KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budapest Open 2008 - 20.09.2008 - 21.09.2008

şehir Budapeşte
Ülke Macaristan
Organizasyon Goju-Kai Hungary
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 11
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
66.07%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 42x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Dmytro Bondar Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 14-15 yas Péter Pákay AC-Sinus HUN HUN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
3. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Dániel Jurca Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Matko Hrvatin TINJAN CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Andrey Kovalchuk Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Vladislav Lapa Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Mario Mufić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Marcell Nagy Macaristan
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ivan Banko TINJAN CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Helena Pintarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Fabiánová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ines Strahinja KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Nikola Horvat Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bence Brachna Fighter club HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Stjepan Bešenić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Balász Bisztrony Sozsin HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tibor Bednarčík Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Roland Palásti Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Artur Adzhyyev Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Valtteri Keinänen Finland FIN FIN
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Zelina CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Denis Gusinjac Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Fruzsina Bölcs
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Angéla Repcsik Ercsi HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Katarína Kotúčová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kitty Krassóvári Seinchin KSE HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Georgia Buchner Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Titta Keinännen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Timea Baranyai Nóva HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -60kg Bruno Erent KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -65kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -65kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -65kg Lauri Pasanen Finlandiya FIN FIN
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite bay -70kg Goran Lučin Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -70kg Igor Negaturov Ukraine UKR UKR
3. kumite bay -70kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
2. kumite bay -75kg Nermin Potur Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -75kg Jarno Heino Finlandiya FIN FIN
3. kumite bay -75kg Nenad Vukobrat Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Neven Martić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -80kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -80kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -80kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Elvir Mašović Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay +80kg Bartłomiej Pielesiek Polonya POL POL
3. kumite bay +80kg Leon Gajica Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay +80kg Milán Guba Macaristan HUN HUN
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Emir Mujcinovic KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite bay OPEN Nemanja Jović KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite bay OPEN David Baranyai Kowax HUN HUN
3. kumite bay OPEN Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -53kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -53kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan -53kg Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Marta Dąbrowska Poland POL POL
2. kumite bayan -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -60kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -60kg Anita Seryogina Ukrayna UKR UKR
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan +60kg Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan +60kg Szandra Metzger Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite bayan +60kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Laura Wood Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan OPEN Alexandrina Mirea Dynamo ROM ROM
3. kumite bayan OPEN Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Vukabu SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bay Ilidza (BIH) BIH BIH
3. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır