KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2018 - 03.02.2018

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 305
Závodníci v kategoriích 428
Kluby 38
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Fikr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Alan Kalka KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Maria Kobernyk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marie Fejfarová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Milosz Pietryszyn KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
5. kata team st. žáci (12-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata team st. žáci (12-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alan Sójka KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Szymon Nieszgoda KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kamil Noszczynski KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Albert Maslowski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Bartosz Nieszgoda KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alan Kalka KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marcin Bojanowski KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Jessica Wróblewska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Maria Kobernyk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Zuzanna Chomont KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Milena Pietryszyn KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Laura Twor KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Adamowicz KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Zuzanna Smolarek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Julia Gasienica KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Julia Rycerz KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Maja Hossa KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Alicja Maslowska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Piotr Szmigielski KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Pawel Wesolowski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Maciej Mulawa KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Šantrochová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Julia Zdobylak KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Kuziak KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Piotr Stezicki KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Stohnyj KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Stanislawski KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Oliwia Kosior KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Piotr Kosior KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Lukasz Kuziak KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Natalia Szmigielska KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jakub Králíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži +84kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk