KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia 2009 - 19.04.2009

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 37
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
91.67%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Mihael Aberšek KK Lovrenc SLO SLO
5. kata bay 16-17 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bay 16-17 yas Robert Kelemen KK Neded SVK SVK
7. kata bay 16-17 yas Maciej Wilczek Poland POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Anna Zelent Polonya POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Tjaša Kranjec Slovenya SLO SLO
7. kata bayan 16-17 yas Ines Švarc Slovenya SLO SLO
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kata bay Kristian Novak Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Tamara Kovačević Slovenya SLO SLO
7. kata bayan Alisa Redžič Slovenya SLO SLO
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay Polonya POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan KK Trstená (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan Slovenya SLO SLO
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bence Brachna Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Artsiom Krautsou Beyaz Rusya BLR BLR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Pająk Poland POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Renato Subotič Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Mateusz Adamiecki Polonya POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Tamáš Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Patrik Hozák Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kaserer Avusturya AUT AUT
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Chojnowski Poland POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Marek Bálint Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Rhys Davies Galler WAL WAL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Łukasz Czechowicz Poland POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Kardoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Zubčák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Sebastjan Budihna Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Sabah Midzic Avusturya AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Grochola Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Vanda Matuškovičová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Borislava Tešanovič Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anzhelika Terlyuga Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gréta Kiss Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Monika Malesa Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lina Pušnik Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Angéla Papp Macaristan HUN HUN
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Alen Mašić Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -60kg Michal Zaorski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Davy Dona France FRA FRA
2. kumite bay -67kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -67kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Zlatko Tkalec Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Poland POL POL
5. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -67kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
7. kumite bay -67kg Gareth Reynolds Galler WAL WAL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -75kg Goran Lučin Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -75kg Marijan Bracic Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -75kg Adrien Gautier Fransa FRA FRA
5. kumite bay -75kg Larry Dona Fransa FRA FRA
5. kumite bay -75kg Maroš Sokol Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -75kg Albert Ciesielski Poland POL POL
7. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jean Christophe Taumotekava Fransa FRA FRA
2. kumite bay -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -84kg Neven Martić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -84kg Tomislav Rašidagić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -84kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -84kg Dejan Vozlič Slovenya SLO SLO
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Omer Tabakovic Slovenya SLO SLO
2. kumite bay +84kg Jean-Marc Mayer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay +84kg Dzmitry Hrachou Beyaz Rusya BLR BLR
3. kumite bay +84kg Zekerijan Tabakovič Slovenya SLO SLO
5. kumite bay +84kg Terence Bandudi Kusa Fransa FRA FRA
5. kumite bay +84kg Lonni Boulesnane France FRA FRA
7. kumite bay +84kg Bartłomiej Pielesiek Polonya POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -50kg Vesna Bezgovšek Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Bianca Ellensohn Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Damira Bujan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -55kg Aurelie Calizingoue Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -55kg Margareta Kraljič Medimurje CRO CRO
5. kumite bayan -55kg Iva Peternel Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -61kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Lucia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Zsuzsanna Klima Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -68kg Ema Ančić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -68kg Špela Horvat Slovenya SLO SLO
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Nikoleta Jurovýchová Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Kamila Warda Poland POL POL
5. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan +68kg Lucia Rácová Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kumite takýmlar bay Slovenya SLO SLO
5. kumite takýmlar bay Polonya POL POL
5. kumite takýmlar bay Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
7. kumite takýmlar bay Slovenya SLO SLO
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO
5. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır