KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 - 23.11.2019

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
78.57%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -52kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -52kg Jakub Beránek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -52kg Lukáš Wojaczek ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -52kg Ondřej Sikora ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +52kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +52kg Jan Kolář Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +52kg Sam Vašica Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +52kg Kamil Pokštefl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Bříza KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Szymon Halys KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Marek Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Samuel Kekely Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vilém Vít Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Szymon Halys KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Marek Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Dominik Bříza KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Patrik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vilém Vít Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Adam Bartoň Dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Michal Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dominik Mikulecký Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Majer ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu František Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Michal Horák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Marek Musil KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anna Lochmanová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Magdaléna Jánská KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sabrina Mebrouk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Kubatová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Lucie Urbanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Lukáš Wojaczek ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Sikora ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Beránek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Kolář Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Milan Troschok ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Klára Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lena Šuláková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Monika Veselá Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Jana Bártová KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Szymon Halys KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Martin Růžička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Hejtmánek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Bartoň Dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Oliver Kubín KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matyáš Zábrodský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Patrik Charvat Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kristián Křák ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg František Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adam Dědek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jan Majer ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Matyáš Táborský ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Michal Horák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Václav Voříšek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matouš Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Mikulecký Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Lucie Urbanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adéla Vokřálová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Eliška Kolářová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Anna Kubatová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Josefína Novotná Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Kíni Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Přemek Kosař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Lena Šuláková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Klára Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Jana Ražná MSKA Krmelín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Amálie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Růžička TJ Sokol Šumperk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg David Staněk TJ Sokol Šumperk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Kozak KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite juniorky (16-17) BRH Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -67kg Zdeněk Bombera MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ladislav Dostálek MSKA Krmelín CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Artur Trubicki Arashi Legnica POL POL
2. kumite muži -84kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg Josef Král Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Šuranský MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jiří Paulíček Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
5. kumite muži BRH Ladislav Dostálek MSKA Krmelín CZE CZE
5. kumite muži BRH Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite muži BRH Josef Král Karate Polička CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Roksana Wojciechowska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Jaroslava Hartmannová KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žákyně TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team žáci KK Lichnice CZE CZE
5. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři SKC Louny CZE CZE
5. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenky + juniorky KK Lichnice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team ženy Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Pohár nadějí 2019 06.04.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk