KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2010 - 24.04.2010 - 25.04.2010

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 1039
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 61
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
65.96%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 390x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Nikola Lukovic Yvelines Karaté FRA FRA
7. kata bay -11 yas Manuel Seng KK Žilina SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Areij Ibrahim Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata bayan -12 yas Julia Derebecka Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata bayan -12 yas Iryna Veber JKAWF UKR UKR
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Mahmoud Bassiouny Ahly Club EGY EGY
7. kata bay 12-13 yas Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kata bayan 12-13 yas Maya Douma Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan 12-13 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Narden Sayed Ahly Club EGY EGY
5. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Amira Ramadan Ahly Club EGY EGY
7. kata bayan 12-13 yas Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
7. kata bayan 12-13 yas Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Seif Orabi Ahly Club EGY EGY
2. kata bay 14-15 yas Mahmoud Hanafi Mısır EGY EGY
3. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Noha Abdelsamie Ahly Club EGY EGY
2. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Sara Abdulmawgou Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Sabrina De Conti KC Strassen LUX LUX
5. kata bayan 14-15 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Donia Khater Ahly Club EGY EGY
7. kata bayan 14-15 yas Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Ahmed Soliman Ahly Club EGY EGY
2. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Mahmoud Elgezawy Ahly Club EGY EGY
3. kata bay 16-17 yas Mohamed Rezk Ahly Club EGY EGY
5. kata bay 16-17 yas Moustafa Fouad Ahly Club EGY EGY
5. kata bay 16-17 yas Safwan Hassan Ahly Club EGY EGY
7. kata bay 16-17 yas Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bay 16-17 yas Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Shimaa Soliman Ahly Club EGY EGY
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Milana Jakšić Sırbistan SRB SRB
7. kata bayan 16-17 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata bay Amir Abdelaal Ahly Club EGY EGY
3. kata bay Ahmed Ashraf Shawky Mısır EGY EGY
5. kata bay Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bay Mahmoud Ragheb Ahly Club EGY EGY
7. kata bay Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Fatma Alzahraa Mahmoud Mısır EGY EGY
2. kata bayan Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata bayan Anna Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
5. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bayan Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Dmytriy Kamorkin JKAWF UKR UKR
3. kata bay veterans (+35 yas) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata bay veterans (+35 yas) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
5. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay veterans (+35 yas) Jozef Chocholáček TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata takýmlar bay -13 yas Champions Club (BEL) BEL BEL
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan -13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan -13 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kata takýmlar bayan -13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kata takýmlar bay 14-17 yas SSKA London (ENG) ENG ENG
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Vojvodina (SRB) SRB SRB
3. kata takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bay Ahly Club (EGY) EGY EGY
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata takýmlar bayan TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Viktor Vasnetshov Champion UKR UKR
2. kumite bay -11 yas -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Vladyslav Lysyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -11 yas -30kg Yevhen Sendetskyy Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -11 yas -30kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay -11 yas -30kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Valentin Naida JKAWF UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -35kg Mykhaylo Ivan Filipenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -35kg Mark Volpov Champion UKR UKR
5. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Chudobiński KK Champion Team POL POL
7. kumite bay -12 yas -35kg Eryk Supera Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay -11 yas -41kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -41kg Mykhaylo Gorodetskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Vasiliy Kruglikov ERIS-N RUS RUS
2. kumite bay -11 yas +41kg Jegor Dzurinsky Champion UKR UKR
3. kumite bay -11 yas +41kg Evgeni Selski Champion UKR UKR
3. kumite bay -11 yas +41kg Andriy Toroshanko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Kiril Dzurinsky Champion UKR UKR
7. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Wojciech Wisniewski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Angelika Hotsanivska JKAWF UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Alina Posokhova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas -35kg Evelina Kolyadyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Julia Sobiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Mennatallah Nower Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Dujavová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Procenko JKAWF UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas +35kg Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Evelin Czabajszki Fudoshin HUN HUN
7. kumite bayan -12 yas +35kg Elizaveta Sirosh Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan -12 yas +35kg Iryna Veber JKAWF UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Yaroslav Berillo ERIS-N RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Yaroslav Klymovets Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michał Król KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Andriy Kasprevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Richard Musil KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Karime Abou Etta Mısır EGY EGY
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Artem Kucharchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Alexandr Smyrnov JKAWF UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Mikhail Derpak Champion UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Zoryan Pelekh Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Filip Wojech KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Oleksandr Firstov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Grigori Mashtaler Champion UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Damian Lisowski KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Richard Musil KK Žilina SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Amira Ramadan Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Olexandra Balan Champion UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Yuliya Kolomiyets Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Novotná Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Elmar Van Kleef Hollanda NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Julien Van Schil KC Strassen LUX LUX
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Andriy Guzenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Balder Hjerpaasen Norveç NOR NOR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Miloš Dzaković Sırbistan SRB SRB
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Oleksandr Kosyak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Sandro Avetisov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Robl Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Omar Moussa Ahly Club EGY EGY
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Vashchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Vyacheslav Balan Champion UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Vitali Mikhasik Champion UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Mofid Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Mrzygłód KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Franz Streitz KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Boros BVSC HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikola Planić Sırbistan SRB SRB
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ahmed Ismail Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dragan Ličina Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksym Yanushevskyy Team Lviv UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Mofid Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Nick Gerrese Hollanda NED NED
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Mykola Buryak Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Ludwig Schwerdt KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dalia Badreldin Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Mariya Maydanyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Katarina Milivojčević Belgrade K.F. SRB SRB
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristina Parshukova ERIS-N RUS RUS
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Manon Bakker Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Maryna Zelinska Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Lapečević Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Teodora Ranković Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Martyna Cylke KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Alaa Ahmed Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tamara Pokrajac Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Minja Simić Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Danica Živković Vojvodina SRB SRB
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Giana Mohamed Farouk Lotfy Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Anja Kapelan Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Alaa Ahmed Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Katarzyna Sadowska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Denys Kashevarov JKAWF UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Kiril Zagumeni Champion UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dejan Zirojević Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Maksym Volkov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Nenad Kelebić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Andriy Khromushyn Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmitar Maljković Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Stefan Šolević Vojvodina SRB SRB
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Milan Nešić Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Miloš Cicovic Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Stefan Lugić Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Vladymyr Andrushkiv JKAWF UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Aleksandar Šestakov Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ivan Grujovski Vojvodina SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Njegoš Ristić Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Pavel Budnik Champion UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Njegoš Ristić Vojvodina SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Nikola Petrov Vojvodina SRB SRB
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zeina Mahmoud Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jelena Tufegdžić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nadine Goma Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Marija Stevanovic Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Isidora Ćirković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jovana Dukić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Adriana Vićovac Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Holly Graham-Mason SSKA London ENG ENG
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Aya Mousa Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dragana Jocković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tamara Babic Vojvodina SRB SRB
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hamess Naguib Ahly Club EGY EGY
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anna Bak Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Isidora Ćirković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Adriana Vićovac Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nadine Goma Ahly Club EGY EGY
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Denys Sumishevskiy Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -60kg Vladymyr Zelenov JKAWF UKR UKR
5. kumite bay -60kg Patryk Legut Poland POL POL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Arsenije Tadić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay -67kg Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Igor Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Oniell Zuiverloon Hollanda NED NED
7. kumite bay -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay -67kg Volodymyr Makhnitskyi Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Alex Buntshev Champion UKR UKR
3. kumite bay -75kg Vladimir Aleksić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bay -75kg Nemanja Lugić Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -75kg Artur Trubicki Poland POL POL
7. kumite bay -75kg Tomáš Flašar Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bay -75kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Sergei Yakimenko Champion UKR UKR
2. kumite bay -84kg Vladimir Mitić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -84kg Mateusz Chmielewski Polonya POL POL
3. kumite bay -84kg Piotr Szumiło Poland POL POL
5. kumite bay -84kg Marko Mandić Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay -84kg Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bay -84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -84kg Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Miloš Vuković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bay +84kg Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
3. kumite bay +84kg Dariusz Panasiuk Poland POL POL
3. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +84kg Yevgen Kashyrin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay +84kg Ivan Stijović Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay OPEN Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
3. kumite bay OPEN Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Dariusz Panasiuk Poland POL POL
3. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Marko Mandić Vojvodina SRB SRB
5. kumite bay OPEN Oleksii Pryvedennyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay OPEN Bojan Matić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay OPEN Piotr Szumiło Poland POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Shiaimaa Abdelaziz Mısır EGY EGY
2. kumite bayan -50kg Anita Bugajak Poland POL POL
3. kumite bayan -50kg Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan -50kg Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
2. kumite bayan -55kg Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Aya Shams Ahly Club EGY EGY
5. kumite bayan -55kg Suzana Lučić Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -55kg Leticia Ferreira Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Ingy Mousa Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan -61kg Maria Logvinenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Poland POL POL
3. kumite bayan -61kg Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan -61kg Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Daria Szulc Polonya POL POL
2. kumite bayan -68kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Ivana Čomagić Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan -68kg Fatma Alzahraa Mahmoud Mısır EGY EGY
5. kumite bayan -68kg Jovana Marković Sırbistan SRB SRB
5. kumite bayan -68kg Milica Novković Belgrade K.F. SRB SRB
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
2. kumite bayan +68kg Nadin Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite bayan +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Anna Magda Poland POL POL
5. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Aya Elzaabalawy Ahly Club EGY EGY
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Nada Amer Ahly Club EGY EGY
2. kumite bayan OPEN Anna Fajkowska Polonya POL POL
3. kumite bayan OPEN Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan OPEN Marta Dąbrowska Poland POL POL
5. kumite bayan OPEN Ingy Mousa Ahly Club EGY EGY
7. kumite bayan OPEN Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite bayan OPEN Jovana Marković Sırbistan SRB SRB
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Arkadiusz Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Vladimir Van de Wiel - Novinchanov ERIS-N RUS RUS
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Maikl Zelenko Champion UKR UKR
5. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Dmytriy Kamorkin JKAWF UKR UKR
5. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas KK Žilina (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Wado SE (HUN) HUN HUN
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Champion (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas JKAWF (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Team Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas Výběr pardubického kraje CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Vojvodina (SRB) SRB SRB
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Champion (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Vojvodina (SRB) SRB SRB
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas JKAWF (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas JKAWF (UKR) UKR UKR
7. kumite takýmlar bay 16-17 yas TJ Karate Praha CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Team Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Unity 99 NED NED
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Champion (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Unity 99 NED NED
3. kumite takýmlar bay KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
5. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Vojvodina (SRB) SRB SRB
2. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite takýmlar bayan Ahly Club (EGY) EGY EGY

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır