KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2015 - 03.10.2015 - 04.10.2015

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Club Karate Plzeň
Yarışmacılar 578
Girişleri 804
Kulüpler 119
Ülkeler 19
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 67
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
28.33%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 15x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -11 yas Paul Georg Burger Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
5. kata bay -11 yas Eitan Gurevich İsrail ISR ISR
7. kata bay -11 yas Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Maxime Thonnard Champions Club BEL BEL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Klára Hrubcová KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bayan -12 yas Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Rayane Deghali Wakai Team BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Ivan Fajardo İsviçre SUI SUI
3. kata bay 12-13 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Reinosuke Kusano Bosatsu DEN DEN
5. kata bay 12-13 yas Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Maxim Marginet Karate Club Groot-Bijgaaden BEL BEL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Emma Kubišová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Janine Corpataux İsviçre SUI SUI
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Younmi Novo KC Andenne - Seilles BEL BEL
5. kata bayan 12-13 yas Stella Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan 12-13 yas Stephanie Pedersen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kata bay 14-15 yas Pietro Stocker İsviçre SUI SUI
3. kata bay 14-15 yas Matěj Říha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Pascal Störrlein İsviçre SUI SUI
5. kata bay 14-15 yas Donjet Dzemaili İsviçre SUI SUI
5. kata bay 14-15 yas Yuki Ujihara İsviçre SUI SUI
7. kata bay 14-15 yas Peter Garlet Danimarka DEN DEN
7. kata bay 14-15 yas Thomas Skov Schmitto Danimarka DEN DEN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dominika Šabová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Bess Mänty Lahden Karate FIN FIN
3. kata bayan 14-15 yas Cecilie Scharff Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Nadin Kusch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan 14-15 yas Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Melina Kazakidis Danimarka DEN DEN
7. kata bayan 14-15 yas Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Léon Di Caprio İsviçre SUI SUI
5. kata bay 16-17 yas Pascal Störrlein İsviçre SUI SUI
7. kata bay 16-17 yas Shervin Moshfegh Danimarka DEN DEN
7. kata bay 16-17 yas Matteo Tamborlani Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Marie-Josefine Richter KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kata bayan 16-17 yas Michella Lauritsen Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 16-17 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Melina Kazakidis Danimarka DEN DEN
7. kata bayan 16-17 yas Bess Mänty Lahden Karate FIN FIN
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Šimon Branda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Laurenz Berner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bay 18-20 yas Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 18-20 yas Léon Di Caprio İsviçre SUI SUI
5. kata bay 18-20 yas David Gurevich İsrail ISR ISR
5. kata bay 18-20 yas Solomon Refaleov İsrail ISR ISR
7. kata bay 18-20 yas Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Melinda Mark İsviçre SUI SUI
2. kata bayan 18-20 yas Mara Veraguth İsviçre SUI SUI
3. kata bayan 18-20 yas Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kata bayan 18-20 yas Nathalie Schmidt İsviçre SUI SUI
5. kata bayan 18-20 yas Nea Mänty Lahden Karate FIN FIN
5. kata bayan 18-20 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay
1. kata bay Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata bay Amédéo Alessandro Di Giovanni Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Soheil Zareian A. Azizi Team BEL BEL
7. kata bay Maurice Rösch İsviçre SUI SUI
7. kata bay Martin Truttmann Karateschule Sursee SUI SUI
kata bayan
1. kata bayan Melinda Mark İsviçre SUI SUI
2. kata bayan Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan Michella Lauritsen Danimarka DEN DEN
5. kata bayan Nathalie Schmidt İsviçre SUI SUI
5. kata bayan Mara Veraguth İsviçre SUI SUI
7. kata bayan Anne Petersen Danimarka DEN DEN
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -32kg Jakub Maňko CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -32kg Julian Pal Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -12 yas -32kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Aleksandrs Novikovs TAN LAT LAT
5. kumite bay -12 yas -32kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay -12 yas -32kg Kristóf Rónai PSE Shindo HUN HUN
7. kumite bay -12 yas -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Vladislav Sorokin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite bay -12 yas -40kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Mateusz Markiewicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Pascal Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -12 yas -40kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite bay -12 yas +40kg Maxime Thonnard Champions Club BEL BEL
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nina Gadzmanová KK Trstená SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lind Trine Fuyu Sportkarate DEN DEN
5. kumite bayan -12 yas -35kg Jade Kallio Rajakylän Karateseura Ry. FIN FIN
5. kumite bayan -12 yas -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Annamária Vilčinská KK Trstená SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Frederik Kos Greeve Karate DEN DEN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Mikhail Beynya Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikita Orlov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Duy Anh Dang Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikita Naumov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Ilias Hounifa Champions Club BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Ivan Demianenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Mike Brix Wegener Zimmermann Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Sebastian Weidelt Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Nikita Zaburdyaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Michael Matejcík KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Pavel Popenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Taner Salmann Karateklubi Falco EST EST
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Emil Mathiassen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Paw Hastrup Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Kristián Schultz KK Trstená SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sara Kallio Rajakylän Karateseura Ry. FIN FIN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marija Luize Muizniece Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zsófia Udvari PSE Shindo HUN HUN
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Célia Dosogne KCM Debatty BEL BEL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucia Garbiarová KK Trstená SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sacha Kjærsgaard Greeve Karate DEN DEN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eva Brognon Ashi Barai Dojo Braine Le Comte BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ida Jensen Bushi Karate DEN DEN
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Lena Krakau Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ilias Hounifa Champions Club BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Lars Winters Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Kaspar Kitse Karateklubi Falco EST EST
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Quentin Mahauden Karaté Club Rebecq BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Vith Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Samuel Tapajčík CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Uri Levinshtein İsrail ISR ISR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Steven Beutler İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Rasmus Victor Mortensen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Kieran Stalpaert Samoerai Leuven BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Voldřich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Anthony Collard KC Wallonie BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Oliver František Kunc Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Keanu Cattin KIDOKAN K.C. Le Locle, Chauxde-Fonds SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Adrian Federico Lopez Salas Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Igors Lesnikovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Sascha Rösch Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Christian Andreasen Sportkarate DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Emil Hastrup Greeve Karate DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jonathan Paulussen Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Björn Kulovuori Lahden Karate FIN FIN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Casper Victor Nielsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Mille Lennie Hjerrild Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Sokk Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Emma Amalie Pedersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Michelle Süss Bushido Stollberg GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Mia Bruun Sportkarate DEN DEN
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kimberly Nelting Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Silvia Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Štroblová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kartin Kukk Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Elza Vasilyausksyte Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Indra Winters Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sofie De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Lyck Bushi Karate DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Frederikke Grønning Olesen Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ingeborg Othilie Pedersen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Celine Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Thanks Rusanganwa Nema Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Luca Spitz Hayabusa Karate Do Basel SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Gabriel Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Quentin Mahauden Karaté Club Rebecq BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Sabry Belaraj Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Nicky Valdemar Hansen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jordan Neves Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Rodinov Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Sebastian Kos Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Simon Neve Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Mikula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Gianluca Vanacore Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jonas Plæhn Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Johan Guldbæk Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mads Viberg Larsen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Lasse Galtt Møller Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Mike Kjærsgaard Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Kol Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Patrick Møller Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jonas Richard Friis Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Björn Kulovuori Lahden Karate FIN FIN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jordy van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Mortezaa Ferghepoush Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jacob Diaz Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Theis Klausen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Josef Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Anouar Bougrine KC Wallonie BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Michel Corbalen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Poulsen Amalie Hvitfeldt Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Adriana Crhonková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Säde Tiger Renshin-kan Ry FIN FIN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Li Lirisman Spordiklubi Budo EST EST
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Caroline Petra Jensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lena da Nazare Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Laura Hoffmann Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Allison Berna Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Oriane Zumwald Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kosovare Sadiku Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Laura Sikorski Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Frederikke Grønning Olesen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Xhenisa Redzepi Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Sabri Bellaraj Nippon KC BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Liridon Zenelaj Shitokai Karate Evere BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Wassim Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -67kg
1. kumite bay 18-20 yas -67kg Pavel Artamonov Spordiklubi Budo EST EST
2. kumite bay 18-20 yas -67kg Philippe Biberich Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Daniel Cho Johnsen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
3. kumite bay 18-20 yas -67kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR NOR
5. kumite bay 18-20 yas -67kg Victor Jay Bushi Karate DEN DEN
7. kumite bay 18-20 yas -67kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jiří Krych Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Emmanuel Okimela KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Paco Eggiman Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -75kg Eros Kajanaku Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -84kg
1. kumite bay 18-20 yas -84kg Kevin Korte Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 18-20 yas -84kg Michel Corbalen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Joakim Viberg Larsen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -84kg Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -84kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -84kg Farhat Wassim Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +84kg
1. kumite bay 18-20 yas +84kg Anders Frithioff Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 18-20 yas +84kg Alon Berkovich İsrail ISR ISR
3. kumite bay 18-20 yas +84kg Kristoffer Sittrup Jeppesen Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas +84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bayan 18-20 yas -50kg
1. kumite bayan 18-20 yas -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -50kg Poulsen Amalie Hvitfeldt Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 18-20 yas -50kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas -55kg
1. kumite bayan 18-20 yas -55kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas -55kg Cassy Schmit Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Veronika Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -55kg Melinda Michel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -55kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 18-20 yas -61kg
1. kumite bayan 18-20 yas -61kg Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas -61kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Kyra Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -61kg Angela Zaqoomi Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 18-20 yas -61kg Kosovare Sadiku Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -61kg Alexandra Shabarshova Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bayan 18-20 yas -68kg
1. kumite bayan 18-20 yas -68kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 18-20 yas -68kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -68kg Shalin Lya Zulauf Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -68kg Shirel Canditan İsrail ISR ISR
5. kumite bayan 18-20 yas -68kg Dielza Ulluri Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite bayan 18-20 yas -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +68kg
1. kumite bayan 18-20 yas +68kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +68kg Nurija Karalik Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite bayan 18-20 yas +68kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas +68kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Casper Lidegaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay -60kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite bay -60kg Wassim Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
2. kumite bay -67kg Jeremy Delhez KC Wallonie BEL BEL
3. kumite bay -67kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Robert Glavas Nippon Shotokan Wien AUT AUT
5. kumite bay -67kg Victor Jay Bushi Karate DEN DEN
7. kumite bay -67kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
2. kumite bay -75kg Jonas Pallesen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Christian Olsen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay -75kg Sébastien Ciray Nippon KC BEL BEL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Kevin Korte Danimarka DEN DEN
2. kumite bay -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay -84kg Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kumite bay -84kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay -84kg Florian Cimolino Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bay -84kg Joakim Viberg Larsen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bay +84kg Johannes Krefting Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay +84kg Alon Berkovich İsrail ISR ISR
3. kumite bay +84kg Angel Georgieff Yoseikan Ryu Karate Australia AUS AUS
5. kumite bay +84kg Anders Frithioff Danimarka DEN DEN
5. kumite bay +84kg Kristoffer Sittrup Jeppesen Sportkarate DEN DEN
7. kumite bay +84kg Christian Bech Holm Danimarka DEN DEN
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay OPEN Dean Grilli Champions Club BEL BEL
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kumite bay OPEN Rom Gaigy İsrail ISR ISR
5. kumite bay OPEN Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Tania Ribeiro Matos CKMAIA POR POR
3. kumite bayan -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan -50kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite bayan -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Natalia Glogowska AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -55kg Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bayan -55kg Melinda Michel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite bayan -55kg Johanna Nordh Danimarka DEN DEN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Manon Hemroulle Bushido Karate Team BEL BEL
5. kumite bayan -61kg Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI SUI
5. kumite bayan -61kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Charlotte Grimm Karate Arnstadt GER GER
2. kumite bayan -68kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -68kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
5. kumite bayan -68kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan -68kg Lisa Cecile Sørensen Danimarka DEN DEN
7. kumite bayan -68kg Shalin Lya Zulauf Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
2. kumite bayan +68kg Nurija Karalik Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Diny Sophy Danoise Jensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan +68kg Emma Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan OPEN Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Bettina Alstadsæther Stavanger Karate Klubb NOR NOR
5. kumite bayan OPEN Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bayan OPEN Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır