KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2007 - 17.03.2007

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel NED HOCKEY KARATE NYMBURK
Registrovaných jednotlivců 216
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
47.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 51x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Jelínek Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata muži Karel Krásný SK Predátor Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Mikolášek SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Pavlík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jakub Hrách Kobra Kladno CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žákyně + ml. dorostenky -40kg
1. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně + ml. dorostenky -50kg
1. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -50kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně + ml. dorostenky -50kg Iveta Krpátová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žákyně + ml. dorostenky +50kg
1. kumite st. žákyně + ml. dorostenky +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně + ml. dorostenky +50kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně + ml. dorostenky +50kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně + ml. dorostenky +50kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Aleš Romanovský Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Břenek SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Baroch Karate Kolín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite muži -65kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Hajduk Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +75kg Mikuláš Záhorec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži BRH Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Sabina Plochová SC Komura Kladno CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Černá Karate Kolín CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Velká cena Trutnova 2016 27.02.2016
Velká cena Trutnova 2015 21.02.2015
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Nymburka 2013 20.04.2013
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk