KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2019 - 02.03.2019

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 359
Závodníci v kategoriích 602
Kluby 42
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Štampfer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Pabiška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matěj Žák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Michal Pošvář Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Sýs Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Kowalik Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Marie Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kateřina Holubcová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kinga Szumlanska Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Alla Klyvets KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Klára Fialová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Heřmanová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matyáš Adolf Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Michal Dvořák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Věra Jankovská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Milena Pietryszyn Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Daria Dykas KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Natalia Mojzyk KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Natalia Cerkowiak KKS Tora Legnica POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata muži Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kata muži Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata ženy Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ženy Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata team ml. žáci (7-10)
1. kata team ml. žáci (7-10) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-10) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-10)
1. kata team ml. žákyně (7-10) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) KK Lichnice CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team st. žáci (11-13) SKBU Trutnov CZE CZE
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team st. žákyně (11-13) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Fabian Wojtowicz Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Baszniak Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Szcepakowski KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Gimel Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Kowalik Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Josef Kolařík SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klaudia Kašík Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Aleksandra Zlota Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Marie Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Alan Kalka KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Tománek Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Julia Rycerz Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Wiktoria Wasilek Karate Goju ryu Seiwakai Wolów POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daria Dykas KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wiktoria Makowiecka KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Cerkowiak KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dalibor Mrňávek Sokol Pardubice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Ruibar MSKA CZ CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jiří Ciesler SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Martin Goláň Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži +84kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Ruibar MSKA CZ CZE CZE
5. kumite muži BRH Matouš Friedrich SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Goláň Sokol Pardubice CZE CZE
7. kumite muži BRH Jiří Ciesler SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite muži BRH Dalibor Mrňávek Sokol Pardubice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková Sokol Smíchov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 01.12.2018
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk