KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Grand Prix 2010 - 02.10.2010 - 03.10.2010

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 58
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
53.29%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 38x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jess Rosiello Wakai Team BEL BEL
3. kata bay -11 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay -11 yas Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
5. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kata bayan -12 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay 12-13 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Mario Meixner KK Trstená SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Marcel Rebro Slovakia SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
2. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Luisa Reinl KD Lich GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Miriam Risse KD Lich GER GER
5. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Stéphania Salvati Lüksemburg LUX LUX
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay 16-17 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Michael Basckin Avustralya AUS AUS
3. kata bay 16-17 yas Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay 16-17 yas Charles-Edouard Petit Lüksemburg LUX LUX
5. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata bayan 16-17 yas Laila Kinsch Lüksemburg LUX LUX
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Peter Soóky Slovakya SVK SVK
5. kata bay Kristian Agsten Almanya GER GER
5. kata bay Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
7. kata bay Bryan Antony Lüksemburg LUX LUX
7. kata bay Fréderic Namèche CAMJ Karate Brussel BEL BEL
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Renee Caruso Avustralya AUS AUS
5. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Mariska Marques-Steenbeek Hollanda NED NED
7. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jess Rosiello Wakai Team BEL BEL
2. kumite bay -12 yas -35kg Thanks Rusanganwa Nema Wakai Team BEL BEL
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg David Podsklan Autoškola Podsklan SVK SVK
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Kenneth Gabriels Karateclub United Friends 3063 BEL BEL
5. kumite bay -11 yas -41kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite bay -11 yas +41kg Rick Groot Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Kevin Hein SKD Goettschied GER GER
5. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay -11 yas +41kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay -11 yas +41kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kumite bayan -12 yas -35kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Rebeka Vidová Autoškola Podsklan SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Kasák KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Nathan Curtz Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Tobias Kirchhoff Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Alexander Georgieff Avustralya AUS AUS
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Szymon Lasota KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eline Vounckx Belçika BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Carina Storzer Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lola Rauw Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jonathan Caruso Avustralya AUS AUS
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Stephane Da Fonte Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Rayan Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Julien Van Schil Luxemburg LUX LUX
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola Autoškola Podsklan SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Matthias Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Matthias Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Barry Groot Budoschool Ton Neuhaus NED NED
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Emmanuel Mulisi Kayembe Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Stef Adams Belçika BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Levi Grouls Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Jennifer Delfosse Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alexandra Gallo Avustralya AUS AUS
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Terézia Valentovičová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Shauni Fontaine Budoschool Ton Neuhaus NED NED
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Bobbi Been Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Camille Paquet Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Jaroslava Baňasová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Jana Mazánková Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Simon Aubry Fransa FRA FRA
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Eugene Orlov Avustralya AUS AUS
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Yassine El Alili Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Quinten Van Aesbroeck Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Michael Basckin Avustralya AUS AUS
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jéremy Da Luz Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Loic Raschella Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Dylan Amieiro Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Wojciech Słomian Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Ian Van der Eedt Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marciano Dekker Fudoshin Roermond NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ismail Hmimsa Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Aaron McMahon Avustralya AUS AUS
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jens Van Poecke Okinawa Kwai Gent-Laarne BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Luke Walker Avustralya AUS AUS
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jan Abraham SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Angel Georgieff Australia AUS AUS
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Bianca Gallo Avustralya AUS AUS
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lien Joris Belçika BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Stephanie Reiffers Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tania Kristensen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Liz Hary Lüksemburg LUX LUX
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jennifer Hein SKD Goettschied GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Vincent Vasseur Hollanda NED NED
2. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
3. kumite bay -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Boris Delhez Netherlands NED NED
5. kumite bay -60kg Charafedinne Ebaihoubarka Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
7. kumite bay -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Cedric Urru Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -67kg Geoffrey Berens Hollanda NED NED
3. kumite bay -67kg Jamal Ebaihoubarka Hollanda NED NED
3. kumite bay -67kg Oniell Zuiverloon Hollanda NED NED
5. kumite bay -67kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -67kg Lorenzo Manhoef Netherlands NED NED
7. kumite bay -67kg Salahedinne Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg René Smaal Hollanda NED NED
2. kumite bay -75kg Andre Beck Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Andreas Bachmann Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Wladislaw Gumarow Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg Noah Bitsch Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg Xavier Köhlen Hollanda NED NED
7. kumite bay -75kg Robin van der Gracht Federation Francophone BEL BEL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
2. kumite bay -84kg Daniel Dutomadio Hollanda NED NED
3. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -84kg Anis Maatoug Ishoj Karate DEN DEN
5. kumite bay -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay -84kg Florian Colmsee Bushido Alfeld GER GER
7. kumite bay -84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jonathan Horne Almanya GER GER
2. kumite bay +84kg Moreno Sheppard Hollanda NED NED
3. kumite bay +84kg Enrico Höhne Almanya GER GER
3. kumite bay +84kg Marek Radúch KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay +84kg Tony Besser Bushido Alfeld GER GER
5. kumite bay +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay +84kg Hamish Fraser Avustralya AUS AUS
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay OPEN Ludovic Mauroy Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
3. kumite bay OPEN Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Marek Radúch KK Žilina SVK SVK
5. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
7. kumite bay OPEN Hamish Fraser Avustralya AUS AUS
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
2. kumite bayan -50kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Katarína Kotúčová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Jana Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bayan -55kg Ornella Nezi Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan -55kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
5. kumite bayan -55kg Alysha Dew Avustralya AUS AUS
5. kumite bayan -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite bayan -55kg Monika Turlinska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bayan -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Silvia Sperner Almanya GER GER
5. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Bahija Berrouba Netherlands NED NED
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -68kg Maria Weiß Almanya GER GER
3. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
3. kumite bayan -68kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
5. kumite bayan -68kg Megan Edwards Avustralya AUS AUS
5. kumite bayan -68kg Stephanie Kofeldt Almanya GER GER
7. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite bayan -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
2. kumite bayan +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Jana Koribaničová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
5. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Ciska van der Voort Hollanda NED NED
7. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Alysha Dew Avustralya AUS AUS
2. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Stephanie Otten Belçika BEL BEL
3. kumite bayan OPEN Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan OPEN Ornella Nezi Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan OPEN Michelle Wilson Avustralya AUS AUS
7. kumite bayan OPEN Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan OPEN Olivia Hale Avustralya AUS AUS
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Almanya GER GER
2. kumite takýmlar bay Hollanda NED NED
3. kumite takýmlar bay Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bay Almanya GER GER
5. kumite takýmlar bay Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
5. kumite takýmlar bay Bushido Alfeld (GER) GER GER
7. kumite takýmlar bay Federation Francophone (BEL) BEL BEL
7. kumite takýmlar bay Union Karate Sportive Leuze (BEL) BEL BEL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Hollanda NED NED
2. kumite takýmlar bayan Hollanda NED NED
3. kumite takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bayan Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
5. kumite takýmlar bayan Federation Francophone (BEL) BEL BEL
5. kumite takýmlar bayan Avustralya AUS AUS

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır