH
2. kumite muži +80kg Bartłomiej Pielesiek Polsko POL POL
3. kumite muži +80kg Leon Gajica Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži +80kg Milán Guba Fighter club HUN HUN
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Emir Mujcinovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite muži BRH Nemanja Jović KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite muži BRH David Baranyai Kowax HUN HUN
3. kumite muži BRH Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Beatrix Tóth Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ženy -53kg Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite ženy -53kg Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Marta Dąbrowska Polsko POL POL
2. kumite ženy -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -60kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -60kg Anita Seryogina Ukrajina UKR UKR
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Lucia Povalačová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy +60kg Zsuzsanna Klima AC-Sinus HUN HUN
3. kumite ženy +60kg Szandra Metzger Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite ženy +60kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Laura Wood Finsko FIN FIN
2. kumite ženy BRH Alexandrina Mirea Dynamo ROM ROM
3. kumite ženy BRH Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team muži Ilidza (BIH) BIH BIH
3. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
kumite team ženy
1. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team ženy Polsko POL POL
3. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk