KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2009 - 18.04.2009

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Ned Hockey Karate Nymburk
Registrovaných jednotlivců 245
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
55.36%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Taťána Pancuráková Gojukan Praha CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Výběr ČSKe CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Sport Relax CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SK Tommi CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Pečenka Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Smola KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Vaňatka KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Hájková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Šlechta Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +75kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +75kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +75kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Aleš Radil KK Lichnice CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy BRH Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk