KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Prague Open 2018 - 16.12.2018

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel HPZ Karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
30.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Radim Bunček Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Radim Puta HPZ Karate CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Guzková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eliška Vilímková SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Julie Balcárková SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Seifertová PSK Olymp Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Neya Forgáčová Makoto Karate Klub CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Michal Hurník SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Adéla Franková SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Patrik Daniel Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jonáš Szanyi SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Franková SKBU Hostivař CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ David Štekl SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Gibas SKBU Hostivař CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Vladimír Herold Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Hynek Paštěka SKBU Hostivař CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SKK Attfis Ostrava CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Silesia Opava CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) HPZ Karate CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Lucie Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Kateřina Guzková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Jan Babák Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Lucie Urbanová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Marek Kratochvíl Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jonáš Szanyi SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite juniorky Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Filip Vojtěch HPZ Karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Tomáš Vu Duc Anh HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Tomáš Kučera SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Michal Trampota HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Julie Balcárková SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Barvová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Vojtěchová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Mařík SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Michal Hurník SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ivan Geisler Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Michal Kesner SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Kratochvíl Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U20 +60kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Elemir Kubini Masada Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk