KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2010 - 24.04.2010 - 25.04.2010

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 1039
Kluby na medailových pozicích 61
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
74.49%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 340x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Nikola Lukovic Yvelines Karaté FRA FRA
7. kata ml. žáci (7-11) Manuel Seng KK Žilina SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Areij Ibrahim Ahly Club EGY EGY
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata ml. žákyně (7-11) Julia Derebecka Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata ml. žákyně (7-11) Iryna Veber JKAWF UKR UKR
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Mahmoud Bassiouny Ahly Club EGY EGY
7. kata st. žáci (12-13) Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kata st. žákyně (12-13) Maya Douma Ahly Club EGY EGY
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Narden Sayed Ahly Club EGY EGY
5. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Amira Ramadan Ahly Club EGY EGY
7. kata st. žákyně (12-13) Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
7. kata st. žákyně (12-13) Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Seif Orabi Ahly Club EGY EGY
2. kata dorostenci (14-15) Mahmoud Hanafi Ahly Club EGY EGY
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Noha Abdelsamie Ahly Club EGY EGY
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Sara Abdulmawgou Ahly Club EGY EGY
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Sabrina De Conti KC Strassen LUX LUX
5. kata dorostenky (14-15) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Donia Khater Ahly Club EGY EGY
7. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ahmed Soliman Ahly Club EGY EGY
2. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Mahmoud Elgezawy Ahly Club EGY EGY
3. kata junioři (16-17) Mohamed Rezk Ahly Club EGY EGY
5. kata junioři (16-17) Moustafa Fouad Ahly Club EGY EGY
5. kata junioři (16-17) Safwan Hassan Ahly Club EGY EGY
7. kata junioři (16-17) Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata junioři (16-17) Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Shimaa Soliman Ahly Club EGY EGY
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Milana Jakšić Vojvodina SRB SRB
7. kata juniorky (16-17) Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata muži
1. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata muži Amir Abdelaal Ahly Club EGY EGY
3. kata muži Ahmed Ashraf Shawky Ahly Club EGY EGY
5. kata muži Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata muži Mahmoud Ragheb Ahly Club EGY EGY
7. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Fatma Mahmoud Ahly Club EGY EGY
2. kata ženy Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kata ženy Anna Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ženy Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
5. kata ženy Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata ženy Lucie Michálková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Dmytriy Kamorkin JKAWF UKR UKR
3. kata Masters muži (+35 let) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
5. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata Masters muži (+35 let) Jozef Chocholáček Tarokan KK Brno CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Neufingerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata team žáci (7-13) Champions Club (BEL) BEL BEL
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team žákyně (7-13) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSKA London (ENG) ENG ENG
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži Vojvodina (SRB) SRB SRB
3. kata team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
kata team ženy
1. kata team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team ženy TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Viktor Vasnetshov Champion UKR UKR
2. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Vladyslav Lysyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žáci -30kg Yevhen Sendetskyy Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci -30kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ml. žáci -30kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Valentin Naida JKAWF UKR UKR
3. kumite ml. žáci -35kg Mykhaylo Ivan Filipenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -35kg Mark Volpov Champion UKR UKR
5. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Chudobiński KK Champion Team POL POL
7. kumite ml. žáci -35kg Eryk Supera Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ml. žáci -41kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
7. kumite ml. žáci -41kg Mykhaylo Gorodetskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Vasiliy Kruglikov ERIS-N RUS RUS
2. kumite ml. žáci +41kg Jegor Dzurinsky Champion UKR UKR
3. kumite ml. žáci +41kg Evgeni Selski Champion UKR UKR
3. kumite ml. žáci +41kg Andriy Toroshanko JKAWF UKR UKR
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Kiril Dzurinsky Champion UKR UKR
7. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Wojciech Wisniewski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Angelika Hotsanivska JKAWF UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Alina Posokhova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně -35kg Evelina Kolyadyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Julia Sobiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Mennatallah Nower Ahly Club EGY EGY
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Dujavová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Procenko JKAWF UKR UKR
5. kumite ml. žákyně +35kg Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Evelin Czabajszki Fudoshin HUN HUN
7. kumite ml. žákyně +35kg Elizaveta Sirosh JKAWF UKR UKR
7. kumite ml. žákyně +35kg Iryna Veber JKAWF UKR UKR
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Yaroslav Berillo ERIS-N RUS RUS
2. kumite st. žáci -39kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Yaroslav Klymovets Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg Michał Król KK Champion Team POL POL
7. kumite st. žáci -39kg Andriy Kasprevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -39kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite st. žáci -45kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Richard Musil KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Karime Abou Etta Ahly Club EGY EGY
3. kumite st. žáci -52kg Artem Kucharchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg Alexandr Smyrnov JKAWF UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
2. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žáci -60kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -60kg Mikhail Derpak Champion UKR UKR
7. kumite st. žáci -60kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
2. kumite st. žáci +60kg Zoryan Pelekh Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Filip Wojech KK Champion Team POL POL
5. kumite st. žáci +60kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Oleksandr Firstov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite st. žáci BRH Grigori Mashtaler Champion UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Damian Lisowski KK Champion Team POL POL
7. kumite st. žáci BRH Richard Musil KK Žilina SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Amira Ramadan Ahly Club EGY EGY
2. kumite st. žákyně -42kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Olexandra Balan Champion UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Krystyna Gryshenko JKAWF UKR UKR
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Yuliya Kolomiyets Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Novotná Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite st. žákyně +50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite st. žákyně BRH Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite st. žákyně BRH Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žákyně BRH Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
5. kumite st. žákyně BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Elmar Van Kleef Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Julien Van Schil KC Strassen LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andriy Guzenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Balder Hjerpaasen Norsko NOR NOR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Miloš Dzaković Vojvodina SRB SRB
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oleksandr Kosyak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maksym Sukharyev Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sandro Avetisov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Robl Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nick Gerrese Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Omar Moussa Ahly Club EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Vashchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vyacheslav Balan Champion UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vitali Mikhasik Champion UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mofid Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Mrzygłód KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vitaliy Stepanyak Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Franz Streitz KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Boros BVSC HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikola Planić Belgrade K.F. SRB SRB
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ahmed Ismail Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dragan Ličina Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksym Yanushevskyy Team Lviv UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Mofid Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Nick Gerrese Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Mykola Buryak Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Ludwig Schwerdt KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anastasiya Vanzhura Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dalia Badreldin Ahly Club EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Mariya Maydanyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Katarina Milivojčević Belgrade K.F. SRB SRB
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristina Parshukova ERIS-N RUS RUS
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Manon Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Maryna Zelinska Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Lapečević Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Teodora Ranković Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martyna Cylke KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alaa Ahmed Ahly Club EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tamara Pokrajac Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Minja Simić Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Danica Živković Vojvodina SRB SRB
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Giana Mohamed Farouk Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Anja Kapelan Vojvodina SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Alaa Ahmed Ahly Club EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Katarzyna Sadowska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) -55kg Denys Kashevarov JKAWF UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Kiril Zagumeni Champion UKR UKR
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -61kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dejan Zirojević Vojvodina SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Maksym Volkov Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -61kg Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite junioři (16-17) -68kg Nenad Kelebić Vojvodina SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andriy Khromushyn Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dmitar Maljković Vojvodina SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -68kg Stefan Šolević Vojvodina SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Milan Nešić Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) -76kg Stefan Radojčić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miloš Cicovic Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -76kg Stefan Lugić Vojvodina SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladymyr Andrushkiv JKAWF UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Aleksandar Šestakov Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) +76kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ivan Grujovski Vojvodina SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) +76kg Njegoš Ristić Vojvodina SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) BRH Pavel Budnik Champion UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) BRH Njegoš Ristić Vojvodina SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) BRH Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite junioři (16-17) BRH Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Nikola Petrov Vojvodina SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) BRH Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite junioři (16-17) BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Zeina Mahmoud Ahly Club EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Jelena Tufegdžić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nadine Goma Ahly Club EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Marija Stevanovic Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Isidora Ćirković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jovana Dukić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adriana Vićovac Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Holly Graham-Mason SSKA London ENG ENG
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aya Mousa Ahly Club EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dragana Jocković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tamara Babic Vojvodina SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hamess Naguib Ahly Club EGY EGY
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Bak Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Isidora Ćirković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) BRH Adriana Vićovac Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) BRH Nadine Goma Ahly Club EGY EGY
5. kumite juniorky (16-17) BRH Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) BRH Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Denys Sumishevskiy Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži -60kg Vladymyr Zelenov JKAWF UKR UKR
5. kumite muži -60kg Patryk Legut Polsko POL POL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Arsenije Tadić Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite muži -67kg Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Igor Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Oniell Zuiverloon Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite muži -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite muži -67kg Volodymyr Makhnitskyi Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Alex Buntshev Champion UKR UKR
3. kumite muži -75kg Vladimir Aleksić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite muži -75kg Nemanja Lugić Vojvodina SRB SRB
5. kumite muži -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži -75kg Artur Trubicki Polsko POL POL
7. kumite muži -75kg Tomáš Flašar KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Sergei Yakimenko Champion UKR UKR
2. kumite muži -84kg Vladimir Mitić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite muži -84kg Mateusz Chmielewski Polsko POL POL
3. kumite muži -84kg Piotr Szumiło Polsko POL POL
5. kumite muži -84kg Marko Mandić Vojvodina SRB SRB
5. kumite muži -84kg Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite muži -84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
7. kumite muži -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Miloš Vuković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite muži +84kg Mohanad Magdy Mohammed Ahly Club EGY EGY
3. kumite muži +84kg Dariusz Panasiuk Polsko POL POL
3. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži +84kg Yevgen Kashyrin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži +84kg Ivan Stijović Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži BRH Mohanad Magdy Mohammed Ahly Club EGY EGY
3. kumite muži BRH Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Dariusz Panasiuk Polsko POL POL
3. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Marko Mandić Vojvodina SRB SRB
5. kumite muži BRH Oleksii Pryvedennyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite muži BRH Bojan Matić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži BRH Piotr Szumiło Polsko POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Shiaimaa Abdelaziz Ahly Club EGY EGY
2. kumite ženy -50kg Anita Bugajak Polsko POL POL
3. kumite ženy -50kg Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite ženy -50kg Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Anna Fajkowska Polsko POL POL
2. kumite ženy -55kg Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Aya Shams Ahly Club EGY EGY
5. kumite ženy -55kg Suzana Lučić Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Leticia Ferreira KC Strassen LUX LUX
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Ingy Mousa Ahly Club EGY EGY
2. kumite ženy -61kg Maria Logvinenko JKAWF UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -61kg Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite ženy -61kg Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Daria Szulc Polsko POL POL
2. kumite ženy -68kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Ivana Čomagić Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite ženy -68kg Fatma Mahmoud Ahly Club EGY EGY
5. kumite ženy -68kg Jovana Marković Vojvodina SRB SRB
5. kumite ženy -68kg Milica Novković Belgrade K.F. SRB SRB
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Esther van Schaik Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ženy +68kg Nadin Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Anna Magda Polsko POL POL
5. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Aya Elzaabalawy Ahly Club EGY EGY
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Nada Amer Ahly Club EGY EGY
2. kumite ženy BRH Anna Fajkowska Polsko POL POL
3. kumite ženy BRH Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite ženy BRH Marta Dąbrowska Polsko POL POL
5. kumite ženy BRH Ingy Mousa Ahly Club EGY EGY
7. kumite ženy BRH Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite ženy BRH Jovana Marković Vojvodina SRB SRB
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Arkadiusz Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Vladimir Van de Wiel - Novinchanov ERIS-N RUS RUS
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Maikl Zelenko Champion UKR UKR
5. kumite Masters muži (+35 let) BRH Dmytriy Kamorkin JKAWF UKR UKR
5. kumite Masters muži (+35 let) BRH Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite team st. žáci KK Žilina (SVK) SVK SVK
3. kumite team st. žáci Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team st. žáci Wado SE (HUN) HUN HUN
5. kumite team st. žáci Champion (UKR) UKR UKR
5. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
2. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite team st. žákyně JKAWF (UKR) UKR UKR
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite team dorostenci (14-15) Team Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite team dorostenci (14-15) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team dorostenci (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team dorostenci (14-15) Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite team dorostenci (14-15) KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
7. kumite team dorostenci (14-15) Výběr pardubického kraje CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite team dorostenky (14-15) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team dorostenky (14-15) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team dorostenky (14-15) Vojvodina (SRB) SRB SRB
5. kumite team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) Champion (UKR) UKR UKR
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite team junioři (16-17) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team junioři (16-17) Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Vojvodina (SRB) SRB SRB
5. kumite team junioři (16-17) JKAWF (UKR) UKR UKR
5. kumite team junioři (16-17) JKAWF (UKR) UKR UKR
7. kumite team junioři (16-17) TJ Karate Praha CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite team juniorky (16-17) Team Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite team juniorky (16-17) Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kumite team juniorky (16-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite team juniorky (16-17) Unity 99 NED NED
kumite team muži
1. kumite team muži Champion (UKR) UKR UKR
2. kumite team muži Unity 99 NED NED
3. kumite team muži KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
3. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team muži Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
5. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team ženy
1. kumite team ženy Vojvodina (SRB) SRB SRB
2. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Euro Grand Prix Pilsen 2012 27.10.2012-28.10.2012
Grand Prix Hradec Králové 2012 21.04.2012-22.04.2012
Euro Grand Prix Pilsen 2011 01.10.2011-02.10.2011
Grand Prix Hradec Králové 2011 23.04.2011-24.04.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk