KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2013 - 28.09.2013 - 29.09.2013

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Club karate Plzeň
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 52
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
39.06%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 16x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Oguzkhan Khallyyev Ukrayna UKR UKR
2. kata bay -11 yas Roman Vishnik Ukrayna UKR UKR
3. kata bay -11 yas Alex Marshall Shitokai SCO SCO
3. kata bay -11 yas Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nina Hlavačková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Vladanka Avramova Karate klub Urban Invest - Kavadarci MKD MKD
3. kata bayan -12 yas Sarah Noisternigg Karate Union Walserfeld AUT AUT
5. kata bayan -12 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Simona Prpičová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Dominika Bogárová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Nicol Pyzh İsrail ISR ISR
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 14-15 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Ľudmila Bačíková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Ogulgerek Khallyyeva Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 14-15 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Solomon Rafailov İsrail ISR ISR
2. kata bay 16-17 yas Rami Shamilov İsrail ISR ISR
3. kata bay 16-17 yas Samuel Dávid Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Jordan Szafranek Shitokai SCO SCO
7. kata bay 16-17 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Peško Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Caroline Dalgård Danimarka DEN DEN
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 18-20 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 18-20 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Solomon Rafailov İsrail ISR ISR
7. kata bay 18-20 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Terryana D Onofrio İtalya ITA ITA
2. kata bayan 18-20 yas Valérie Will Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kata bayan 18-20 yas Melinda Mark İsviçre SUI SUI
3. kata bayan 18-20 yas Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bayan 18-20 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Peter Fabian Slovakia SVK SVK
2. kata bay Vitaliy Kulyk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Melinda Mark İsviçre SUI SUI
2. kata bayan Stephanie Connel Shitokai SCO SCO
3. kata bayan Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Terryana D Onofrio İtalya ITA ITA
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -32kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Vladyslav Momotenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -40kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Marvin Lauber Kofukan Brig SUI SUI
2. kumite bay -12 yas +40kg Milán Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas +40kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bay -12 yas +40kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Polina Hurenko Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Oleksandra Pavlova Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -12 yas +35kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eva Kozárová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sára Krivdová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Yassine Bouchahrouf KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Krisztofer Bálint Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Tomáš Kósa Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Steven Beutler İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Bojan Dimov Karate Team Gladiator MKD MKD
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Valentin Leißner Karate-Do Rochlitz GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Vojtěch Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Jonathan Paulussen KC Wallonie BEL BEL
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Rasmus Victor Mortensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Vitaliy Karatusha Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +55kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alexandra Hamšíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Hirt Karate Do Brugg SUI SUI
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmytro Lebid Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Mykola Gienov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mike Kjærsgaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dylan Rush İskoçya SCO SCO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ivan Yamburenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Johnathan Gilmour Shitokai SCO SCO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Džačovský Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg László Micsinyei Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Mateja Rogozarski İsrail ISR ISR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Yegor Dzhurynskyy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikita Grikhovodov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Valentyn Zabara Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Attila Jóba Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Bálint Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kyrylo Dzhurynskyy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavlo Remizov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ogulgerek Khallyyeva Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Kuklová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nora Olsen El Caidi Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nina Vorderleitner Karate Union Walserfeld AUT AUT
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Bálint Kronstein Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Luca Rettenbacher Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Benoît Schmidlin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Matej Homola Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Rekhlitskyy Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Kevin Korte Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Andrej Bíreš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tanel Paabo Estonya EST EST
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Anders Frithioff Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg David Esacov İsrail ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Réka Emese Kiss Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Silva Červená Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ina Macejková Slovakia SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Evelin Szabó Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Sebastian Szalay Hungary HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Roman Zhyvko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Valerii Chobotar Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Oleksandr Rozenberg Ukrayna UKR UKR
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD MKD
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lior Ben Aroche İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Amy Connell İskoçya SCO SCO
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Mie Zillmer Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Daria Lukianchenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Halina Melnyk Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Michael Dasoul Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -60kg Emil Pavlov Makedonya MKD MKD
3. kumite bay -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Christian Olsen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay -67kg Rom Gaigy İsrail ISR ISR
3. kumite bay -67kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay -67kg Todor Risteski KK Sport 94 - Prilep MKD MKD
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Michael Rothenbühler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD MKD
2. kumite bay -84kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -84kg Basaran Abdülkadir Shogun Memmingen GER GER
3. kumite bay -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bay +84kg Mario Trachsel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite bay +84kg Philip Carlsen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite bay +84kg Péter Paksi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay +84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay OPEN Martin Petreski KK Sport 94 - Prilep MKD MKD
3. kumite bay OPEN Philip Carlsen Bushi Karate DEN DEN
3. kumite bay OPEN Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Melinda Vass Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Amy Connell İskoçya SCO SCO
3. kumite bayan -55kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan -61kg Ingrid Suchánková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
2. kumite bayan -68kg Iona Frost Meadowbank SCO SCO
3. kumite bayan -68kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan -68kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan +68kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan OPEN Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan OPEN Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır